Nejlepší hlášky
<a> a jak si vůbec dopad s tou blonckou?
<b> no ani se neptej...
<a> proč? Si jí něco proved jo?
<b> no to ani ne ale nevim jestli se mnou jěště někam pujde :-D
<b> představ si , vzal sem jí do divadla , a pak na večeři , to bylo všechno v pohodě...
<b> no ale když sem jí doprovázel domu , tak v tom momentě , když sem jí chtěl dát pusu na dobrou noc ...
<a> :D:D no pokračuj asi vím kam to směřuje :D
<b> no když sem k ní chtěl udělat krok , tak sem blbě šlápnul a šíleně sem si usral :-D
<b> a víš co mi na to řekla?
<a> že si prase?
<b> ne prej jestli mi něco neupadlo a jak sem to chtěl zachránit ,tak mě nenapadlo nic lepšího než , že až pujdu zpátky tak to seberu :-D
<scream> zdar, jdeš na pivo?
<mara> asi ne, covece, lehka indispozice
<scream> jak to?
<mara> zlomeny prst a vykloubena sanice...
<scream> proboha, co se ti stalo? :D
<mara> potkal jsem tvyho otce vcera v hospode a zjevne nema smysl pro humor
<scream> co? :D počkej, to mi musíš vyprávět
<mara> ok, ale az osobne, blbe se mi s tim prstem pise a tohle by vydalo na serial
<scream> to si dovedu představit, pokračování Vražd v Midsomeru :D
<mara> no... spis How I Met Your Motherfucker
<a> nejde mi to ani na wine
<a> stale waiting for device...
<b> a mas nainstalene itunes na wine?
<a> musim mat spustene ?
<b> jj
<a> aha
<a> home + power ?
<b> home button a power button drzat spolu
<b> a ked ti napise release powerbutton drz len home button a je
-!- <a> has quit
-!- <a> has joined
<a> mi to vyplo win...
<a> je to tak spravne ?
<b> mne win nevyplo
-!- <a> has quit
-!- <a> has joined
<a> to je kokot nemohol to nabindovat na ine keye ?
<a> btw tie keye mam drzat spolu ?
<b> ano, naraz..
-!- <a> has quit
-!- <a> has joined
<a> mozem jebat cely sneh
<a> jebnute to je
<b> boze ty si mantak
<b> jednoduchsi jb som este nevidel asi
-!- <a> has quit
-!- <a> has joined
<a> len prijebany jebo moze nabindovat nieco na Power button
<b> tebe pekne nejde
<b> power a home mas mackat na ipade
<b> nie na kompe
<a> to si mi nepovedal.............
<b> O M G
Komentář: jailbreaking iPadu :))
<Louise> daky dobry film?
<Ghost> ironman
<Louise> najlepsie komedia
<Ghost> ironman 2
<ja>nevim, co jsem vcera sned nebo vypil, ale mam jakesi zaludecni potize, takze dneska neprijedu - mozna uz <kolega1> rikal
<kolega2> jo rikal ze jsi srac
<a> kdybys videl co dneska zase provedl <c>ve skole
<b> povidej
<a> pujcil si mobil od <d> a prohlizel si obrazky a pry: to je vas pes?
<a> a <d> pry to jsem ja ty vole
<b> xD
Komentář: neni pes jako pes
<a> hele...tak se muzes treba stavit a pudem se projit...ale tedka tu mam takovou intimní činnost... a nechci aby mě u toho někdo viděl.. :D
<b> jarni uklid nech na pozdejc
<a> ty to nechapes :D
<b> to je jedno..
<a> ¨ale tohle uz musim dodelat
<b> tak povidej nebo se za cca 3 minuty stavim
<a> tak ty mi chces pomoct uklizet hovna po kocourech? :D:D
<b> az to dodelaas tak napis...
Komentář: <b> B si zase myslel buh vi co se tam nedeje
<a> Potřebuju poradit. Čemu by si dal přednost legálním office 2003 Basic nebo nelegálním office 2007 Enterprise?
<a> hm... jaké rozmery má ten iPad v praxi?
<b> tož bylo to tluste...asi jako muj dick
<a> iPad má rozmery 8.8mm...lol :D
<b> a je to venku :(
<on> no teorie a praxe je ale stejně trochu rozdíl :D:D
<ona> To ano, já trénovala na třešních. :-D:-D
<on> třešních?
<ona> Jo.
<on> .....
<on> by mě zajímalo jestli to funguje i na holky a jestli jo tak bych se to bral celkem naučit tohle líbání :D:D
<ona> Intenzita stisku zubů, která je potřebná na poškození zralé třešně je rovná intenzitě, která způsobí na rtech bolestivou reakci.Mohla bych psát příručky XD
<on> to zní skoro jak fyzikální zákon :D:D
Komentář: Lekce líbání