Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> Víš kam pudem?
<vondry> ne :D
<a> Oblečem se jako hipíci s dlouhýma vlasama,šprckama v kapse abysme mohli šukat s kýmkoli a budem hulit trávu na louce společně s ostatníma a užíva si života :D a jakmile padne noc tak ze sebe serveme hadry do naha a pudem na mega grupen sex mezi sebou :D
<vondry> ježiš :D :D :D
<vondry> muzu vzít sebou psa?
<a> Jasně :D
Komentář: xD omg
<a> milacik, a co kuzelne slovicko?
<b> chmod 777 manzelka
Komentář: manzelstvo vs. IT
<Darren> zitra se koukám ožerem?
<Pope> za 39kč? za půl hodiny? jestli to zvládneš si machr
<Darren> asi mě neznáš
<Pope> asi jo no...
<Darren> ne to je skoro nemožné... 70 kč a půl hodiny, to už je reálný ;)
<Pope> :D :D
Komentář: Pope depčil ;)
<a> hele nemáš profil nějaký kundy z okolí? Ale ať je pořádně nadržená
<b> www.***.cz
<a> Tyvole to je moje mladá... :-/
Komentář: Nj :D
<a> hahaha
<b> fakt
<a> to si děláš prdel???
<b> ne
<a> tak to mně poser
<a> a proč ses nepochlubil???
<b> nevim
<b> proč bych měl
<a> jen tak říkal jsi něco o své spolužačce mám ji to říct???
<b> o jaké spolužačce
<a> s těma tangama
<a> počkej tos asi nebyl ty ale honza
<b> omg to je jen spolužačka ona má kluka
<b> aha ok honza
<a> ale říkal jsi že se snažíš
<b> ale nesnažim
<b> nehul a nevymejšlej si
<a> já nehulil já pil
<ona> SERVÍTOK je uplne uzasne slovo!
<ona> schvalne, rozdel ho na dve casti a povedz si to nahlas :D
<daredevil> Si tu?
<daredevil> muller Halo?
<jakubko> už som tu.
<jakubko> Mamina drtila CS.
<daredevil> LOL
Komentář: :-D
<cedulkanadverach> To zajtra zacina letny semester?
<Mike> jj :D
<cedulkanadverach> do pici
<cedulkanadverach> takze je to pravda
Komentář: nedela osem hodin vecer
<a> pamätáš sa na ten deň keď Google označoval všetky stránky ako "potenciálne nebezpečné" a že "môžu ohroziť môj počítač"?
<b> jj
<a> hladal som akurát niečo na etiku ohľadom NRSR, do Googlu: Robert Fico > táto stránka môže poškodiť váš počítač. Tak som si uvedomil že možno mal pravdu a pri tejto to ani nebolo falošné varovanie :/