Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> Ja uz fakt nevim, co mam delat
<a> Aby to nemelo ty bugy
<b> de-bug-ovat
<b> RAID
<a> RAID?
<b> Nemyslim ted Redundant Array of Independent Disks ale RAID na hmyz.
<a> aha :DDD
<a> Kez bych mel RAID na C#
<b> Vis, ze je i RAIN?
<a> Dest?
<b> Ne, Redundant Array of Independent Nodes.
<b> a pak je jeste RAPE
<a> Znasilneni?
<b> Ano.
<michaela> to jsou magoři
<michaela> tady machrujou jak -rm je příkaz pro mazání v linuxu
<michaela> a je to příkaz pro mazání v unixu
<joextr> vylucuje to to, ze je to i prikaz na mazani v linuxu?
Komentář: Tím tady myslela citaci na lamerovi :)
<a> a kde si vzal ten crack?
<b> Stáhnul na warezforu
<a> tak ho stahni a pošli mi ho
<b> Kam?
<a> co kam?
<b> Kam to chceš poslat?
<a> dej mi to na cd a já ti ho zejtra dam
<b> Wtf???
<a> tak na dvd
Komentář: 34 KB
<a> jj, pořád a mi s Alinou začneme taky
<b> vi s Alinou? :P
<a> vy když už
<weny> zalozime vlastni firmu
<Yossarian> weny> ok :*
<Yossarian> a co budem delat?
<weny> escort servis
<Yossarian> opravovat stary fordy?
<weny> presne to :)
<a> HC LASSELSBERGER Plzen do toho!!!
<b> zavyslaku xD
<a> plzen do toho!!!
<b> kolik to je? 0:0?
<a> hraje se az zejtra, ale ja fandim uz ted, zejtra mam od 17:30 trenink, tak to fandit nemuzu
<a> a ty bys nám Beníka nepohlídal zatim co budem pryč?
<b> jo jasně. u nás by pes neprošel. kdyby doma rodiče uviděli psa, vyhodili by ho do popelnice
<a> živýho psa?
<b> když v tý popelnici asi před měsícem pohřbili zaživa dvě sousedovic slepice, protože nadměrně kvokaly, tak ano - živýho psa
<a> nechápaví
<b> hej menej inteligentni ludia
<a> njn česi
Komentář: diskusia o susedoch :)
<a> du na velkou
<b> se nepo*er
<a> sorry sem to chtel napsat do toho spolecneho chatu
<b> proc?
<a> co proc? abyste vedeli ze tu chvilu nebudu :D
Komentář: :-)...