Příspěvky uživatele „CarpeNoctem“

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Jediná k tomuhle relevantní věc, kterou si pamatuju, že jsem napsal, bylo něco ve smyslu "když se zbavíš spammera, diskuze tu umřou." To ale nebylo obvinění, jen konstatování...

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

A já snad někde tvrdím, že za něco můžeš? Ptal ses, odpověděl jsem ti. Méně vztahovačnosti, více čtení .-)

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Pže nebylo o čem, pane pekelníku.

Re: Tak otevřeme diskusi ke star...

Ani ne. Nikdo sem nechodí, nikdo nic nepíše, a Satanovi to tak připadá správné a přirozené. Jestli se tu za Sovovy nepřítomnosti objevilo 20 komentů, tak je to moc, a výživnýho nic.

Jinak asi tak pět hlášek, ale všechny na prd, jako obvykle.

Toť v kostce report za poslední dva měsíce :-)

Re: chapem pointu ale nechapem z...

Přesně za tohle slovo si všichni z Ústavu pro jazyk český zaslouží přesunout na Úřad práce. Že to uznali jako přípustný tvar, neznamená, že to slovo má význam. Potenciální kandidát má potenciál. Co má potencionální kandidát?

Ještě čekám, kdy uznají bysme a zruší i/y...

Re: Satan 10:06

No, tak si tu přirozenost užívej, máš ještě tak 14 dní :-)

Re: Satan 10:06

Tak určitě...

To by se tu ale ty hlášky musely objevovat krapet častějc. Za současný situace se tu buď budem bavit o něčem jiným, nebo tu bude ticho.

Re: Satan 10:06

Pointa ale byla, že to tu tak nějak očekávatelně chcíplo. Sorry, já zapomněl, že nemáš představivost.

Re: Satan 10:06

No, ale ono jak se ukázalo, když vyštípeš spammera, tak rázem není co filtrovat. Kdo by to byl čekal, žejo...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.