Nejlepší hlášky
<a> Zdar, tak to neuvěříš. Byl jsem s kamarádkou se podívat na novou kočku její babičky a ta kamarádka si ji vzala do náručí a mazlila se s ní. Po chvíli se zeptala babičky, jak, že se teda bude jmenovat a babička na ni: "Ťapinka"
<b> no a?
<a> No a kamarádka vyvalila oči a vyjekla: "Cože?!! Topinka?!" No měls vidět ten záchvat té babičky! :D
<a> Dneska se mi stala fakt extrémně vtipná věc ve škole.
<a> Jsem se zeptal učitelky Angličtiny jestli neví co znamená text: Flay you alive!
<a> Nevěděla, tak jsem si šel sednout. Ona se podívala do slovníku a pak na mi nahlas přes celou třídu po zazvonění řekla: "<a> Stáhnu tě z kůže zaživa."
<a> To jsi měl vidět reakce spolužáků.
Komentář: Ale překlad měla správný...
<dida> ale môžeš byť trochu milši
<matej> vieš čo, pošli mi MMSku tvojej hlavy, skladám puzzle a chýba mi riť koňa
<b> Tak auto sem ti zaparkoval zase před barák ;)
<a> Ok, dík.
<b> Ale řeknu ti, že ti celkem smrdí po benzínu...
<a> Tak tak, a víš co by bylo horší? :D
<b> Ne?!
<a> Kdyby smrdělo po naftě...
<b> Proč jako?
<a> No to by bylo divný, když jezdím na benzín, ne? :D
<ona> miluju šampónky :* <3
<on> jjá zase sprchové gely :D :D
Komentář: zabil :D
<Michal> jsi naučil sestru masturbovat, jo? :D
<Eliška> ? :D:D:D
<Michal> a do pr**** :D ... ahoj Eliško :) ... to nebylo tobě, já se překlik ;)
<Eliška> :D:D no nazdar:):D .. doufam, ze si tohle nechtel poslat brachovi?:D
Komentář: Samozřejmě, že chtěl :)
<ona> víš, že zítra máme měsíc? :-D
<on> co ty máš zase cyklus?
<ona> jakože výročí :-D
Komentář: i tohle se může stát ...
<a> Kam by si zaradil meloun do jidla nebo do piti ?
<b> když je tam rum tak pití když ne tak jídlo
Komentář: meloun x rumloun
<a> kdyby ses lip ucil, mohl jsi byt tam co ja :D
<b> spis ty by jsi mohl byt tam co ja - lezim ve vane :-)
<a> Ja v praci :D
Komentář: Aneb komentare na Facebooku