Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> bratr do vyhledavace na seznamu napsal dokoka hoka no tokoro e ikima shoka a ono mu to napsalo: Nechtěli jste hledat "dokola hoka no totoro e kina skola"?

Komentář: Ach ty vyhledavače :))

<a> pod na skype pokecat lebo inac ta tu zaspamujem
<b> ee, prave som si pustil iron maiden a chcem si to vychutnat :P
<a> spam
<a> spam
<a> spam
<a> spam
<b> mam anti spam bota
<b> a nevaham ho pouzit!!!

<a> Aničko řekla si to té mychale?
<b> Mychale? :D
<a> Jo mychale

Komentář: No comment...

<a> ja to seru
<a> jdu do toho ruma
<b> ptám se tě podruhý a naposled - proč se stresuješ?
<a> nevim je mi ho lito nechci mu ublizit
<a> dobre nebudu to resit ju
<b> toto jsou hrozný kecy, to je to samý, jak jana... obě mi říkáte, jak se to nedá vydržet a že se s nima rozejdete a pak jim najednou nechcete ublížit... ale já ti něco povím - podle toho včerejška bych řekl, že už jsi rozhodnutá, že se s ním rozejdeš, jen se toho bojíš... ale pokud chceš opravdu odjet, tak ten strach budeš muset dřív nebo později překonat... a čím dřív, tím míň mu ublížíš...
<b> ale toho ruma si dam :)

Komentář: ženský myslí jen na to jedno =)

<ona> a ty preco niesi vonku?
<on> lebo ja by som mohol ist tak s nejakou kravou
<ona> preco ste vy chalani taky hnusni na baby?
<on> preco?
<ona> no ked o babach hovoris ako o kravach
<on> us 5mesiacov som na farme v irsku a najblizsi zijuci tvor su kravy :D :D :D

<terysek> cauky, tak jak bylo v anglii?
<tiny> joo, celkem fajn. Zacla jsem tam chodit s jednim uzasnym klukem. Ale ted mi psal mail... pry to nema cenu takhle na dalku
<terysek> jaaj... budes mu odepisovat?
<tiny> jj... prosimte preloz mi: Jak mi to muzes udelat? Slibili jsme si, ze za sebou budeme jezdit. Mam uz koupenou letenku na pristi tyden, chtela jsem te prekvapit. Nasi meli jet se mnou, chteli te poznat a ty ted tohle? Je v tom nejaka jina? Nebo uz jsi snad zapomnel, jak nam spolu bylo krasne? Jak jsme spolu byli na pouti a ty jsi mi vystrelil ruzi. Anebo jak jsme byli na slavnosti a cele mesto nam zavidelo, jak jsme stastni a jak nam to spolu slusi. To chces vse zahodit? Hodne jsi me zklamal. Myslela jsem, ze me milujes. Rikal jsi to prece. To jsi mi lhal?
<terysek> ses zblaznila, ne? takove romany?
<tiny> terezko prosim, preloz mi to, ja se bojim, abych tam nemela chybu a neztrapnila se...
<terysek> zkus - You bastard!!! to je bez chyby a pochopi to stopro

Komentář: rada nad zlato :)

<a> tyjo hej včera, dnes a zítra???
<b> b?
<b> včera ně bylo blbě, dnes je ně blbě a zitra mi bude taky blbě
<a> tak mě bylo včera dobře a pak ožrale a pak trochu blbě, ráno mě bylo normálně a včil je ně divně
<b> :D :D :D
<b> to je mazec
<b> oběma nám je blbě
<b> a přitom já mám chřipku a ty kocovinu

Komentář: drobný detail

<a> promin, musel jsem jít náhle se psem
<b> náhle =) to zní pěkně jak to, pes si stěžoval?
<a> ani nic neřekl, za vše hovořili činy

<!!@MadSmoke@!!> hej voe ja ti to proste musim rict vcera sem prefik mou prvni lasku! xD
<gambrinus> Gambač neni doma, ale gratuluju. Poprvé je poprvé... to už nikdy nebude... poprvé :D
<!!@MadSmoke@!!> ale hovno poprvy xD my uz spolu 3 roky nejsme... a vcera sme se potkali v hospode... takhle mu to mas rict :D
<!!@MadSmoke@!!> prej poprvy... xD
<!!@MadSmoke@!!> Mimochodem, mohu se zeptat komu sem tu informaci sdelil?
<gambrinus> zeptat se muzes. ale nevim, jestli tomu budes verit. Gambačova matka

Komentář: :(

<ona> som tu
<on> oki
<ona> ok
<on> tak co technicka???
<ona> nee
<ona> som bola este poumyvat schodi a poodkladat veci
<on> lol... jeste nechodis?
<ona> coze?

Komentář: .

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.