Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> ona nas vcera slysela, ze se bavime o ni :D
<a> takze od rana tj jak sbijecka, o cem jsme se bavili :D
<a> mno a ja jak jsem byl vcera totalne na sracku :D
<a> tak jsem ji neco rek :D
<a> pak mi volala
<a> to jsem ji zase neco rek :D
<a> mno rano jsem ji zas neco rek :D
<a> a pokazdy neco jinyho :D :D :D :D
<b> a co ji furt povidas? :D
<a> jednou jsem ji rek :D... ze jsme se bavili o tom, ze je naivka :D
<a> podruhy jsem ji rek, ze jsme se bavili vo tom, ze jsi v tom hany udelal chybu :D
<a> to byla asi posledni verze, kdyz ti to psala :D
<a> a pak jsem ji rikal jeste neco a ja NEVIM CO :D
<b> hele
<b> ale my jsme se nebavili o martine ne? :D
<b> a ja ti tohle vubec nerikal ne :D :D
<a> ja NEVIIIIM :D :D :D :D
<b> :D
<b> jsme mluvili o kačce...
<a> mno a neco tam proletelo i o Martine :D :D :D
<a> a ona zrovna stala zrovna vedle
<a> mam dojem, ze jsem na ni ukazal prstem a rekl jsem TADLE :D
<b> JO! :D
<b> myslim ze jo :D
<a> no, tak uz vim, jak na to prisla :D :D
Komentář: Maturitni ples
<pete> hele... můžu mít dotaz?
<pete> možná tě to trošku zarazí
<MrX> ?
<pete> ale taky se ti stává že když si sedneš na hajzl trošku víc dozadu aby se ti čůrák nedotýkal hajzlový mísy tak posereš vzadu prkýnko?
Komentář: možná mě to trochu zarazí...
<a> jsem Bare rano psal :-D... mam dotaz :-D... meli jsme spolu neco? :D :D :D
<a> pro jistotou :D
<b> bacha :D
<a> prej neco malo :-D
<b> jeji pritel ji cte smsky :D
<a> !!!
<a> xchat.cz/***
<a> neznáš ho?
<b> toho týpka neznám...
<b> ale když je mu 33 a má 2000 hodin na chatu, tak je asi magor :D
<a> jo, to je A***, freeneťák, tanečník a ciscař... a fotograf
<a> fotit umí, tančit podle <c> taky /takže na hovno/, ve freenetu mě přesvědčil o tom, že s tím ciscem to nemůže myslet vážně /ale myslí/
<a> blbec na entou
<b> defacto umí hovno...
<b> takže by u nás mohl dělat ředitele :D
<a> :D
Komentář: rozhovor dvou ředitelů (<a> nadřízený) jedné PC firmy :D
<Soul> dám ti hádanku: kterou rukou píšu? xD
<Miss C> OBĚMA
<Soul> nemyslím na klávesnici xD
Komentář: aneb Počítačové maniactví xD
<zoomfire> nothing.universe[3,444,22,565]. galaxy["MilkyWay"]. solar_system["Sun"]. planet["Earth"]. continent["Europe"]. country["CzechRepublic"]. person["lukas.pce"]. message("čauky")
<zoomfire> omg, nenapsal jsem doopravdy do jinyho rozmeru O_o?
<lukas.pce> Unable to start a conversation with zoomfire
<lukas.pce> The following message could not be sent: "zpet, byl jsem v jiny galaxii"
<lukas.pce> Try again
<a> Ty vole... To my nesežereš co se my dneska stalo...
<b> povídej :-)
<a> No tak před školou sme se koulovali... normálka... šel kolem bezdomovec s cigárem v hubě řek bych že si ho šetřil celej rok. Tak se na sebe podíváme a kámoš říká: skusíme to ne? Všichni sme po něm hodily kouli a sejmuly sme ho do hlavy... To cigáro mu spadlo na zem a zařval: Moje cigáro kurva! Zařval: kterej z vás to byl? A můj kámoš strčil do toho prvního a řek mu: Hele radši k němu di...
<a> já bych taky šel no já výtlem jak sviň a on ho chytl a řekl najdu si tě a uříznu ti ruce a nohy xD
<b> Trochu sem mezitim spal ale dobrý xD
Komentář: Kámoš se pozná...
<ona> ale na tu hudbu jsem jezdila na spiningu :D
<on> ouu spining :(
<on> mě čeká ve středu a v pátek
<ona> mě to bavííí :D
<on> mě by to bavilo taky, jenže nám dávaj záhul
<ona> a myslíš že já tam jen sedim celou hodinu?
<on> no... :D :D
<on> ale mě z toho bolej záda ptž nvm jak přesně si mám nastavit to sedlo :D... nechytnu správnou polohu :D
<ona> mě z toho bolel zadek
<ona> takže poslouchej... umím to nastavit
<on> to si tam to sedlo musíš nechat :D
<on> taky sou u nás na fotbale takový fajnšmékři, ale do toho nejdu
<ona> debile
-!- ona has quit
<b> čus
<a> v 7 na rozku
<b> ok, zatim
Komentář: po nekolika letech stale stejneho domlouvani do hospody :)
<a> Hej, ahoj počuj. Práve ma napadol super vtip o Chuckovi Norrisovi...
-!- a has quit