Nejlepší hlášky

<a> Tak jsem stahoval ten driver a hodilo to 404 a při pokusu o přesměrování na 404 stránku to hodilo ještě 403...
<b> Tak ještě 203 přesměrování a máš ho

<a> ahoj napíšeš mi výsledky úlohy???? :-)
<b> ahojky řeknu <c> ať to vypočítá je u mě :)
<c> ahoj už počítám
<c> skoro to mám
<c> počkej jdu na WC :(
<b> Trošku jsem zalistoval a výsledky jsou vzadu :) ale <c> to neví xD
<a> JO!!!
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<a> dík
<c> jsem z5 a jdu to dopočítat :-))

Komentář: pak zjistil že tam už <a> není :-D

<a> Idem si napustiť vodu do vane, čakám 10 minut keď v tom som si spomenul že som nedal štupeľ do vane.
<b> pekne ty.

<a> ty vole <c> mi napsal vis kdo umrel? a offline
<b> keňa
<a> jezis to je uz mesic
<b> asi mu prosla krava pred antenou
<a> ee prej ho asi nekdo zmlatil
<b> hovado... myslim to ze byl offline

Komentář: <c> je vidlák :-D

<a> Čo bolo dnes zo sloviny?
<b> To chceš ako vedieť čo sa mi snívalo? xD

<> čus, sem byl zase dneska trapnej
<vendys> nazdáár, co si zase vyváděl? :D
<> sem byl v hospodě, poslouchej ...
<servírka> Dobrý den, co to bude?
<> Dobrej, velkou desítku
<servírka> 18 už bylo?
<> Jasně
<servírka> Tak občanku
<.> .....
<servírka> Ale vám ještě nebylo 18
<> .. nebylo jo?
<vendys> no ty si kretén

Komentář: i barmanky umí číst

<a> na co se zeptat holky kdyz ji chces dat najevo ze te zajima?
<b> na číslo?
<b> :-)
<a> :-D :-D

Komentář: ICQ

<a> jo a mam to
<b> uz zase?
<b> ja myslel 1x za mesic
<a> iphone ty blbecku

<Maxim> milute
<Fat Dog> milu-co?
<Maxim> co?
<Fat Dog> co to je milute??
<Maxim> jo

Komentář: Myšlení 13-ti leté holky... O_o

<a> vcera sme se zase zridily... posledni co si pamatuju je ze sem volal nasemu uciteli a tomu sem tykal, pak sem volal sestre ty sem vykal :)
<b> nebude z toho pruser?
<a> proc si asi myslis z ted budu tejden nemocnej

Komentář: chalstat se nevyplaci :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.