Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> cau, co delas?
<ona> čau, snažim se trefit mouchu za letu peckou :D
<on> a dari se? :)
<ona> jj, už jím třeti kompot :D :D :D

Komentář: twe tak z toho sem porodil :D

<Rasid> Ty jsi to nejchytřejší dítě...
<b> Díky
<Rasid> ...s Downovým syndromem
-!- b has quit

Komentář: From Russia with Love

<a> Ty vole co se mi včera stalo :x
<a> Jako vždycky se stříham... Normálka se ostříham, očistim strojek a teď že na sobě ty vlasy vysaju... Tak dobrý vysávam to a měl sem vlasy i nad pérem, tak tam zajedu vysavačem... A vysavač se mi přisál na kouli... Na pravou...
<b> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<b> tos me pobavil dneska :-D :-D
<b> a mas ji furt?
<a> Ty vole já mysll že se poseru
<b> a bolelo? ja bych se hrozne lek
<a> V tu chvíly sem nevěděl co dělat, chtěl sem to odtrhnout, ale to bolelo jak sviňa, víš co, ta kole přesně sedne na ten otvor kudy to saje, tak sem aspoň tevřel takovou tu záklopku aby to talik nesálo a pak přez celou koupelnu s vysaačem na koulích sem šel, abych vypojil vysaač z elektriky
<a> Ještě hodinu ta koule byla fialová
<a> přeu ti aby s eti to nikdy nestalo
<b> :-D :-D

Komentář: To se tak někdy povede... x)

<Jimmysk8> no da sa stym zit v pohode no
<Jimmysk8> ale tak necem znetvoreny prst
<Tomas> sak si tam daj hak

Komentář: jimmy má narazený prst

<a> co robis?
<b> sukam monitor ty?
<a> lamem si žaluď
<b> aj som si myslel :D

Komentář: lol

<BinLadin> Cau jak se vede? Nak smutnej ne?
<DonaLLd> Ále, mati mi vcera rekla ze mi umrel deda :-(
<BinLadin> Aha a jakto ze umrel?
<DonaLLd> No mamka rikala ze si bába prdla a pry vyletel do stropu k sousedum :-)
<BinLadin> Aha, to byla rana jak zdela ne?
<DonaLLd> No to nevim, ale pry se rozpadl celej panelak :D

<a> To kdybys viděla... Mamka viděla v televizi, že nelegálni windowsy budou prověřeny a že bude hrozit pokuta vězení nebo co, no a vletěla do pokoje, jestli nemáme nelegalní windows, že by k nám mohlo vletět komando...
<b> :-D :-D No jo... a tyhle mámy ti pak budou tvrdit, že nejsou hysterické...

Komentář: aneb Milujeme své rodiče

<a> odojíme se, ne?
<a> sry, odpojíme

<a> čau
<b> cau, tady nepouzivej hacky
<a> co? já nehackuju!
<b> jak to jen napsat...
<b> nepouzivej diakritiku :)

<sj-shark> ty vole fakt nemuzu
<sj-shark> co ziska zajemce
<sj-shark> prava na svem serveru
<sj-shark> lol mam dost

Komentář: aneb co získá zájemce pokud s náma propojí svůj server

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.