Nejlepší hlášky

<Patrik> čéče problémi s pracovní morálkou v naší kapele sou pryč
<Míra> jj
<Míra> ale mám nejakej problem s redtube
<Míra> nejak mi to nefacha

Komentář: co dodat

<a> Nemáte pro mne někdo postel ?
<b> Jsem snad IKEA?

Komentář: Minecraft MP

<a> čau, tak jak to jde v té IT firmě? :-)
<b> ale jo, dobrý, už se nekřižuju, když si omylem přepnu na zdroj :-)
<a> takže už SEO neopovažuješ za urážku? :-D
<b> už ne ;-) ale pomalu pozoruju degenerativní návyky:
<b> ztrácím kvalitu verbální komunikace (rozuměj místo mluvení vydávám neartikulované zvuky)
<b> holení je na seznamu nejzbytečnějších aktivit
<b> a nechce se mi koupat se každý den...
<a> :-D a co holky?
<b> :-(

Komentář: a to ani nedělá nic moc IT

<a> <c> je pi*a, ať umře na smrt
<b> originální způsob chcípnutí

<a> Ty jo, teď jsem jel metrem, neměl jsem drobný a trafika zavřená, tak nezbylo než poslat sms jízdenku. Poslal jsem ji v 15:36 a čekám na potvrzovací zprávu, abych mohl nastoupit. Po 15 minutách mi došla trpělivost, tak jsem to risknul bez jízdenky...
<a> V 16:04, když už jsem byl samozřejmě dávno mimo metro, mi konečně přišlo to potvrzení. Stálo v něm: "Platnost od 15:38 do 16:08."

<a> Zdar,sem slyšel o tvém včerejšku pestrém :-D
<b> Ahoj,ani nemluv takovou hambi bych neprál nikomu...
<a> Diť se pochlub,chci to slyšet od autora :-D
<b> Ale medzi náma jo ? víš naši odjely pryč na 3 dny,tak sem si vyrazil
<b> a když sem se vracel domu nalitej jak doga,spletl sem si dum,páč mame rovnakou fasadu jako sousede
<b> no a tak sem omylem šel k sousedúm,ja blbec,sem si řekl že sem si je asi nechal doma tak sem preskočil plot
<b> otevřel zadní dvere a lehl na gauč,no a ráno na demnou stály benga,a sousede...
<a> ty vole to musel byt trapas jak cíp :-DDDDDD
<b> ani neříkej musím zapaltit jídlo ktere sem jim sežral s lednice
<a> ses nepochlubil že si svačil u sousedu :-D
<b> No nemnět okno tak se i pochlubým
<a> :-DDDDDDDDD

Komentář: odvtedy "prej"abstinuje :DDDDD

<a> Ty jsi onanoval z balkonu?
<b> Proč se ptáš?
<a> že ta bila mrdka lítá až k nám
<b> Ono sněží?
<a> jj :-)

<a> teď sem si vzpomněl že sme si nevzpomněli na něco o čem sme mluvili že si na to určitě nevzpomenem

<a> liDI mě se zBLÁZnil cAPs lOCk, sám od SEBE sE VYPÍNá a ZAPínÁ, můŽE to BEjt chyba systÉMU NEBO Mám V PRDELI KLÁVesNIci ???
<b> NePoPíSmEnKoVaL SiS S NěJaKoU BlBkOu Z FejSeBoOkU??? xD

<Daniel> Život je jako list na hladine reky, nikdy nevis kdy do nej natece nebo kdy se potopi, ale presto vsechno jeho cesta muze byt dlouha..
<Majkl> jo pokud nejses nejakej tramp nedosel ti toaletak a nepouzil si zrovna ten list...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.