Nejlepší hlášky

<_dawes_> jakej usb? jeden tu mám...
<_dawes_> na nokia N95... kamošovi funguje tn kabel i do fotáku třeba pude i tobě
<Petan> takovej... ja nevím... je to tak 3x větší jak díra na žaludovi :D
<_dawes_> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<_dawes_> teoreticky by to šlo :D
<Petan> možná 4x... neodhadnu to :D :D

Komentář: Každej má jinou míru :D

<a> Ahoj
<a> Sem prave doobjednal
<a> objedval
<a> obedval
<a> sem dojedl!
<b> supr. napotřetí, kdybys to napsal napočtvrtý, myslela bych si, že jsi Down.)
<a> Myslíš Dawnův?
<b> čekala jsem kdy mě opravíš
<b> musel ses podívat na net viď?
<a> Sem si to ale nejdriv musel vyhledat .)

<estel-silmarien> dneska ve škole měl spolužák skvělou hlášku :)
<ImmortalRichard> povidej :)
<estel-silmarien> v němčině jsme brali slovesa se zvratnými zájmeny a němčinářka se ptá
<estel-silmarien> jaký slovesa jsou v češtině se zvratným zájmenem a v němčině ne?
<estel-silmarien> a spolužák vyhrkl: machen!
<ImmortalRichard> LOL :D

Komentář: machen = dělat

<a> blbej office 2007
<b> japato
<a> vzdycky kdyz pisu ukol do AJ tk hledam jak kkt zmenu jazyka nahore ve slozkach a pak ju pokazdy najdu na dolni liste
<b> rofl

Komentář: Office Word 2007

<a> a ráno vstaneš dřív, doběhneš do toho obchodu, co je tam nejblíž a koupíš ty pizza bochánky
<b> provedu ;-)
<a> ne, si dělám prdel ;-) probudíš mě a půjdem spolu do betléma, důdaj důdlaj důdlaj dá

<cooldevil> čest praci
<sedated> ajoj milacku
<cooldevil> jak je? a proc mi rikas milacku?
<sedated> jezis segra to si ty?

Komentář: ranni ospalost na icq

<terka> Fakt ty vole.. u nás je snad všecko možný -.- Králík se snaží vymrdat malého kocourka :D :D
<Jirka> U nás to bylo stejné. Akorát se to pak snazil zopakovat v noci s kunou no holt mu to nevyšlo R.I.P.

<> Seš tragéd.
<spolubydla> A ty seš zase komik.
<> Ano, život je jedna velká komedie a já v ní hraju hlavní roli.
<spolubydla> A pro mě je život jedna velká tragédie a ty v ní hraješ hlavní roli.

Komentář: Rozmluva se spolubydlícím (sedícím vedle mě) na chatu kolejního DC++

<a> Tak jsem nemocnej, rýmička, kašlíček a teploty ..
<b> nejdriv Karel, pak ja, ted ty ..... nahoda?
<a> možná je ten toaleťák fakt na jedno použití

Komentář: nechutnost nejvetsi :)

<Kolozub> A uz mas ty neprustrelne saty? :-D
<Jenna> Prakticky to jsou všechny moje šaty.
<Jenna> Ale něco mi řiká, že to bude ten špek, co je činí neprůstřelnýma. :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.