Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> LMFAO hej tak tohle ti musim napsat :D
<b> Tak piš :)
<a> Jak mi stěhovali regál, tak jsem si všimla, že dole byla povolená lajna hřebíků. Nikde nikdo, jen já se svým kutilským umem, tak že to zatluču. Zatlouknu, postavim regál na místo, hrdá na své dílo...
<a> Ale nevim, co bude máti řikat, až uvidí, že jsem k tomu přitloukla povlečení...
Komentář: Třináctiletá holka a náročné stěhování
<a> Příští měření už na tebe seru, posledně mě s toho málem hráblo!
<b> Co jako myslíš?!
<a> Když pominu, že na dotaz proč pořád na dekádě přeskakuješ hodnotu 2K odpovíš, že potřebuješ souložit, jestli se někdo ze zde přítomných nenabídne a otočí se <c> s větou, že potřebuje srát abys mu zatlačil hovno, sem zas dostal s elabu za 5!
<martinus> pokere ty jsi zkurveny zmrd a tvoje moc uz je davno v prdeli
<Sroubek> vsak ono se to tu procisti a bude klid a prostor pro normalni lidi
<martinus> POSER10: ZDECHNI ZMRDE
<martinus> nejake dalsi otazky blbecku?
<martinus> nebo pujdes nekam praskat?
<vacicak> george a to jak se tu vyjadruje martinus je podle tebe co? to je normalni chovani?
<martinus> vacicaku zavri mornu
<George> to je riesenie interneho problemu s byvalim teamom
<vacicak> pokud je normalni ze se tak chova clen OG tak se tak muzou chovat ostatni
<poker10> George: vidim ze si oboznameny. dufam ze to dobre prifarbili
-!- mode/#elmore [+b vaciak] by martinus
-!- vacicak was kicked from #elmore by martinus
<martinus> kampak nam zmizel blbecek vacicak?
<martinus> POSER: zdechni
-!- mode/#elmore [+b poker10] by martinus
-!- poker10 was kicked from #elmore by martinus
<George> martinus: predbehol si ma :((((
-!- Anon2728 has joined #elmore
<martinus> nnejake dalsi dalsi otazky?
<JohnyCage> martinus, jo ja jednu mam co te opravnuje se vulgarne vyjadrovat na tomto kanalu
<martinus> cokoliv
-!- mode/#elmore [+b JohnyCage] by martinus
-!- JohnyCage was kicked from #elmore by martinus
-!- mode/#elmore [+b Anon2728] by martinus
-!- Anon2728 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon66328 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon66328] by martinus
-!- Anon66328 was kicked from #elmore by martinus
-!- Anon34821 has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Anon34821] by martinus
-!- Anon34821 was kicked from #elmore by martinus
<Bux> martinus gilbey mi tu pise pmka o tobe nic pekneho
<gilbey> coze?
<Bux> se bojis co
<Zajda> me taky
-!- mode/#elmore [+b gilbey] by martinus
-!- gilbey was kicked from #elmore by martinus
Komentář: Rozlobeny admin :) btw gilbey za celou dobu nerekla absolutne nic :-D
<Worsik> k->o, o->k
<Maduser> (program neodpovida)
Komentář: Nerušit! Přepisuji :).
-!- mode/#elmore [+b Aralyon] by martinus
-!- mode/#elmore [-b Aralyon] by ChanServ
-!- Aralyon has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Aralyon] by martinus
-!- mode/#elmore [-b Aralyon] by ChanServ
-!- Aralyon has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Aralyon] by martinus
-!- mode/#elmore [-b Aralyon] by ChanServ
-!- Aralyon has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Aralyon] by martinus
-!- mode/#elmore [-b Aralyon] by ChanServ
-!- Aralyon has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b Aralyon] by martinus
-!- mode/#elmore [-b Aralyon] by ChanServ
-!- Aralyon has joined #elmore
-!- mode/#elmore [+b martinus] by martinus
-!- martinus has left #elmore [Leaving]
Komentář: Aneb novy admin nevydrzel spiknuti... bohuzel nevedel ze Aralyon ma stale prava na IRC... onlinegamers.cz #elmore
<MaJa> Uplně tu fakt nejsem, takže zpráva, kterou právě čtete, se vám snaží oznámit, že tu fakt nejsem (Sice ji píšu já, ale to neznamená, že jsem ji napsala poté, co vy jste se rozhodli napsat), když už jste tak neshopní, že nevidíte, že ve statusu mám, že tu nejsem. PROSTĚ TU NEJSEM!
<Čaroděj Zhor> jsi tam?
Komentář: takého zprda co potom následoval sem nedostal už roky... :-D
<a> potřeboval bych poradit, regulární výraz kterej zkontroluje už. jméno, moje pravidla:
<a> začíná lib. psímenem, uprostřed je lib. písmeno, číslo, nebo . - _ (ale . - _ vždy max 1x za sebou) a končí lib. písmenem
<b> jo tak moment ja zapnu mozeg :D
<b> taktuju :D
Komentář: taktuje prej :)
<ona> Hmm, tak oukej, no, mej se.
<on> Nějaká urážlivá, ne?
<ona> je videt, ze me jeste neznas
<on> Jak bych taky moh, že jo...
<ona> A proc bys nemoh? ;-)
<on> A proč bych měl?
Komentář: už nenapsala...
<Paj> tvl jeste ze te skoro vbec neidim... asi bych te musela (zbit)
<Hory> Proc je zbit v zavorce?
<Paj> protoze se to nesplni dyz te neidim xD
<Hory> a proto je to v zavorce?!
<Hory> jenom to slovo?
<Paj> jj presne xD... tvl nestirej me... vis ak me to sere asik pudu na cicko... smrade xD
<Hory> smrade? Proc jsi to nedala do zavorky? Protoze me nevidas?
<Paj> tvl!!! az te v lete uvidim ja te utopim fakt...
<Paj> xD... uz zase vysiluju... hej!!!
<Hory> praskne ti cevka (smrade)
<Paj> to mozna tobe...
<Hory> nejak zapominas na zavorky ne?
<Paj> grrrrr...
<Paj> ty si neska nakej chytrej pane...
<Paj> takhle se s tebou neda kecta dyz mas zrovna vissi iq...
Komentář: Jeste ze jsem mel zrovna "vissi" iq :-)))