Nejlepší hlášky
<ona> ale ja chcem novy book
<on> co mas za book?
<ona> shit
<on> skus nejake udaje mi dat
<ona> vek: 20
<ona> pohlavie: zenske
<on> :D :D :D
<ona> neviem, jake udaje?
<on> o notebooku :)
<ona> velky, furt huci
<ona> vypina sa casto
<ona> taky sedo-cierny
<ona> vypinac v noci svieti
<ona> ma to one na dotyk
<on> klitoris? :D
<ona> ano klitoris
<on> to mas vlastne teraz dva :D
<ona> iba jeden
Komentář: Uz viete kde ho mate hladat :D
<a> bude blby kdyz ho prohonim
<a> prozvonim
<b> ho prohoň
<a> debile...
<a> :D
<a> ja se nemuzu spat
<a> smat!
Komentář: překlepy, noo... :D
<ona> ah juj ty si tak genitalny chalan :)))
<on> co? :D
<ona> genialny... prepac :D
<a> Cauu
<b> čau
<a> Jak se jmenuje tvoje zvire?
<a> moje bruno
<b> nechapu :D, nespletl sis me?
<a> Nn mas naky zvire?
<b> jo rybičky, a tobě je 5, že se na to ptas? nebo si gay nebo co? :D
<a> NN a jak se jmenjou?
<b> si debil?
<a> jj
Komentář: Většího debila jsem ještě nepotkal.
<Loky> ahoj jani mam dulezitej dotaz
<Janinka> ahojda
<Janinka> ty se taky ozveš jen když cheš
<Loky> muzu prat trenky a ponozky na 90?
<Janinka> povídej
<Janinka> (lol)
<Janinka> v rucce
<Loky> nejsem prase
<Janinka> mužeš jasně že jo
<Loky> supr dik
<Janinka> hele neperto na 90 radči jinak si je vyvaříš
<Loky> vsak to ja potrebuju
<Janinka> (lol)
<Janinka> aha hodne nošeny
<Janinka> tak vaniš
<Janinka> použi
<Loky> newedu co to je strasne drahy mam prasek za 2.60 a sem spokojenej
<a> Na dvojce teď dávají Historie.CS... A já si říkám: "sakra, že by měl Counter nějakou historii?" Čtu dál a ono je to o Janu Masarykovi :-D
<b> OMG... :-D
Komentář: CS degenerace
<a> budu mít holku :-P víš co to pro mě je? to je jako bych měl na poště balík s Phenomem X4 Black edition a jen čekal až si pro něj dojdu :D
<b> aha
<b> jo no...
<b> jako neříkej nic dopředu
<b> vždycky to sereš :D
<a> jo no :D
<a> tak změna, mám na poště balík s Phenomem X4 a předpokládám že lístek na vyzvednutí mám v peněžence, ale je to pouze předpoklad a taky tam nemusí být :D
Komentář: Každý to bere jinak
<ona> Čauky, co děláš?
<on> Nic zajimavyho, ted sem byl tvorit dvojnika :)
<ona> Co?
<on> Co co?
<ona> Co to znamená?
<on> Proste sem byl vysrat dusi