Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hele, rikam ti, kdyby tam prisel nejakej hiphoper dneska... tak zitra spali ksiltovku a jede jedine death metal :D

Komentář: Kamarád jednoduše popsal zážitky z koncertu In Flames :-)

-!- Qwerty has joined
-!- Qwerty has quit
-!- Qwerty has joined
-!- Qwerty has quit
-!- Qwerty has joined
-!- Qwerty has quit
-!- Qwerty has joined
<Marthy> Hraješ si na šnečku šnečku vystrč online nebo co?

<Deny;-)> ahoj, dan tady není šel spát. máma
<Honzička> =-O nekecej
<Honzička> nekecejte*

Komentář: vecer...

<faceless> jgeez: tak to neda takove hry, jako nerikam, ze treba 286 nezvladla antialias... stacilo sehnat rozmazany monitor a mel jsi hardwareovy antialias klidne i 32x

<a> protože je to trapný škemrat o chlast holku skterou nic nemám... víš jak to myslim :P
<b> na tom neco bude, ale! jestli ze nemas wowko, a ona jo. taky ji slusne pozadas ze znamosti, aby ti ho prekopirovala

Komentář: <a> je wowkar (dost hardcorovej) a nechce jit k holce ktera ho chce pro chlast kterej by mu dala :-)

<BooS> mno a co povíš?
<Danek - Hlučín> co bych ti mel vykladat
<BooS> nevím... něco freecoolin
<Danek - Hlučín> dobre, dneska jsem jedl FREEtovane hranolky
<Danek - Hlučín> svedili me COOLe a INstaloval jsem par novych her

Komentář: Z ICQ... todle už jsem dlouho neslyšel

<a> Zdar, mám problém s filmem, nejde rozbalit, píše to něco se zvukem
<b> zapni teamviewer, koukneme na to...
<a> :Unable to unpack volume, insert next part"
<b> aha... víš, nevím jak bych ti to řekl... ale stáhni si i ostatní části filmu...
<a> to nepomůže, jsem už zkoušel jiný části... a nešlo to ani kámošovi

Komentář: Fakt? Divný...

<a> zdarec
<b> dobrý
<a> byli jste včera na diskotéce?
<a> (snazim se navest umelou konverzaci, ve skutecnosti se chci jen zeptat jestli su ve ctvrtek prazdniny :D)

<n.a.s.s.o> Debilové! se tady poserem kvůli blbýmu Obamovi, že nemůžu zaparkovat před stadionem na štvanici!
<Qad> bacha, je to napojený na CIA tohle ICQ?
<n.a.s.s.o> mám qip :-D když už tak na KGB :-D

<a> Co podnikneme dnes večer?
<b> Já už chlastal odpoledne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.