Nejlepší hlášky

<a> jua au au au au *WALL*
<b> spadl jsi ze židle a přitom jsi nohama přetrhl kabel od klávesnice k monitoru?
<a> jo jak to vis?
<b> vlastní zkušenost
<b> proto mam už houpací židli pro jistotu
<a> aha

<Janec CZ> njn asi 5 nebo kolik 5 na holku lamy
<=MaXibaNaN= Losos> janec, ty jsi holka?
<Janec CZ> jj hraju za brachu
<=MaXibaNaN= Losos> posli odkaz na libku, nebo mas ban :D

Komentář: CS 1.6... nakonec poslala :D

<a> hej napadl mě experiment...
<b> ??? no
<a> z kolikati nealkoholických piv se dá vožrat?
<b> :-D
<b> proč???
<a> jen tak :-D
<a> experiment :-D
<b> :-D
<a> jak o2 reklama
<a> neuvěříš pokud si to nevyzkoušíš :-D
<b> :-D radši přemýšlej jak to uděláme s těma holkama? :-)
<b> já mám teda jetě možnost s <c> že ? :-D
<a> jak možnost? :-D nechodí ona s <d>?
<b> no co když je to kec??? :-D
<b> víš jak... on sice chodí z <c> ale přitom na směně znásilňoval jinou :-D
<a> ja nevím ale šíří se to dost rychle :-D
<b> jn prej pssst :-D
<a> už to vím ze všech stran :-D
<b> he možná jen skoušeli šíření drbů :-D
<a> jak rychlost internetu od o2 :-D
<a> kurevsky rychle :-D
<b> rofl :-D

Komentář: asi lobuje za 02 :-D

<a> tak to bych te chtel někdy videt jak se "kouses" s holkou :D
<bracha> no to ja tebe taky
<bracha> a jak hlavne sukas
<bracha> musis vypadat jak zvon do hajzlu s fousama

Komentář: bratrovi je 16

<Foxx> jsem si v globusu vcera koupil cokoladu
<Foxx> dneska jsem se podival co to je za cokoladu
<RedC> Co to bylo?
<Foxx> Cokolada mlecna s konopnym seminkem
<RedC> heh :D
<Foxx> jdu to sezrat
<RedC> :D
<Foxx> no do pice
<RedC> co? :D
<Foxx> ty vole mi to prijde jak normalni oriskova cokolada vole
<Foxx> akorat misto tech drcenejch orisku je tam konopny zrno no
<Foxx> kurva akorat nechapu, proc je ten displej najednou tak barevnej
<Foxx> vsechno kolem me je takovy... rozmlzeny
<Foxx> je to roztomily tady

<Itachi> nenavidim iq
<Itachi> icq

<a> máš úžasný názor, ale on má holku? jakou?
<b> Tebe :)
<a> lol no jo vlastne...

<lucixxxxxxxx> kurva uz na to seru, du dom uz me to nebaviiiii
<bandolero> jak to, co ses nasrana?
<lucixxxxxxxx> joo su protoze si to ma udelat sam a ne to davat me takovou praci
<bandolero> a na co tam ses teda :D
<lucixxxxxxxx> na okrasu
<bandolero> :))) ROFL, jako sorry ale tohle jde na lamera :D

Komentář: kazdej si svou praci predstavujem trosku jinak :)

<andy> ?
<andy> mg
<andy> nejak mi jebe icq
<Wiw> tak mu jebni spatky

<Bado_O> kedy pijeme?
<barbar> 30.2.2009
<Bado_O> ta ja ešte 18.12 a 31.12 a 26.12
<Bado_O> aha som ja ***!
<Bado_O> bože nič mi nedochadza
<barbar> omg :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.