Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: A vy se tomu divite?

Quadruple post? Si koleduješ, čeče :-)

Re: A vy se tomu divite?

Ne, ale když se řekne Iowa, tak vím, že to není v Africe.

Tohle jsou ale extrémní příklady. Ve skutečnosti spousta cizinců (včetně těch Amíků) ČR zná, zruba ví, kde to je, znají Prahu nebo aspoň Jágra. Pravda, pletou si nás s Čečnou. Ale zase třeba Číňani často znají i takový detaily, jako je krteček :-)

Re: by ma zaujimalo ako sa tam t...

Spí u něj "pár dní," takže zřejmě náhradní má. Krom toho nevíš, kde je našel, a taky je klidně mohla sundat až ráno, než šla do koupelny.

Ostatně nevím, co vám na tom přijde divnýho. U mě teda těch kamarádek přespalo dost, pod jednou peřinou, některý pravidelně, a jestli spaly nahý, mi teda bylo vždycky šumák. Já se k vůli nim do pyžama taky soukat nehodlám. Za podezřelý bych považoval pouze, kdyby se přede mnou začal svlíkat kamarád...

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Ale zas je to docela úsporný. Vykričník, uložit, a protistrana už si tam může libovolnou urážku domyslet :-)

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

* Vzhledem k tomu, že se kontroverzní téma stalo i z tohohle, tak to se můžem rovnou vyignorovat.
! Měl bys tu pak o trochu víc tý přirozenosti...

Z předchozích by s * bylo všechno až do toho "tajemství" (kromě 13:44, to je tak na půl) a pak už je to asi jasný :-)

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Za to ten kyanid dospělostí přímo srší :-)

Víš, kdybych tě od začátku, co se tu pohybuju, neměl zapsanýho tak, jak mám, taky bych s tebou mluvil jinak... A jak se (opět) můžeš přesvědčit, i když se s tebou pokusím bavit normálně, stejně to pokaždý skončí takhle. Asi to tak má být, či co :-)

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Ano, je. Když se tě třikrát zeptám, ty mi třikrát neodpovíš a přidáš dětinskou historku, tak si nic jinýho ani myslet nemůžu.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.