Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> a češi to zase podělali
<b> To je dobře, nepřeju jim prémie za goly.
<c> presne... celej zivot kopou do mice a pak prohrajou xD... misto toho, aby delali neco uzitecnyho... treba pocitali serioparalelní litosfericko indukčně negativní obvody, který zesilujou stimulovanou emisi zareni uvnitr nahradniho proudovyho zesilovace ve vetvi. zejo? xD lol

Komentář: Rozhovor studentu elektrotechniky

<a> hej ja si s tebou asi dnes nebudu psat
<a> icq ke kazde tvoji zprave haze takove ghei narozeninove podklady
<a> a neni mi po vcerejsku jeste uplne fajn tak bych se z toho mozna zblil

Komentář: máš narozeniny, nebudu si s tebou psát!

<a> mmt objet
<b> obet je bez J :-D

Komentář: ach ta cestina :-D

<a> Tak co dneska ve škole? Prošvih jsem něco?
<b> No celkem ne, ale zase mě dostala učitelka na Deskriptivu
<a> Nečekaně :)
<b> Dělala něco na tabuli a pak šla obcházet třídu jestli to máme správně. Přišla ke mě, koukla do mého uplně nového čistého sešitu a řekla: Máš to špatně :-D

<a> zase vidim toho pavouka co vcera
<b> zab ho
<a> ne ja ho necham... at se u me zabydli
<a> stejne zjisti ze tu nejsou zadny mouchy a ze se neuzivi... leda ze by zral drobky ze zeme
<b> tjn... aspon nebudes muset vysavat :)
<a> do haje
<a> a ted by mi moh vylizat jogurt z klavesnice

<a> Jak bys přeložil "diktátor" do angličtiny?
<b> Fearer
<a> xD

<ona> reniiii ja pujdu
<on> kam?
<ona> koukat na obamu a myt se
<on> dyt je cernej
<ona> ja si nastavim brightness na 100%

<Vyřida> Jak se řekne pizza česky?

<Saruska> jeste dodelam puding... hele ale rty rizka urco znas, dyt bydli v tom samim baraku, jak ty...
<Kurucezetka> Tak řízká znám, ale jeho rty opravdu ne :)

Komentář: Jo jo, ty překlepy .)

<a> Ty lidi jsou ošklivý:
<a> <c> Asi to nezvládnu, asi propadnu z matiky
<a> <d> Myslím, že nebude tak zle. Tě budu doučovat
<a> <c> :-/ No jasně, víš jak dopadne každé naše doučování...
<a> <d> Věř mi. Přemůžu se a všechen čas, který normálně věnujeme milování, se budeme učit ;-)
<a> <c> XD Všechen čas? Ale já chci jen nepropadnout. Nechci jít na matfyz
<b> hehe, vsechen cas je blbost
<a> nemluvím o složení věty, ale o pointě :-D
<b> vsak jo, vsechen cas travit matikou je nesmysl
<a> já jsem bral jako slovní spojení "všechen čas"
<a> sakra, mff mě kazí

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.