Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Ja uz fakt nevim, co mam delat
<a> Aby to nemelo ty bugy
<b> de-bug-ovat
<b> RAID
<a> RAID?
<b> Nemyslim ted Redundant Array of Independent Disks ale RAID na hmyz.
<a> aha :DDD
<a> Kez bych mel RAID na C#
<b> Vis, ze je i RAIN?
<a> Dest?
<b> Ne, Redundant Array of Independent Nodes.
<b> a pak je jeste RAPE
<a> Znasilneni?
<b> Ano.

<michaela> to jsou magoři
<michaela> tady machrujou jak -rm je příkaz pro mazání v linuxu
<michaela> a je to příkaz pro mazání v unixu
<joextr> vylucuje to to, ze je to i prikaz na mazani v linuxu?

Komentář: Tím tady myslela citaci na lamerovi :)

<a> a kde si vzal ten crack?
<b> Stáhnul na warezforu
<a> tak ho stahni a pošli mi ho
<b> Kam?
<a> co kam?
<b> Kam to chceš poslat?
<a> dej mi to na cd a já ti ho zejtra dam
<b> Wtf???
<a> tak na dvd

Komentář: 34 KB

<a> jj, pořád a mi s Alinou začneme taky
<b> vi s Alinou? :P
<a> vy když už

<weny> zalozime vlastni firmu
<Yossarian> weny> ok :*
<Yossarian> a co budem delat?
<weny> escort servis
<Yossarian> opravovat stary fordy?
<weny> presne to :)

<a> HC LASSELSBERGER Plzen do toho!!!
<b> zavyslaku xD
<a> plzen do toho!!!
<b> kolik to je? 0:0?
<a> hraje se az zejtra, ale ja fandim uz ted, zejtra mam od 17:30 trenink, tak to fandit nemuzu

<a> a ty bys nám Beníka nepohlídal zatim co budem pryč?
<b> jo jasně. u nás by pes neprošel. kdyby doma rodiče uviděli psa, vyhodili by ho do popelnice
<a> živýho psa?
<b> když v tý popelnici asi před měsícem pohřbili zaživa dvě sousedovic slepice, protože nadměrně kvokaly, tak ano - živýho psa

<a> idem
<b> km?
<a> 5
<b> čo?

Komentář: akoze? :D

<a> nechápaví
<b> hej menej inteligentni ludia
<a> njn česi

Komentář: diskusia o susedoch :)

<a> du na velkou
<b> se nepo*er
<a> sorry sem to chtel napsat do toho spolecneho chatu
<b> proc?
<a> co proc? abyste vedeli ze tu chvilu nebudu :D

Komentář: :-)...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.