Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> ja sem pirat, nechtej se mnou nekdy jet
<b> urcite lepsi nez muj deda... jednou jsem s nim jel. On prej "Míšo, co sviti na semaforu?"

Komentář: deda si jel pro novy bryle

<Bystroushaak> zvlastni
<Bystroushaak> kdyz vidim omfg!, tak se mi vybavi hitler

<ona> čau miláčku :-*
<on> Ahoj zlatko :-*
<ona> Tak dneska nemůžeme jít ven :[ sem nemocnáá...
<on> To je škoda :(( Tak já si zapnu wowko...
<on> A co ti je??? :-*
<ona> Sem nemocná, bolí mě v krčku, mám angínku :(
<on> Tak já tě healnu!
<on> teda :D
<ona> lol

Komentář: můj přítel, který je healer ve wowku

<Filip> na svou sbirku procesoru sem uz sbalil kluka... no...
<Bystroushaak> :D
<independent> ty sbiras procesory?
<Bystroushaak> to ale neni moc uspech
<independent> jaky?
<Bystroushaak> independent: bambusovy...
<Filip> neni? je... byl fajn roztomilej a neznej :)
<Bystroushaak> :D
<independent> uh
-!- independent has left #freedom99
<Bystroushaak> tak ted nevim :)
<Filip> sice trochu (vic) matfyzak ale cert to vem x)
<Bystroushaak> a) otec mu vzal modem
<Bystroushaak> b) neunesl ze Filip zbalil kluka
<Bystroushaak> c) neslysel o bambusovych procesorech, tak se sel zeptat a cestou vytrhl napajeni z kompu
<Bystroushaak> d) nahly atomovy vybuch
<Bystroushaak> e) smrtelne jsem ho urazil
<Filip> :DD
<Bystroushaak> f) rozbehl se za Filipem, aby se mohl kouknout na zbirku procesoru
<Bystroushaak> g) hackla ho policie
-!- independent has joined #freedom99
<Filip> mam doma ne v brne xP
<Filip> independent, mam aj ajbiem pavr piisii :D
-!- Mode/#freedom99 [+o independent] by ChanServ
<Filip> xD
<Bystroushaak> hm, tak body d, f a mozna g odpadli
<independent> uz sem to rozdejchal
<Bystroushaak> jj
<Bystroushaak> b je spravne
<Bystroushaak> :D
<Filip> :DDDDD

<hotspot> ne, diky... jeste u toho vyrabim pokojicek tak jsem trochu nepozorny
<MelkorNemesis> hotspot: uka co mas
<hotspot> no detsky pokojicek... ale musite pockat nez dodelam ten popelnik a minibar

Komentář: Inventor...

<a> und warum?
<b> ???
<a> ???
<b> pis jenom CZ
<a> CZ

<Tomík> hele mám takovou osobní otázku nwm jestli mi na ni odpovíš...
<Míša kopecká> no povidej
<Tomík> né to je trapný...
<Míša kopecká> to me zajima co z tebe vypadne!!!
<Míša kopecká> tak sup
<Tomík> mohl bych tě přivést do rozpaků
<Míša kopecká> ja to preziju!!!
<Tomík> opravdu to chceš?
<Míša kopecká> jo
<Tomík> určitě?
<Tomík> ?
<Míša kopecká> jo
<Tomík> dobře řekla sis o to
<Tomík> Jaký bude vysvědčení?
<Míša kopecká> to si ze me delas prdel!!!
<Míša kopecká> to je jako ono jo???
<Tomík> jj
<Tomík> co si čekala???
<Míša kopecká> tak ja nevim... treba jestli sem momentalne oholena tam dole kdyz s tim delas takovyhle cavyky!!!

Komentář: na co ty holky pořád myslí

<markytka130> jak mas to modry policko Download Now
<markytka130> tak na to klikni
<markytka130> pak jak to mas to modre potrzeny to click here to...
<markytka130> tak na to klikni
<markytka130> a obevi se ti tabulka
<markytka130> a tam je bud otevrit nebo ulozit
<markytka130> tak dej to ulozit
<markytka130> a uz se ti to uklada, ju?
<markytka130> a jen pockas az se ti to ulozi a mas to
<Leňousek> mmnt volám marky
<markytka130> jj
<Leňousek> tak už jsem tu
<Leňousek> marky já umím stahovat neboj
<Leňousek> ale krásný děkuju
<Leňousek> dost jsem se nasmála
<markytka130> kurnik to bylo Ilone
<markytka130> ta me psala jak to ma otevrit pockej
<markytka130> To cely bylo Ilci .D

Komentář: njn blondyny...

<DeJF> potrebuješ niečo?
<DJ Killer> ne
<DJ Killer> jen jsem si tě přidal do kontaktů, když už jsme v jednom clanu ;-)
<DeJF> kde? :D :D :D
<DeJF> jaky clan? :D :D
<DJ Killer> ty si mamlas :D
<DJ Killer> Co třeba Xfire? :-D
<DeJF> jaaaaj
<DeJF> ja tam mam napisane icq?
<DJ Killer> blik, ještě k tomu na foru v topicu zde můžete napsat své ICQ :-D
<DeJF> aha
<DeJF> wapg? :D

<a> A co u tebe Klara? Jsem uplne cumel kdyz ti kvuli takovy kokotine vyndala...
<a> *vynadala...

Komentář: Ja bych rek ze oboji... ;p

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.