Nejlepší hlášky
<olya> pro začátek by to možná výhledově stačilo převést do té tělesné roviny :-O :-D :-S
<Prassacque> co do toho pleteš politiku? :O
<a> pribehne sestra, hysterickej zachvat a jeci neco o pavoukovi
<a> malem me trefil infarkt, ze ta moje velka bestie chulapa vzala roha
<a> tak na ni "co kde jak"
<a> a vona "na chodbe je pavouk! Strasne velkej!" (snazila se velikost nazorne predvest, ale tak silene se ji klepaly ruce, ze se to nejak nevedlo) Tak co prej ma delat
<a> slezu dolu (ona zustane stat na schodech a naviguje)
<a> tam taka malinka potvurka
<a> naklepu ho do ruky a jdu ji ho ukazat
<a> tak pavouk uz beha venku
<a> div mi nelibala nohy :-D
<Lamík> hey vis jak je to tvoreni slov v cestine
<Lampú> jjj
<Lamík> tak sme byli zrovna u toho spojeni slov a ucitelka se ptala na priklady, mno v tu chvili me nic nenapadalo, a pak sem si vzpomel a vykrik KONOMRD
<Lamík> ucitelka upe cumela a zeptala se, jaky ma vyznam to slovo
<Lamík> a ja na nu jak v south parku VELKY KONSKY CURAK
<Lamík> v tom ucitelka zcervenala a radsi to preskocila :D
Komentář: konomrd, velky konsky curak :D SP
<ona> ty vážně nevíš co je to dneska se upalujou čarodějnice :x
<on> lal, tak co tu delas?
Komentář: Kulturní opozdilec ^^
<Čendis> Já se u holek o sex moc nezajímám mě zajímá jen vnitřní krása... když sem uvnitř to je krása!
<lady> nasli ste mrtvu srnku?
<blagus> hej, daniela
<lady> kto je daniela
<ona> jak mám anglicky napsat
<ona> ale už je na to pozdě
<on> co jak mas anglicky napsat?
<on> sry jako no ja sem v parbe...
<ona> tuto větu mi přelož:
<ona> ale už je na to pozdě
<on> toe jedno tak at se pobavim
<ona> ale už je na to pozdě
<on> toe jedno tak ti aspon ukazu jak sem dobrej :D
<ona> kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<ona> to je ta věta co máš přeložit
<ona> už ti ju posílam po 500000000000000000 tyyyyyyyyy
<on> "It is too late for it"
<on> inac toto de na lamera :-D
Komentář: prepracovani :-))
<ona> beriem to tak, že čo ma nezabije, to ma posilní...
<on> ja zas, ze co ma nezabije, to sa nabija... :/
Komentář: CS forever
<frog> člověče sem koukal, že máš rýmu jako prase
<cinan> hm, mi povidej, furt mám čumák v kapesníku, nechápu proč to nejde jednou za den třeba vysrat...
Komentář: rýma no... zná to každej
<a> vono cesty k paně jsou nevispitatelne že jo
Komentář: A kromě toho jsou Cesty páně nevyzpytatelné ;-)