Nejlepší hlášky

<a> potrebujem prachy, kto pozicia?
<b> naco zas potrebujes love? :)
<a> na vystroj do airsoftu
<b> omfg magoooor
<b> mas ty problemy... ja momentalne neviem, za co si kupim chlast :(... som sa tak pekne rozbehol, ze od nedele som neni vecer pri zmysloch :D
<b> ciijo... ale este som zovcera najebany hehe... kokot, jak srsim sexapealom... asi ako prasa
<b> ziletka nieje... som zabudol doma... aspon ze te zuvakcky su hehe
<a> lol :D
<b> dig... zaspavam a mam este 4 hodiny prednasok pred sebou... este ze notebook drzi... uz dve hodky litam po nete
<b> a este 15min budem :D
<b> este si musim ale niekde splasit deodorant... bo sa obavam ze... no fakt je tu vela faktorov ktore mi uberaju na sexapeale... a to si pri mna prave sadla jedna krasna blondynka... sexi okularky... ale... som taky dead ze sa k nicomu nemam

Komentář: prve dni na vysokej skole

<steffi> poslem ti link
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS MIJU ABI SOM JUVEDEL PRECITAT
<steffi> co?
<ando.gurovic> NEVIEM TO PRECITAT
<steffi> co? ten link?
<ando.gurovic> JASOM JURKO JA CHCEM TUSTRANKU
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS AJ WWW

Komentář: moj 8-rocny bratrancek XD

<Lost> saninka kdyby te tak jebali jeleni a srni a jezevci bi te ojebali
<Saninka> nechodim do lesa

Komentář: Cs

<a> hej, ale zjistil sem, že občas fakt človkě musí mlčet před ostatníma... páč včera na grilovačce sem řikal kamosovi... tyvoe, sem prohnal 25 videí přes 2 filtry... to byla drbačka
<a> a kamoska... tak tos ty filtry mohl rovnou vyhodit ne? to muselo bejt zasraný

<a> Drsňáci musí mít jizvu na obličeji
<b> mám jizvu na nosní přepážce - počítá se to?

Komentář: Pokus o definici drsňáka...

<a> a čo ty na čom makáš?
<b> jj

Komentář: Typický programator

<a> vis jaka je stupnice inteligence?
<b> nn, nevim :( :P
<a> IQ
<a> IA
<a> E.T.
<c> IT

<a> Zdarec potřebuju otevřit soubor v zipu nevíš jak?
<b> to je jednoduchý musíš stáhnout winrar.
<a> a jak když je v zipu?

Komentář: :D

-!- rtjohny is now known as rtjohny^F1
<aattems> rtjohny^F1: flat XOR fall?
<aattems> out
<rtjohny^F1> flat
<aattems> pff
<rtjohny^F1> ;)
<rtjohny^F1> ale teraz negamim
<rtjohny^F1> teraz kukam F1
<rtjohny^F1> Formula
<rtjohny^F1> omg
<aattems> aha lol :)
<aattems> to sou ty asociace :)

Komentář: FlatOut XOR FallOut

<a> mimo: workuju na takovym webu...
<b> hej napiš uniform resource locator, pls xD
<a> uniform resource locator
<a> a na co to chces...?
<b> ty voe... ja myslel URL toho webu...
<a> ah... xD

Komentář: <a> rozumi pocitacum

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.