Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> "když rýpeš do ní, rýpeš i do mě je ti to jasné?!"
<b> "takže kdybych po ni jel tak bych tím pádem jel i po tobě?" xD

<a> Dneska jsem jel do Frýdku a v rádiu byla reklama. Pneuservis Josef Kokotek.
<a> "Vyměnit gumy? Či jsem kokot? Ajo, vlastně."

<a> Češi vyhráli mistrovstvý světa v hokeji
<b> a to si videl v jakom filme ? :D

<ona> paříž :D jak to krásná země až na toalety, které jsou velmi špatné :D

Komentář: tolik chyb v jedné větě :-)

17:10 <on> kdyby se topil pravnik a komusta a ty mohla zachranit jenom jednoho.... Sla bys na obed nebo by sis radsi precetla noviny?
17:10 <ona> co?
17:11 <on> njn nekdo tady nechape vtipy...
17:16 <on> už?
17:16 <on> ne
17:25 <on> a ted?
17:26 <ona> moment... však mě to dojde!

Komentář: Ty blondynky :D

<ona> to je strašný...vůbec se k němu nehodim...jsem o tolik vyšší než *****
<on> tvoje problémy bych chtěl mít....teda kromě menstruace

<t> Najde se někdo, kdo by poradil, jak velký batoh vybrat na středně náročné tůry v horách (využitelný při túrách 5 - 10 hodinových)???
<p> Kamarád se mnou šel dvanáctihodinovku s mobilem a peněženkou v kapse...
<t> v horách?
<p> na Velké Fatře
<p> byl to programátor...

<a> Jsem rad, ze jsem neztratil tvoje klice.
<b> Proc jsi mel moje klice?
<a> Narozdil od tebe jsem aspon mohl trochu mluvit

Komentář: Oslava narozenin...

<a> Skvělé :) po 1 měsíci jsme se dnes ani jednou nepohádali!!
<b> no sláva! už bylo na čase s tebou nebyla kloudná řeč, když si byl furt naštvanej :P
<a> :) njn
<b> a co že taková změna? přiznala svoji chybu? :)
<a> néé, ale celej den jsme si nepsali..

<a> ale me by ted spis zajimalo, jestli web idnes.cz padnul z naporu lidi, nebo je uz odstrihli :)
<a> ani pingnout ten server nejde :D
<b> :D asi tam maj autobota kdyz se zacne web stydet za sve clanky tak spadne

Komentář: idnes.cz padlo po vydani clanku na tyden.cz o K. Koci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.