Příspěvky uživatele „Komunard“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Co je vtipného na Ho Lee Fuk?...

Co je vtipného na Ho Lee Fuk?

(vtip fungující jen v mluvené angličtině)
Who was president of China in 2010?
Hu was president of China in 2010.
(Já vím, žádné terno, ale myslím, že lepší než hláška.)

Vysmějte se mi, že neznám takový...

Vysmějte se mi, že neznám takový starý vtip, že nepoznám naprosto průhlednou pointu, ale nečekal jsem to, a zasmál jsem se. +

Nebylo to tu už někdy?

Nebylo to tu už někdy?

Re: Hodina ZSV. Učitelka: /Defin...

Protože je to šířeno bez vědomí zúčastněných. Anonymizace.
Za valící se oči se omlouvám, nevím, kde se to tam vzalo.

Hodina ZSV. Učitelka: /Defin...

Hodina ZSV.

Učitelka: /Definuje rozdíly mezi teologií a filozofií/
K*a: /se vesele baví otočená zády k tabuli/
Učitelka: K*o, nebavte se.
K*a: /se otáčí dopředu s povzdechem:/Ježiš Rolling Eyes
Učitelka: Co jste říkala?
K*a: Ale nic.
/Hodina postupuje, učitelka zkoumá naše znalosti z oblasti teologie./
Učitelka: Kdo je součástí Svaté trojice? K*a už jednoho jmenovala.
K*a:Ježiš Rolling Eyes
Učitelka: Správně, a kdo dál?
/Další sondy do našich pamětí. Přituhuje. Dostáváme se k tématu inkarnace. Vysvětlí nám onen pojem, a chce slyšet kdo se inkarnoval. Než někdo promluví, všimnesi, že K*a se opět baví./
Učitelka: K*o, kdo se inkarnoval?
/K*a samozdřejmě netuší, o čem je řeč, tak si jen povzdechne:/
K*a: Ježiš...

Sice jsem pochopil, že mu nejdou...

Sice jsem pochopil, že mu nejdou o, d a b, ale pořád nechápu, co je che.

Re: Mínus, nic vtipného.Ale něco...

Abys nebyl zklamaný. Je to zdlouhavé, možná až trochu nudné, a docela apolitické.
Něco jako toto:
http://michaelkolarik.blog.idnes.cz/

Mínus, nic vtipného. Ale něco n...

Mínus, nic vtipného.
Ale něco na tom je, já to mám naopak (ani ne s pornem, ale web obecně), internet všude krásně jede, takže napíšu akorát kulové.
Akorát ve vlaku nic, tam stránky utěšeně přibývají. Zlaté ČD.

Re: - automaticky (aj ked stale

Tak tyhle věci by se neměly brát osobně. V tomhle jsem vždycky obdivoval tuhle dámu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jenny_von_Westphalen
Takže ať si pan Klaus sedne, kam je mu libo.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 10 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.