Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<frtan> tak ho ted prekecej ty
<xxxdonxxx> dobrý den víte o tom, že v hospůdce zvané PEKLO, je cocacola u ktere je vědecky dokazano, že ma uklidnujici učinky na žaludek, a take že dehydruje méně než český výrobek KOFOLA... a další věc, smilujte se nad občany socialně slabšími a berte v uvahu, že v restauraci UNION je pivo Gambrinus deseti stupnové o 2Kč dražší než podstatně lepší desetistupnové pivo STAROBRNO v Hospůdce PEKLO... a take se smilujte nad milovníky vážné hudby, kteří se potěšit a využít toho neuvěřitelného komfortu co naskytuje hospůdka PEKLO tím, že má ve svých prostorách jukebox... díky za pochopení
<clonny> notak dobře, co mám dělat, když sis vymyslel tak dlouhej blábol
<xxxdonxxx> jsi zlatej :)
<frtan> ja vedel ze to zmakne :-D dekujem :-*

<Dzunk> pocky telefonuju
<Red> ok
<Red> co tam máš? Sex po telefonu?
<Dzunk> ne kamos...
<Red> Sex po telefonu s kámošem?

<siky> jaxe jmenuje ten sitkom? něco motherfucker bo co

Komentář: nepochopím :/ btw. HIMYM

<Foxx> jsem si v globusu vcera koupil cokoladu
<Foxx> dneska jsem se podival co to je za cokoladu
<RedC> Co to bylo?
<Foxx> Cokolada mlecna s konopnym seminkem
<RedC> heh :D
<Foxx> jdu to sezrat
<RedC> :D
<Foxx> no do pice
<RedC> co? :D
<Foxx> ty vole mi to prijde jak normalni oriskova cokolada vole
<Foxx> akorat misto tech drcenejch orisku je tam konopny zrno no
<Foxx> kurva akorat nechapu, proc je ten displej najednou tak barevnej
<Foxx> vsechno kolem me je takovy... rozmlzeny
<Foxx> je to roztomily tady

<a> Za jak dlouho vyjiždíme abych si stihnul zabalit... :o)
<b> COZE?! dyt mas byt za 15 minut pred domem...!
<a> Tim chces rict ze mam jeste tak 7 minut cas na CSko...? :-O
<b> Ježisi Kriste!

Komentář: Odjezd do Alp...

<lenicka> napiš mi něco cokoliv co mám napsat a já se to pokusim napsat deseti nic nebudu opravovat a pošlu ti to jo
<lenicka> páč mě takhle nic enanpadne
<lenicka> nepi šmi hm
<SHADY> ok :D
<SHADY> tagze... :D
<lenicka> no
<SHADY> sem perverzni nadrzena pubertacka kera si mysli ze dokaze napsat vic nez jednu vetu 10ti prstama bez jedinyho preklepu :D

Komentář: ma co chtela xD

<ona> copak ten smutnej smajlik?
<on> nechal me pritel :(
<on> hlavne prosim nechci dalsi moudra o tom jak to vsechno je nenormalni atd. :(
<ona> to je mi lito
<ona> coze? kdo rika ze je to...
<ona> moment kdo ze te opustil???

Komentář: nevedomky internetovy homosexualni kamarad :o)

<a> aky pouzivas browser?
<b> čo?
<a> takze asi internet explorer predpokladam
<b> hej

<Valča> zdar vyhulenče
<GEoRGE[!]*> zdar banáne
<Valča> deš zítra do school?
<GEoRGE[!]*> asi j ale musím udělat KOC (KONSTRUKČÍ CVIČENÍ)
<GEoRGE[!]*> máš doma skenr?
<GEoRGE[!]*> ?
<Valča> jj ale jenom na A4
<GEoRGE[!]*> no a?
<GEoRGE[!]*> přehneš to na půlky
<GEoRGE[!]*> a máš tam výkres č.5 nadpraží?
<Valča> já ho ted rýsuju
<GEoRGE[!]*> ok a naskenuješ mi předlohu pls?
<GEoRGE[!]*> ja si to pak spojim
<Valča> hmmmmmmmm
<Valča> hej já nemám ale barvu
<GEoRGE[!]*> ve skenru?
<Valča> hej ne já to mám nejáku lagly
<GEoRGE[!]*> KECY... ale aspoň ses snažil

Komentář: Ochota nadevše

<a> To není možný... To není možný.
<b> Co se zase děje?
<a> Tak se tak chystám ke kamarádovi na oslavu... A ten vůl mi napíše: "Vem si mikinu naopak, vypadáš pak jak korba"
<a> Dneska byl totiž u nás a já jí měl naopak (víš jak na to oblíkání doma seru)
<b> Neříkej mi, že si mu uvěřil :D
<a> No... Prej nečekal, že to fakt udělám :))

Komentář: Udělal :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.