Nejlepší hlášky

<a> hele, já se půjdu umejt
<b> jo. slyšíš? už přichází konec světa
<a> asi umřu nahá ve vaně
<a> a archeologové budoucnosti se ve mě budou nimrat a budou si myslet, že jsem úplně blbá, protože jsem se utopila

Komentář: 21. května

<on> Asi jsem se na tom silvestru zamiloval :3
<ona> Povídej :P
<on> Láska na první pohled.
<on> Celej večer jsem z ní nespustil oči :)
<on> Pořád tam seděla taková "zakřiklá" v rohu
<on> Bylo mi jí líto tak jsem ji celou tu dobu dělal společnost..
<on> Došlo i na víc :P dokonce jsem si aji šáhnul..
<on> Prvně zvenku a postupem času aji zevnitř :P
<on> Ještě teď mi z ní v břiše lítají motýli :/
<ona> Byla to (ona1) nebo (ona2) ? :D

Komentář: Lednička

<ona> nebudes se koukat! stejne vzdycky chci aby ses koukal ale ty se otocis:/
<ona> kdyz reknu otoc se neznamena to otoc se..
<on> achjo :D to je to pak těžký :D

Komentář: ženský, co víc na to říct

<cepin> Zdar, nemáš náhodou doma na cd instalačku k XPčkám?
<smiel> To seš už dneska třetí člověk co mi o ni píše.
<cepin> nj, děda potřebuje, má už 7 let jednu instalaci a zrovna, když jsem už chtěl požádat o zápis do guinessovi knihy rekordů, tak se to začalo kurvit
<smiel> :D

<x> copak budeš dělat k obědu?
<y> Maso ..jen nevím jestli s rýží, nebo ho mám hodit do polévky
<x> tak podle toho, jestli chceš polévku nebo maso s rýží

<a> Na firemní schránce mám nastavenou, že co nejdříve vyřídíme jejich požadavky
<a> a dnes mi přišla jakási reklama, moje automatická odpověď se odeslala nazpět a po chvíli přišla automatická odpověď serveru, ze kterého přišla reklama, že máme použít jiný email :-D
<b> Ještě, že se automatická odpověď generuje pouze 1 za hodinu :-D

Komentář: Ať žijí automatické odpovědi....

<a> Hej právě jsem našla něco o co jsem už dávno přišla
<b> Panenství se dá najít?

Komentář: Hledala jsem asi pět let starou zálohu......

<a> tak co ? :D jak si dosel domu ? :D
<b> ani mi nemluv tvl, ale bylo to husty :D, akorat kdyz se jedny holce podaval pivo tak sem ho vylil na nakou mikinu :D
-!- <c> has joined
<c> k**** ! nevite kery KKT mi vcera polil mikinu pivem !?

<Dufi> nechci tě děsit, ani nechci slyšet nějaký rozhodnutí, ale jsi si vědom mých životních plánů?
<Dufi> a v důsledku toho, že je musíš sdílet a společně je naplnit
<Terr> tak mi je připomeň
<Dufi> ...rodina
<Terr> thats all?
<Dufi> thats all
<Terr> ohm...
<Dufi> pokud se snažíš vyjádřit svůj odpor k založení rodiny v Ohmech, je to skutečně zajímavá abstrakce
<Terr> lol
<Terr> mno a teď v lolech
<Dufi> ale zatím to vypadá na 1 ohm a to není tak moc
<Terr> to se nam povedl dobrej joke, hodim na lamera.
<Dufi> další pokud učinit mě slavnou?

Komentář: Chtěl jsem dát ehm, ale pak jsem si říkal, že to používám moc často :D ...

<a> idiote
<b> Idiot je člověk postižený těžkou slabomyslností (oligofrenií), tj. jeho psychické funkce nejsou plně funkční. Tudíš se to nedá brát jako urážka jak jsi to myslela, to jen opakuješ analízu tvého psychického stavu kterou si jako malá zaslechla u sveho doktora :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.