Nejlepší hlášky
<a> Se mi zas dneska něco povedlo.
<b> Co se ti zas povedlo ?
<a> Máme zemák, nuda jak cyp, tak čumím do kompu, čtu tam nějaký sport, tak jak sem zahleděný do kompu tak se po delší době otočím do třídy ted vidím jak všici cosi píšou kouknu na souseda píše jak urvaný, kouknu na lavici tam prázdný papír s otázkama začnu to rychle psát a učitelka hned: začneme pomalu vybírat. napsal sem pár slov a vzala mi to. Samozřejmně za 5
Komentář: IT škola kde má každý svůj noťas
<a> Cuuus co delas? :)
<b> Pařim miny ve fullHD
<a> Hmm to by mi neslo...
<a> ty smejde!zadavas spatne souradnice
<b> ty smejde!
<b> ty mi oporuješ!
<a> ty smejde!
<a> ty oporujes memu oporovani!
<b> ty smejde
<b> ty mi ríkaš šmejde
<a> ty smejde
<a> rikas ze ti rikam ty šmejde
<a> ale ja ti rikam ty smejde
<b> ty smejde!
<b> ty me opravuješ!
<a> Dobry den ani se nehnete nebo vas odprasknu mirim na vas sniperem a vidim Vas !
<b> Já tebe taky vidim.
Komentář: Volani z budky :-D
<Luky> boze narabat s tymto touchpadom, to je jak masturbovat lavou rukou
<Luky> efekt to sice ma, ale kym nieco dosiahnem, tak to strasne dlho trva
<a> tak jsem se prokousal 3 tutoriály, musím se odreagovat :D
<b> takže něco logneš?
<a> no právě váhám, zda lognout WoW nebo dopisovat tu povídku
<a> poraď
<b> tak povídka = další práce :-D
<a> ale radostná :D
<b> neextisuje nic jako radostná práce!
<a> dobře, povídku škrtám
<a> ale expení ve WoW je taky práce!
<b> ale radostná :-D
<a> Začíná se nám to komplikovat... :D
Komentář: Možná jsem měl zůstat u toho Adobe After Effects...
<a> Tak co prázdniny? Koukám, že jsi přece jen našel způsob připojení k netu.
<b> Jo máme tady poblíž jednu internetovou kavárnu..
<b> Bohužel mě zablokovali za překročený download limit, jak jsem zjistil.
<b> Taky jsem zjistil, že mám dynamickou IP..
<a> Nechceš ísť s nami zajtra do aquaparku? Ide aj Monika.
<b> Hmmm, keď mne sa nechce. Som plánoval, že si doma oddýchnem.
<a> To chceš zasa celý deň pri PC presedieť? Tak poď ... inak budeš banovať!
<b> Nie ďakujem, niesom administrátor ;)
<tomas> jsem tu, ty?
<pepi> j
-!- <tomas> has quit
-!- <tomas> has joined
<tomas> sakra jak to delas obcas kdyz napises shodis mi klienta
<tomas> pokud udela znova tak restartnu
<pepi> promin
-!- <tomas> has quit
<pepi> už psát nebudu
-!- <tomas> has joined
<tomas> zkusme
<tomas> sem rebootnul
<tomas> neboj se
<pepi> zkouška
-!- <tomas> has quit
Komentář: nepokecali jsme :)
<a> nedaa sa vymazaat prosimta odkaz na internete???
<b> co?
<b> da
<a> proste vymazat
<b> ale vymazes vsetky ostatne
<b> :D jeden sa neda :D
<b> bud vsetky alebo ani jeden :D
<b> co si sla na redtube.com? :D
<a> jaaj ale ne take
<a> proste zee ked dam do googla... nejaku iformaaciu abyy jeden odkaz nenaslo uz nikdy
<b> preco?
<b> neda
<b> omg :D
<a> preco
<b> a naco?
<a> proste aby nezistiil ucitel ze som to odpisala daco z netu
<b> ako to zisti ved odkopiruj ten text iba s tade a on to nema ako zistit
<a> on to kukaa na nete...
<a> on je svinaa...
<b> a to ako mu chces zakazat aby on na tu stranku isiel niekde inde na nete? :D
<a> ze tu stranku vymazem
<a> hm? neda sa to?
Komentář: Zena na internete