Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> tak at ten tvuj kamos da pravym na tento pocitac a zmackne print screen
<b> co znamená print screen v češtině??? on to má všechno česky...
<a> tisknout obrazovku
<a> mozna tam ma print scr
<a> nebo prtsc
<b> je možný, aby to měl na klávesnici???
Komentář: no lol
<a> tak už vim proč se mi komp tak sekal
<b> proč?
<a> já neměl po třech rocích defragmentovanej disk
<b> no a???
<a> no představ si hirošimu (ty trosky všude)
<a> a teď si představ že bys tam hledal něco určitýho :P
<b> aha :D
Komentář: defragmentace po x letech
<a> sasi, co sme to my vykonali pred osmimi rokmi
<b> prepac ja sa priznam zjedla som spoluziacke jablko
Komentář: to je tak ked vy myslite na nastup na 8 rocny gympel a ono sa prizna :D
<a> je tu vobec niekto?
<b> ne
<c> ne
<d> ne
<e> ne
<e> (mam dojem, ze jsme se odhalili)
<on> mam autooooooooooo
<ona> hmmm... tak to v nom teraz budes castejsie ako vo mne :(
Komentář: :)
<Robyer> vymlysli mi rým na: Oslavující hudebku,
<creeway> Oslavující hudebku, mas na prdeli veverku
<Robyer> no to se moc nerýmuje...
<Robyer> ale snaha dobrá
<creeway> nebo...
<creeway> oslavuici hudebku, mozna ti dam na budku
<Robyer> no to je lepší
<creeway> :D
<Robyer> jo to se hodí líp
<Robyer> kámoška na mě že učitelka ji dala za ukol nějakou oslavnou básen na hudebku napsat
<Robyer> tak sem si ted tak psal tohle
<creeway> kristepane
<Robyer> Ach výchovo má, hudební,
<Robyer> jak jsi krásná v tomto dni.
<Robyer> Jak lahodíš mým uším krásně
<Robyer> a já blbá teď píšu básně.
<Robyer> Nebyl to však nápad můj,
<Robyer> to ta kráva, to ten hnůj.
<Robyer> učitelka, říká si,
<Robyer> já jí říkám, naser si.
<Robyer> Ticho, mlč a nech mě žít,
<Robyer> já už nechci tebe mít.
<Robyer> Nechci tě vidět, táhni pryč,
<Robyer> zavři dveře, zemři již.
<Robyer> Nečum na mě jako z jara,
<Robyer> slyš mou báseň, panno stará.
<Robyer> Oslavující hudebku,
<Robyer> možná ti dám na budku
<creeway> :D :D
Komentář: upozornuji ze (c) te basne patri Robyerovi :D
<Fegi> Mám perfektní poznatek.
<Kraťas> povídej
<Fegi> NIKDY, ale opravdu NIKDY nezkoušej pracovat na počítači co má v sobě procesor 400Mhz... Opravdu čteš dobře!!! 400Mhz!!! Za celej den jsem na něj zvládl nainstalovat dvě hry, které nejdou (Neni to CoD4 ani Falout3) a ještě asi další dva programy, a to je cele co jsem za celý den na tomto počítači zvládl udělat... Hele, to je takovej šnek, že kdybych po něm chtěl instalaci DVD, tak můžu jet v klidu na velké prádniny...
<Kraťas> rofl :D... díky za radu... ale příliš pozdě... už jsem měl co do činění s podobným a možná ještě pomalejším... jen samotný bios loadoval asi půl minuty :D... a na pozadí toho strašlivě pomalého zavirovanýho pc byla taková příšerná opička... dodnes z toho mám trauma :D
Komentář: Rada do života...
<a> ty mas ridicak?
<b> j
<b> sice na druhykrat
<b> ale je
<b> prvykrat mi test usiel o bod
<b> ale druhykrat som dal test na 55
<b> a jazdu ok,
<b> ked budes mat jazdu, ti poradim sa uvolni a chod nato. nic strasne to neni
<a> no kdyz sem slysel, proc to neudelal bratr, tak asi zalezi dost i na tom chlapu z magistratu
<a> on "malo se diva do zrcatka"...
<c> zahraj si carmagedon nez pudes na jizdu
<b> to je hlupost
<b> :D
<b> na to se neda divat
<c> abys vedel za co je nejvic bodu
<a> to vi kazdej, ze za deti a duchodce
<c> tak kdyz budes mit stesti treba pojedes kolem skoly nebo duchodaku a mas to v kapse
<a> no prinejhorsi to jisti naky nakupni centrum
Komentář: ako na autoskolu...
<a> vojta uvařil bráchovi večeři a ten mu řekl: "to jíst nebudu!!! víš ty vůbec, že z nějakejch jídlel můžu blít???" :(.
Komentář: kamarad...