Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Bajkal> Připravuješ se do školy.
<B@rthez> ??? co to je?
<Bajkal> Taková velká budova kam chodí moc mladých střízlivých lidí (většinou).
<B@rthez> vetsinou pokud neni nejaka akce
<B@rthez> nebo nedostaneme chut ve skole a nema nekdo neco :-D
<Bajkal> To je právě to. Hospodu taháte do školy a pak taháte školu do hospody.
<Bajkal> Copak <c> to tam nenasazel.
<B@rthez> no hele jako nas nejlepsi strelec byl luky a to hral jako spici pana
<Bajkal> Jedny chlastaj druhý pichaj a nakonec ten bez zavazku to musi zachranovat.
<slavek> tak neco vymysli
<sukuramakata> ja?
<slavek> me se nechce sedet doma
<sukuramakata> si stoupni
<ona> celej den mi je mrtě blbě... :(
<on> od zaludu?
<on> ehm zaludku? :-D
<a> tak už vím co je za problém u tý instalace
<b> co ti to tam píše?
<a> Please insert Mafia CD 3...
<b> no a v čem je problém?
<a> já ho nemám :D
<a> tak co? ^^
<b> Neumíš náhodou Dantzigův algoritmus pro nalezení nejkratší cesty síťovým grafem? Oo
<a> hmm... nalézt nejkratší cestu šíťovým grafem bych zvládla xD
<b> jo? ^^; to se už učíte? :)
<a> zleva zespoda do praha nahoru ^^
<b> xD
<a> tak logicky XD
<b> myslím že tak snadné to nebude - tenhle graf nemá osy X a Y ^^;
<a> tak W a Z ^^
<b> dobře - nemá osy xD
<a> aah?
<b> síťový graf připomíná spíš vývojový diagram
<a> hm? O.o
<b> takové to grafické znázornění programu
<b> {link na wiki}
<a> aah, takovehle grafy byvaji v kvizech v top divce xD
<b> ...WTF?
Komentář: Já se to *snažil* vysvětlit, fakt
<on> tie papuče vyzerajú a s tými ponožkami úžasne
<ona> podkolienky!
<ona> bože chlapi nevedia rozlíšiť ponožky a podkolienky?
<on> ospravedlň ma, nevedel som rozlíšiť medzi oblečením slúžiacim na absorpciu potu z nôh a upgradovanou verziou s vylepšením, ktoré zakrýva aj neoholené predkolenia ;-)
Komentář: technik :-D
<a> fakt dik za ty materialy na psycharnu
<b> neni zac, musime si pomahat, ne :)
<a> no nevim, jak mi v pisemce pomuze u treti otazky informace, ze tento clanek na wikipedii potrebuje rozsirit...
<a> tak to netuším... je to seschlý a mě to nechutná :D
<b> :D
<b> ted zníš jak nějaký chlap, který má doma 60ti letou manželku :-D
Komentář: když se na skypu bavíte o rozinkách ^_^
<a> lol, tak tohle uz je fakt v riti... muj toaletak voni lip jak muj deodorant