Nejlepší hlášky

<a> Zdar, tak to neuvěříš. Byl jsem s kamarádkou se podívat na novou kočku její babičky a ta kamarádka si ji vzala do náručí a mazlila se s ní. Po chvíli se zeptala babičky, jak, že se teda bude jmenovat a babička na ni: "Ťapinka"
<b> no a?
<a> No a kamarádka vyvalila oči a vyjekla: "Cože?!! Topinka?!" No měls vidět ten záchvat té babičky! :D

<a> Dneska se mi stala fakt extrémně vtipná věc ve škole.
<a> Jsem se zeptal učitelky Angličtiny jestli neví co znamená text: Flay you alive!
<a> Nevěděla, tak jsem si šel sednout. Ona se podívala do slovníku a pak na mi nahlas přes celou třídu po zazvonění řekla: "<a> Stáhnu tě z kůže zaživa."
<a> To jsi měl vidět reakce spolužáků.

Komentář: Ale překlad měla správný...

<dida> ale môžeš byť trochu milši
<matej> vieš čo, pošli mi MMSku tvojej hlavy, skladám puzzle a chýba mi riť koňa

<b> Tak auto sem ti zaparkoval zase před barák ;)
<a> Ok, dík.
<b> Ale řeknu ti, že ti celkem smrdí po benzínu...
<a> Tak tak, a víš co by bylo horší? :D
<b> Ne?!
<a> Kdyby smrdělo po naftě...
<b> Proč jako?
<a> No to by bylo divný, když jezdím na benzín, ne? :D

<ona> miluju šampónky :* <3
<on> jjá zase sprchové gely :D :D

Komentář: zabil :D

<Michal> jsi naučil sestru masturbovat, jo? :D
<Eliška> ? :D:D:D
<Michal> a do pr**** :D ... ahoj Eliško :) ... to nebylo tobě, já se překlik ;)
<Eliška> :D:D no nazdar:):D .. doufam, ze si tohle nechtel poslat brachovi?:D

Komentář: Samozřejmě, že chtěl :)

<ona> víš, že zítra máme měsíc? :-D
<on> co ty máš zase cyklus?
<ona> jakože výročí :-D

Komentář: i tohle se může stát ...

<a> Kam by si zaradil meloun do jidla nebo do piti ?
<b> když je tam rum tak pití když ne tak jídlo

Komentář: meloun x rumloun

<a> kdyby ses lip ucil, mohl jsi byt tam co ja :D
<b> spis ty by jsi mohl byt tam co ja - lezim ve vane :-)
<a> Ja v praci :D

Komentář: Aneb komentare na Facebooku

<Otis> No a jak se dostanu dovnitř ?
<May> Dveřma ? :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.