Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> Nazdar, nebyl u vás před chvílí takovej ten prodavač s noži?
<b> Zdarec no jasny! Hned sem ho vyhodil...
<a> A víš, jak nám Fíla střelil to srnčí?
<b> Jo, pointa?
<a> No tak já že to vykucham, sám doma nemam co dělat, tak sem si pustil Systemy a šel na to... No a jak jsem skončil, připravil jsem si to v přenoskách před dveře. A v tom zazvonil ten prodavač, tak mu otevřu a ptám se co chce
<b> hurry up musim jit...
<a> On na mě čumí a já si říkám co je to za čůráka, a v tom mi to došlo...
<a> Já před ním stojím s nožem a nůžkama na maso v ruce, sem celej od krve (v tý zástěře se slepicí) a stojím vedle beden ze kterých občas čouhá nějaká vypreparovaná končetina
<b> *rofl* Rozdejchal to? (fakt už musim)
<a> Neřekl ani slovo a šel po schodech dolů...
<b> Proto ani nevzdoroval když jsem ho vyháněl pryč *lol*
Komentář: Ta zástěra vypadá takhle http://www.kuchynskedoplnky.cz/upload/shop/11/6149/31145SC.jpg
<KrizeWmlze> Zdena jakou máš základní desku ?
<Zdena> Já nevím takovou růžovou...
Komentář: student maturitního ročníku výpočetní techniky
<a> Hoj, tak co ti klauni koupi to?
<b> jsi na projektoru
<a> aj, sry
...
<b> víš co znamená, když mám ve statusu Nerušit, mám jednání?
<a> prsvih? Jak to tam vypada?
<b> klauni se smějí, principál ti vzkazuje, že až budeš potřebovat vědět jak vypadá nula, tak se máš podívat na výplatní pásku do kolonky prémie.
<b> a já ti dám přes hubu
<a> Proc proboha?
<b> za ten veselý výstup s klauny mám taky po bonusech
Komentář: Hotový cirkus :(
<PedyMaster> proc jsem prave "interest" precetl jako "incest"?
<steelista> protoze incest je tvuj interest
Komentář: hmm tady nekdo ujizdi na hentai :D
<a> To zas tak nebolí
<b> cože? co zas tak nebolí?
<a> To...
<b> to... co? xD
<a> jak jede vlak do tunelu
<a> a pak jede zpátky
<a> ten vlak jede zase tam a zpět
<b> o čem to mluvíš?
<a> o vlaku a o bolesti
<b> o jakém vlaku a jaké bolesti? xD
<a> no že to nebolí
<b> a co?
<a> no když vlak jede do tunelu
<b> jaký vlak a do jakého tunelu? xD
<a> pendolino do eurotunelu
<b> a to by mělo bolet?
<a> vážně nechápeš, nebo děláš že nechápeš, abych ti to musel vysvětlit, i když to je ponižující a trapné? xD
<b> tak jen tak mezi námi, chápu, ale chci abys mluvil narovinu
<a> Mluvit narovinu? To je pro amatéry
<a> takže
<a> ehm
<b> páni jak já se těším :)
<a> takže určitě nebude bolet to...
<a> když ten vlak
<a> teda ne vlak
<b> tak co?
<a> cokoli namazaného a aerodynamického
<b> loooooooooooooooool xD
<b> tryskáč?
<a> ne znova
<a> takže
<a> já
<a> teda
<b> ty?
<a> já ne
<a> on
<a> Ne počkej
<b> já furt čekám xD
<a> Dejme tomu, že jsi 9-ti letá chytrá holčička a já ti to mám vysvětlit
<b> oki xD (ale zase jen mezi námi, myslím že 9-ti letou holčičku by ten tvůj p**k pěkne rozerval xD jo a pardon rovnou)
<a> takže <b>, ten film co jsi viděla u bratříčka nebyla pohádka...
<a> čekej já se vysměju xD
<b> joo já se o to snažím už skoro půl hodiny
<a> Takže ten p**k co jsi viděla
<b> ale tam žádný ptáček nebyl
<b> prosím <a> to se nedá, řekni to už rovnou, páč já už to nedávám, takový záchvat smíchu jsem už dlouho neměla
<a> prostě až to bude nadoraz tak to bude bolet, na to ses ale neptala že?
<b> ne xD
<a> jak to říct
<b> klidně sprostě xD
<a> asi ti to radši ukážu xD
<b> vážně? xD
<a> ale stejně ti to řeknu
<b> tak povídej
<a> to bych nebyl básník abych to nevymyslel
<b> klidně tam zamotej i tygra
<b> já už se normálně těším co z tebe vyleze xD
<a> představ si nějakou chlupatou p**u
<b> to je moc xD ok xD ale je to hroznej pohled xD
<a> nedíváš se teď mezi nohy, že ne xD
<b> ne nedívám xD, ale proč zrovna chlupatou? xD
<a> tak si představ jakoukoli frndu
<a> a teď si představ toho největšího candáta jakého sis při masturbaci vysnila
<b> jeeeej xD
<a> a teď vrchol
<b> jakej? sněžka?
<a> ne macocha
<a> Pero a Frnda se spojí a je to nadoraz
<a> au...
<b> konec? xD
<a> ne Pero byl moc velkej
<a> a frnda moc malá
<b> Pero je nějaký španělský jméno?
<a> křup
<b> křup? to křupne?
<a> no spíš mlaskne
<b> jeej dej mi chviličku xD
<a> ok xD hlavně se to mlasknutí nesnaž napodobit xD
<b> xD neboj xD
<a> bojím ty jsi schopná všeho
<b> ok nech toho xD mě už bolí břicho, už je to víc jak půl hodiny xD
<a> nejde přestat xD
<b> hele nech si to na večer
<a> Ok, ale až přestanu tak budu mít prázdný kouly a budu o 5Kg lehčí
<b> to musí být macci xD
<a> ale ty budeš o 5 kg těžší
<b> hele to je konec xD fakt xD...
Komentář: když se dva nudí po večerech...
<a> zapadne slovensko DIEVČA (baba)... vychodne slovensko DZÍVKA
<b> kde je kurwa vychod?
<a> ty nevies svetove strany?
<b> Vlevo
<a> ROFL :D :D :D
<b> ehm vpravo
<b> kok*te!
<a> :DDDDDDDDDDDDDDDDD
<b> mrdat
<a> muhehehhe
<b> vlevo dpc rikam to dobre
<a> vlavo je vychod???
<b> vlevo nebo v pravo nvm ted
<a> www.iqtest.sk
<a> prostim ta sprav si to
<b> www.vy*ebsi.sk
<a> xDDDDDDDD ok a vies kde je sever?
<b> nahore
<a> vyyyyborne
<b> jich je dole
<a> ty si genius, zapad je kde?
<b> VLEVO NEBO V PRAVO TAK SI KOK*T?!
<a> ok spytam sa to inak z kade vychadza slnko
<b> Z prdele
<b> vstavam ve 12 takze nvm
<a> slnko VYchadza to ZApadu alebo VYchodu
<b> Kcemu mi je znat kde je vychod zapad sever a jich?
<b> Myslis ze po meste chodim s kompasem a hledam neco? ropu? uhli? vole
Komentář: no comment
<ona> Říkala jsem ti co jsem jedla na vánoce?
<on> No povidej jeste sem nevecerel
<ona> jsem měla slanečky, to jsou takové ryby, slané, já si na to dala šlehačku, na to müsli, na to piškot a nanukový dort
<on> ano pises si s hlupakem slanecka sem vzivote nemel, ale ta kombinace je pekna
Komentář: Slaneček - slaná ryba aha
<a> hele, ja na to asi prisla :-D
<b> povidej
<a> nejsme mezi tou privilegovanou vrstvou, jejiz prispevky by byly brany jako hodnotny :-D
<a> privilegovani se hadaji, argumentuji, debatuji... my spamujem, picujem a tak... :-D
<b> Ty vole, tohle dam na lamera :-D
<b> stejne mi to zas neschvalej :-D
<a> smula, ses jen obycejnej spamer :-P
Komentář: po jedné bouřlivější debatě na diskuzáku na téma spam vs. plnohodnotný příspěvek :-D
<a> hoj
<b> cus
<a> je tu nekdo?
<a> ja sem tu snad sam?
<b> nn
<a> omg proc tu nikdo neni dopice?
-!- a has quit
<b> jo vyndal sis me uz z toho ignoru???
Komentář: toto nesnasim