Nejlepší hlášky
<a> potrebujem prachy, kto pozicia?
<b> naco zas potrebujes love? :)
<a> na vystroj do airsoftu
<b> omfg magoooor
<b> mas ty problemy... ja momentalne neviem, za co si kupim chlast :(... som sa tak pekne rozbehol, ze od nedele som neni vecer pri zmysloch :D
<b> ciijo... ale este som zovcera najebany hehe... kokot, jak srsim sexapealom... asi ako prasa
<b> ziletka nieje... som zabudol doma... aspon ze te zuvakcky su hehe
<a> lol :D
<b> dig... zaspavam a mam este 4 hodiny prednasok pred sebou... este ze notebook drzi... uz dve hodky litam po nete
<b> a este 15min budem :D
<b> este si musim ale niekde splasit deodorant... bo sa obavam ze... no fakt je tu vela faktorov ktore mi uberaju na sexapeale... a to si pri mna prave sadla jedna krasna blondynka... sexi okularky... ale... som taky dead ze sa k nicomu nemam
Komentář: prve dni na vysokej skole
<steffi> poslem ti link
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS MIJU ABI SOM JUVEDEL PRECITAT
<steffi> co?
<ando.gurovic> NEVIEM TO PRECITAT
<steffi> co? ten link?
<ando.gurovic> JASOM JURKO JA CHCEM TUSTRANKU
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS AJ WWW
Komentář: moj 8-rocny bratrancek XD
<Lost> saninka kdyby te tak jebali jeleni a srni a jezevci bi te ojebali
<Saninka> nechodim do lesa
Komentář: Cs
<a> hej, ale zjistil sem, že občas fakt človkě musí mlčet před ostatníma... páč včera na grilovačce sem řikal kamosovi... tyvoe, sem prohnal 25 videí přes 2 filtry... to byla drbačka
<a> a kamoska... tak tos ty filtry mohl rovnou vyhodit ne? to muselo bejt zasraný
<a> Drsňáci musí mít jizvu na obličeji
<b> mám jizvu na nosní přepážce - počítá se to?
Komentář: Pokus o definici drsňáka...
<a> vis jaka je stupnice inteligence?
<b> nn, nevim :( :P
<a> IQ
<a> IA
<a> E.T.
<c> IT
<a> Zdarec potřebuju otevřit soubor v zipu nevíš jak?
<b> to je jednoduchý musíš stáhnout winrar.
<a> a jak když je v zipu?
Komentář: :D
-!- rtjohny is now known as rtjohny^F1
<aattems> rtjohny^F1: flat XOR fall?
<aattems> out
<rtjohny^F1> flat
<aattems> pff
<rtjohny^F1> ;)
<rtjohny^F1> ale teraz negamim
<rtjohny^F1> teraz kukam F1
<rtjohny^F1> Formula
<rtjohny^F1> omg
<aattems> aha lol :)
<aattems> to sou ty asociace :)
Komentář: FlatOut XOR FallOut
<a> mimo: workuju na takovym webu...
<b> hej napiš uniform resource locator, pls xD
<a> uniform resource locator
<a> a na co to chces...?
<b> ty voe... ja myslel URL toho webu...
<a> ah... xD
Komentář: <a> rozumi pocitacum