Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Allex> Ty vole, mně je tak blbě, že ani blejt nemůžu
Komentář: kámoška po kalbě
<Dášík> a co jako... já chci vědět jak se tam dají titulky...
<Zavos> staci kdyz mas stejnej nazev titulkju a filmu
<Dášík> no to mám a nejde to..takže
<Zavos> kdyz to ani nepomuze tak u systemu tray... pokud mas spravny codeky by se mela objevit... zelena sipka tak na ni kliknout a ttiulky uznacit ze je chces
<Dášík> a kde jako... žádnou zelenou šipku nevidím
<Zavos> v systemu tray
<Dášík> to nemám
<Zavos> :D
<a> kdyz mam zmacklej capslock a chci neco smazat shift+deletem, musím mackat to shift?
<a> čo kvôli mne nespravíš... :D
<b> no tka snažím se udělat co ti na očích vidím... :D
<a> to je od teba pekné... len neviem, či si mi toto videl zrovna na očiach... :D
<b> co ti na smajlíku vidím... :D
<a> asi tak... :D
<a> víš co je divný?
<b> ne
<a> proč Paroubek začíná každou větu se slovi "Tak podívejte se"
<b> :-D to jo
<a> by mě zajímalo jak by se bavil se slepýma
<a> tie televizie uz idu dole vodou...
<b> preco?
<a> zapnem si o druhej rano telku
<a> a idu v nej same prasaciny - na jednom programe porno, na druhom politika...
<ona> Ahoj
<on> nazdar
<ona> Jak se jmenuje ten program do chemie?
<on> jakej?
<ona> Ten co rikal ze v nem mame delat ty protokoly.
<on> hm...
<on> Microsoft Word?
<a> mam novou penu na huleni... Ta uz nasim tak nesmrdi ;)
<b> :D
Komentář: Zahulime, uvidime :D