Nejlepší hlášky
<a> Tak jsem stahoval ten driver a hodilo to 404 a při pokusu o přesměrování na 404 stránku to hodilo ještě 403...
<b> Tak ještě 203 přesměrování a máš ho
<a> ahoj napíšeš mi výsledky úlohy???? :-)
<b> ahojky řeknu <c> ať to vypočítá je u mě :)
<c> ahoj už počítám
<c> skoro to mám
<c> počkej jdu na WC :(
<b> Trošku jsem zalistoval a výsledky jsou vzadu :) ale <c> to neví xD
<a> JO!!!
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<c> jsem z5 a jdu to dopočítat :-))
Komentář: pak zjistil že tam už <a> není :-D
<a> Idem si napustiť vodu do vane, čakám 10 minut keď v tom som si spomenul že som nedal štupeľ do vane.
<b> pekne ty.
<a> ty vole <c> mi napsal vis kdo umrel? a offline
<b> keňa
<a> jezis to je uz mesic
<b> asi mu prosla krava pred antenou
<a> ee prej ho asi nekdo zmlatil
<b> hovado... myslim to ze byl offline
Komentář: <c> je vidlák :-D
<a> Čo bolo dnes zo sloviny?
<b> To chceš ako vedieť čo sa mi snívalo? xD
<já> čus, sem byl zase dneska trapnej
<vendys> nazdáár, co si zase vyváděl? :D
<já> sem byl v hospodě, poslouchej ...
<servírka> Dobrý den, co to bude?
<já> Dobrej, velkou desítku
<servírka> 18 už bylo?
<já> Jasně
<servírka> Tak občanku
<.> .....
<servírka> Ale vám ještě nebylo 18
<já> .. nebylo jo?
<vendys> no ty si kretén
Komentář: i barmanky umí číst
<a> na co se zeptat holky kdyz ji chces dat najevo ze te zajima?
<b> na číslo?
<b> :-)
<a> :-D :-D
Komentář: ICQ
<a> jo a mam to
<b> uz zase?
<b> ja myslel 1x za mesic
<a> iphone ty blbecku
<Maxim> milute
<Fat Dog> milu-co?
<Maxim> co?
<Fat Dog> co to je milute??
<Maxim> jo
Komentář: Myšlení 13-ti leté holky... O_o
<a> vcera sme se zase zridily... posledni co si pamatuju je ze sem volal nasemu uciteli a tomu sem tykal, pak sem volal sestre ty sem vykal :)
<b> nebude z toho pruser?
<a> proc si asi myslis z ted budu tejden nemocnej
Komentář: chalstat se nevyplaci :)