Nejlepší hlášky

<a> heloouu
<a> tam tvoje vinka jsou vyborne
<b> jj
<a> ted dopijim cervene, svatovavrinecke
<a> moc dobre
<a> predtim jsem si dal ruzve
<a> ruzove
<a> a predtim becvhera
<a> a predtim bvodku
<a> a potom si dam.. no nevim
<b> evidentne mas po nejake zkousce?
<a> evidentzne jsem dnes odevzdal rojekti co jsem na nem delal

Komentář: Já chci zpátky na vysokou!!!!

<a> v pátek?
<b> ee to se mi nehodí
<a> tak teda pojdeme v sobotu... šlo by?
<b> nešlo, neblbni tak brzo? A já ještě nechci a taky nechci pojít jako nějakej pes u silnice....
<a> pojít?
<b> mno... se podívej cos napsal xD
<a> aj sry *pojedem?
<b> mno to už by možná šlo, ale ještě nevím

Komentář: domluva na kino

<a> potrebuju microsoft office
<b> proc? vzdyt open office to otevre
<a> ten program odmita konverzovat, kdyz nemam microsoft office
<b> ?
<a> *konvertovat

<A> víte vůbec kolik živočišných druhů při čištění klávesnice zabijete? kolik ještě neoběvených bakterií bídně zhyne vaší rukou??? proto já klávesku zásadně nečistím a někde tam uvnitř tíše bují život a rostou bakterie které jednou ponesou moje jméno:-)))
<B> to dostanou po tom co, tě ty bakterie ovládnou !!!
<A> to by moc velká změna nebyla kdyby mě ovládali bakterie... ony taky touží akorát po tom žrát a množit se:)

<a> Zdarec. Co děláš?
<b> Nic. Jenom tak se dim a zabíjim ........ čas.
<a> A jak to chceš jako udělat?
<b> Mno já nevim. Jako rvní věc mě napadla ta, že bych se vyhodil z okna, a když se budu dobrej, tak se trefim a čas pude do kytek.
<a> Mno to jo. Ale má to háček...
<b> A to je???
<a> Mno... dle mých propočtů bys musel bejt rychlejší než zvuk, aby tě čas neslyše.
<b> Tak to máš sakra RECHT!!! xD

Komentář: Konverzace v práci s logickým uvažováním! xD

<a> Hm tak dneska ulet...
<b> Jakej??
<a> Sedim na hajzlu,celkem si to seru, notebook na kline a cumim na facebook, ted jsem se na necem zasekl a misto, abych si vytrel *****, tak jsem se misto toho suverenne vysmrkal do toho toaletaku, co jsem si utrhl, odlozil jsem notebook, bez problemu se oblikl a az uz vypinace na svetlo mi to docvaklo...
<b> :DD

Komentář: Stop FB!

18:54 <a> kuurva chlapi zabudol som zobrat neter zo skolky co mam robit!!!
18:54 -!- a has quit
18:55 <b> ist po nu?

Komentář: volba vyborna delikatna...

<ona> ja sem prisla na hroznou vec
<on> na jakou?
<ona> moje mys umi veci o kterejch ani nevim
<ona> vlevo zmacknes
<ona> a vsechno se ti vrati zpatky
<ona> a este zpatky
<ona> a este
<ona> to je kouzlo

<a> jak se tanci hula hula? :-D to jako tak dlouho skaces dokud ti kozy nevymlati zuby? :-D
<b> ne, das si na krk hawaiskej venec a vrtis zadkem, dokud nevysklis dvere :-D

<TERRODAR> Lolp ouhrd rrfq fp rohi junq?
<paja> co to meles?
<TERRODAR> *Půjdeš teda do toho kina?

Komentář: "Drobný" překlep.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.