Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> deš někam s kátou?
<b> ne
<a> jakto?
<b> je někde v řiti a sestra slaví narozky
<a> aha. tk to pudem někam zapít ne?
<b> Nejde to... sem nasral rodiče :D
<a> a jak prosimtě? :D
<b> jak sem šel do bíři tak mi táta řek at si zjistim busy kdy mi pojedou ale já se na to vysral. A vůbec sem něveděl kdy jedou
<b> tak mi volal kdy mi nějakej pojede, a ještě sem mu napsal sms že se nějak domů dostanu, jenže já bych šel kolem šimkáčích tak měli strach jako jak to tady je samej ukrajinec tak aby mi něco neudály
<a> LOL :D a kdy ses vrátil domů?
<b> oni pro mě přijeli (rodiče)
<a> cože? :D haha teď se válim na zemi!!!

Komentář: Kámoš se prej bojí ukrajinců :D

<a> Hlavne mesto Japonska?
<b> Chile, nie?
<b> Nieee... robim si srandu Taiwan

Komentář: Myslel to naozaj vazne, ide aj maturovat z geografie :)

<a> co to s tou <c> dneska je... je až podezřele milá
<b> tak co by si chtěl, když je ten valentýn
<a> a jo vlastně...
<a> hele to jsem jí asi neměl psát "Co si zase provedla?"

<a> to víš valentýn to je jako MDŽ...
<b> MDŽ?! Tak že by sme se šli vožrat?!

<a> Tak to je demence... Nepochopil bys co zase udělala Sabina.
<a> Psali jsme diktát a ona dostala 5tku, protože do slova "že" dávala H takže diktát vypadal celkem divně když tam bylo např. "Chlapec se divil, žhe..." :D Celá třida vybuch smíchu... :D A ona se červenala jak paprika :D
<b> A co na to učitel omg :D
<a> Prej :D "Pišete H tam kam nepatří a ani "H"ovno nenapišete Správně.
<a> A posledni co řekl bylo "BožHičku to je jak listovat porno časopisem všude samá prasárna" :D

Komentář: Ježhiši... :D

<a> ty vole. si nevidel dneska moji matku co zase dodava.
<b> co ti zase rika dyt je valentyn? :-D
<a> no prave. nerika nic ale vis co mame k obedu?
<b> netusim
<a> srdce na smetane :-D
<b> no lol :-D tvoje maminka má vážně osobitý smysl pro humor :-D

Komentář: 14. 2. 2009 matka romantička :-D

<a> sme az moc spolu
<b> moje hajzl je pevna
<a> ani diamant neni proti tomu pevny
<b> jo taky bych to moc chtel...
<a> o cem se bavime? :D

Komentář: kamaradi na icq :)

<a> cus, hale rozchodis mne ten mikrofon
<b> nn nemam cas
...
<a> cus hale ten mikrac bych fakt potreboval nesel bys to udelat?
<b> jej ted mam zrovna nejakou praci
...
<a> tye ja si chci zahrat css s mikrofonem
<b> vis ze vsechny verze source jsou udelany tak ze kdyz mas cheaty ze to vzdy kdyz zapnes mikrofon rve na ostatni lidi I am cheater?
<a> no ja ten mikrofon ani nepotrebuju

Komentář: lol

<Lenocka> ked svieti na semafore oranzova tak mozem ist?
<teror> hmm myslim ze jo...
<Lenocka> diki pusinko
-!- Lenocka has quit
<teror> ne ne ne!!!
<teror> a do p.ci

<Shad3M> A já s váma na tu dovolenou jet nemůžu? :-O
<Luciik> No jasně. Chceš? :-)
<Shad3M> Ne, nechci.

Komentář: QiP

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.