Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> <b>,tak mam tu grafiku asi úplně v p*či už
<b> jakto? :D
<b> co dělá? :D
<a> protože mě srala,tak sem do ní praštil a větrák se nějak vyvyklal,místo obrazovky sem měl jenom kostičky různejch barev a nejde mi ani prohlížeč a to mi net de :D
<b> neměls do ní mlátit :D
<a> dělala fakt šílený zvuky :Dale horší je,že mi nejde net :Dnebo spíš žádnej prohlížeč a ta grafárna je úplně děsně vařicí ! :D
<b> větrák se vůbec netočí?
<a> ten větrák podle mě netočí jak by měl...no točí,ale kdybys to slyšel
<b> krom toho zvuku neblbne? a toho prohlížeče?
<a> no očividně ne
<b> co dělá ten prohlížeč?
<a> nic,prostě jako by mi nešel net
<b> jako nenačte?
<a> už neni tak vařicí,tak dobrý...neumíš si představit pojem "nejde net"?
<b> prostě stránka nenalezena?
<a> spojení přerušeno :D
<a> mmnt,zkusim rest.p
<b> hmm xD a?
<a> prostě nic, sere mě to
<b> grafika nemá mít na net vliv :D
<a> on nejde od tý doby,co sem d oní praštil,nějak se to hnulo,tak sem to "zpravoval":D
<a> ono mi de pár stránek...ale ikariam,jak na něj najedu a dám přihlásit,tak hned,že spojení se přerušilo
<b> třeba je chyba v něm ;)
<a> chyba na lamerovi?na seznamu? i na youtube ?
<a> ale gamerztube mi jde
<a> centrum mi nejde,seznam mi nejde,youtube mi nejde,lamer mi nejde a už ani google :-/
<a> hele,pornhub mi de :D
<b> to je hlavní :D
<a> no to neni! nechci si dáva pornhub jako domovskou stránku :D
<...> o pár minut
<a> neni ironie,že na google chrome mi nejde google a na ff jo?

Komentář: čím to je, čím to je...

<Rencol> moi
<Janiule> ahoj
<Rencol> tak jak sis uzila dnesni hezky pocasi?
<Janiule> paradni bylo ale pak zaclo svitit slunicko :DD
<Janiule> a co ty?:)jak se mel?:)
<Rencol> pobihala jsi po venku a kakala do kaluzi?
<Janiule> ?!?
<Rencol> SKAKALA lol

Komentář: vymlacena klavesnice je mrcha

<a> vyplňování potvrzení o zdravotní způsobilosti na autoškolu je jako instalování Windows
<a> musíš se všim souhlasit, jinak tě dál nepustěj :D

<a> Život by byl mnohem jednodušší se světelným mečem...
<b> Jojo. Už žádný hádky s revizory.

<Jimmy> mimochodem nemáš nějaké zkušenosti s konfigurací OpenLDAP?
<Jimmy> s přibývajícím počtem serverů už se to začíná stávat pomalu nutností
<BlackChar> nope :/
<BlackChar> a se svojí znalostí AD bych tě spíš vyděsil a zmátl :)
<Jimmy> no antidepresiva by to taky vyřešila, ale raději nakonfigurju ten LDAP.

Komentář: Pro neznalé: AD = Active Directory = LDAP z paralelního vesmíru

<a> uz ti niekto povedal ze si Boh?
<b> nie ale vravia mi, ze som psychopat ked robim nieco co nemusim :D:D
<a> ved aj ja si myslim ze Boh nemusel vymysliet nieco take ako peniaze, zlo, nekvalitne porno, pomaly internet, sprostych ludi ktory nevedia robit ani vo worde a pod...

<a> toho bordelu je na svete uz hodne
<b> nechápu, proč to všechno nevystřelují do vesmíru :D
<a> no tak uz tak je nas na svete hodne, ze to nemaj kam cpat
<b> to jo no :D 6 miliard by fakt stačilo..
<a> 8
<b> hovnooo, za 2 týdny? :D
<a> bylo scitani :D

<a> zdarek b prosimte z ceho je ten referat na zitra a jaka je to strana prosim?
<b> a jo..my máme referát...na vz?já nevim.. o cem je??
<a> vole ! :D

<a> Tenhle víkend na to kašlu, žádná hospoda nebude!
<b> Jediný způsob, jak nejít do hospody je ten, že se ožereš tak, abys do ní netrefil..

<on> He, He, víte, kolik lidí je potřeba na výměnu žárovky?
<oni> Ne...
<on> Sakra, já myslel že mi to řeknete..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.