Nejlepší hlášky

<a> nevím, proč ho chválí, jeho cd, bych se nestáhla nikdy

Komentář: Superstar

<a> Ale ta postava jsi ty!
<b> To ne, já jsem PJ. Hele,když potkáš hezkou šedookou děvečku, která ti řekne, že je to tebe zaláskovaná, protože jsi tak mocný a udatný, chceš mi jako říct, že si to vztáhneš na mě?
<a> Eeehm... když to podáváš takhle...

Komentář: Dva hráči Dračího Doupěte...

<a> Já bych se za tebou stavila, fakt.. jen vědět kde tam bydlíš. Ale ty by jsi mi stejně neotevřel.
<b> Ale běž.. když už by jsi byla tak blízko mně, jak bych mohl propásnout takovou šanci?
<a> To je od tebe moc sladký :-*
<b> Bych tě tam nafleku odpráskl a v igelitovym pytli zakopal na zahradě
<a> ....

Komentář: S kamarádkou na ICQ.. musím dodat že jsme to oba brali s humorem

<a> Prosím ťa požičaj mi sex ja ti ho zajtra vrátim. Alebo dnes večer ak budeš chcieť.

<a> Nechtěl bych mít fyziku.
<b> Já mám fyziku ráda.
<b> Když odpadne.
<b> Nebo když chybí učitel.
<b> Nebo když zruší písemku.

<a> Lidi prosím potřebuju vědět jak notebook Packard bell Easynote TJ65 dát do firemního stavu aby zůstal jen Win 7 který v něm mám.
<b> reinstall
<a> konkrétněji prosím!
<b> reinstall windowsu

<a> kolik je hodin?
<b> omg?
<a> jako fakt, mám pocit že se zastavil čas
<b> tipuju,ze ne
<a> aha, už jsem to pochopila
<a> psala jsem kámošce ve 20:13 a potom ve 21:13 a napsalo se to v jednom okně, to mě zmátlo
<b> jo tak to jo
<a> tak dík za spolupráci, no :D
<b> :)
<a> dneska seš nějak podezřele milej
<b> bez doprdele...:D
<a> vždyť to říkám, hotovej andílek

<A> školení s Petrou není ideální pro lidi s depresema a sklonama k sebeprznění
<A> páč by se mohli hned zabít
<B> sebeprznění? Nemyslíš sebepožkozování?
<A> jo, to jsem myslel
<A> ale když se tak dívám na její výstřih tak na sebeprznění dojde taky

<On> chces slyset dalsi alternativy?
<Ona> ju, chcu
<On> druhou alternativu mi nabidla sestrenka, ktera bydli v milane, ze bych tam za ni mohl prijet na 3 tydny a sbirat jabka
<On> a 3 myti vyloh u patrovych budov
<Ona> hm... do trojky bych v zivote nesla... ale co se tyce te dvojky... nechtel bys v milane spolecnost? xD

Komentář: Dobrý dvojsmysl :D

<B> Zdaaar
<A> te buh, jak to jde?
<B> parádně, mám takovej dotaz a ty bys mi ho mohl rict Když mám starej monitor .. nakej z 90 let kolik je v něm asi mědi ?
<A> to si delas prcu , no ranec zase asi ne, ale neco ti z toho mozna kapne z civky, fakt do toho nedělám
<B> no kolik asi já tech monitoru mam asi 20 vyplati se to dotho jebat ?
<A> no jestli si za ne nic nedal, tak urcite rozeber jeden a vynasob si to 20ti, zatim jsem to nedelal
<B> nn mám je na pude v baraku
<A> a to ti brani to rozebrat?
<B> no pravě nevim jestli se do toho pouštět
<A> ti rikam rozjeb jeden
<B> jj
<A> melo by to byt stejny pripadne jeden odnes do nejakeho gheta a jestli tam vydrzi hodinu, tak se to nevyplati
<B> no to je nejlepši rada

Komentář: a co prace? :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.