Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<a> ako si nastavim v poste, ze ked si ju prijemca otvori mne sa to zobrazi / potvrdenie prijmu posty
<b> aky mas outlook?
<a> raz sami to omylom podarilo nastavit ale zabudla som ako
<b> aky mas outlook?
<a> microsoft ale rok neviem
Komentář: mama
<a> cítíš to?
<b> jo, něco se tady pálí
<a> to je moje péro
<b> ?
<a> někdo mi ho vykouřil
<a> vtáčiky čvirikali, že k nám zajtra zavítaš :)
<b> máte dobre informované vtáctvo.
<on> Víš, jak jsem si dělal ten seznam, jaká by měla být moje ideální holka?
<on> No, tak zatím toho nejvíc splňuješ ty...
<on2> WTF?!
Komentář: Není důležité, jak vypadáme. Hlavní je, co nosíme uvnitř.
<a> tak je to tady ... 2012 opravdu bude konec světa, v japonsku už to začiná :P
<b> ou, situace je vážná. Seřidme si hodinky!
<a> zítra razím do Brna.. škola volá - moc se mi tam nechce, ale nevyhnu se jí
<b> no jo no a co myslíš že mě se chce jít zajtra do práce na těch 8 zas*** hodin dělat telemarketing zase a místo provizí ze smluv dostávat zmrzku? no sakra že ne
<a> zmrzku? jakou zmrzku?
<b> místo toho abych měl adekvátní ohodnocení finanční za uzavřenou smlouvu tak dostanu zmrzlinu a max 35 k na hodinu navíc :D
Komentář: Ohodnocení jako ohodnocení... :)
<bzux> dneska jsem zas chvilku hrál CS...dusty 2 proti 20 botům za T
<bzux> víš jak se jim házej ty náhodný jména?
<veska> jj
<bzux> *** BzuX killed Fred with a headshot from awp ***
<bzux> *** BzuX killed George with a headshot from awp ***
<bzux> doubleheadshot :)
<veska> hh dolores umbridgeova by z tebe mela radost :]
<a> a myslím že taky zrovna drsňácky nepijou cuba libre.. ale cucaj vodku s džusíkem
<b> ice tea
<b> AIDS Tea xD
<a> dal bych si.. jak se to dělá..? vezmeš černocha a vylouhuješ mu pytlík ve vařící vodě..?
<kmb> mas ZIP?
<U> mam knofliky
<kmb> winzip?
Komentář: neni kazda konverzace na chatu o sexu...