Příspěvky uživatele „Komunard“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Proč z toho mám pocit, že se bav...

Proč z toho mám pocit, že se baví o sexu? Hrabe mi, nebo ten pocit má i někdo další?

Jé! Hláška! Sice na mínus, ale a...

Jé! Hláška! Sice na mínus, ale alespoň něco.

Tak to je fakt moc. Nahlášené to...

Tak to je fakt moc. Nahlášené to už je, ale to pokud vím nic neznamená. Ale kvůli tomu by se vyplatilo i poslat někomu (adminovi) e-mail. Tohle prostě nemůže být ve schválených.

Tak máme rekordmana co se týče d...

Tak máme rekordmana co se týče délky hlášky i citované konverzace. To je jediné, co se dá říct pozitivního, a i v tom je poněkud sporné, jestli je to skutečně pozitivní.
Obvykle dlouhé hlášky čtu, nebo nehodnotím, ale u téhle zrůdnosti udělám výjimku. Mínus.

Re: "vsadím se, že ten kdo odpos...

MUNI
Prakticky každý den alespoň jedno poživatelné jídlo do 35 Kč, většina mezi 20 a 30 a dá se to sníst. A jedno 15-20, ale tam už je to většinou horší. Často je i nějáke jídlo mezi 35-45 korunami, a to se dá sníst skoro vždycky. Občas je něco do 50, ale to nehodnotím, nikdy jsem si takové jídlo nekoupil. A samozřejmě, žolíci, kteří jsou mnohem lepší, než by za tu cenu člověk čekal (krupičná kaše skoro zadarmo a není s ní žádný problém) nebo jsou dokonce dobré.

Re: To se stává, i když

Ou, první gumový medvídek mělo být víte co, ale systém byl chytřejší, než jsem čekal.

Re: To se stává, i když

Hezké je, že Lamer nahradí to gumový medvídek v odkazu gumovým medvídkem a odkaz přesto funguje.

Re: Nejvíc

Já myslím, že to psal ten otec, pouze empaticky popisoval myšlení malého dítěte.

Re: Pokud jsou skutečně nevlastní

Ty projíždíš i neschválené staré citace? Já jen náhodné a frontu (a to je mi dost velkým varováním).

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.