Nejlepší hlášky
<a> jua au au au au *WALL*
<b> spadl jsi ze židle a přitom jsi nohama přetrhl kabel od klávesnice k monitoru?
<a> jo jak to vis?
<b> vlastní zkušenost
<b> proto mam už houpací židli pro jistotu
<a> aha
<Janec CZ> njn asi 5 nebo kolik 5 na holku lamy
<=MaXibaNaN= Losos> janec, ty jsi holka?
<Janec CZ> jj hraju za brachu
<=MaXibaNaN= Losos> posli odkaz na libku, nebo mas ban :D
Komentář: CS 1.6... nakonec poslala :D
<a> hej napadl mě experiment...
<b> ??? no
<a> z kolikati nealkoholických piv se dá vožrat?
<b> :-D
<b> proč???
<a> jen tak :-D
<a> experiment :-D
<b> :-D
<a> jak o2 reklama
<a> neuvěříš pokud si to nevyzkoušíš :-D
<b> :-D radši přemýšlej jak to uděláme s těma holkama? :-)
<b> já mám teda jetě možnost s <c> že ? :-D
<a> jak možnost? :-D nechodí ona s <d>?
<b> no co když je to kec??? :-D
<b> víš jak... on sice chodí z <c> ale přitom na směně znásilňoval jinou :-D
<a> ja nevím ale šíří se to dost rychle :-D
<b> jn prej pssst :-D
<a> už to vím ze všech stran :-D
<b> he možná jen skoušeli šíření drbů :-D
<a> jak rychlost internetu od o2 :-D
<a> kurevsky rychle :-D
<b> rofl :-D
Komentář: asi lobuje za 02 :-D
<a> tak to bych te chtel někdy videt jak se "kouses" s holkou :D
<bracha> no to ja tebe taky
<bracha> a jak hlavne sukas
<bracha> musis vypadat jak zvon do hajzlu s fousama
Komentář: bratrovi je 16
<Foxx> jsem si v globusu vcera koupil cokoladu
<Foxx> dneska jsem se podival co to je za cokoladu
<RedC> Co to bylo?
<Foxx> Cokolada mlecna s konopnym seminkem
<RedC> heh :D
<Foxx> jdu to sezrat
<RedC> :D
<Foxx> no do pice
<RedC> co? :D
<Foxx> ty vole mi to prijde jak normalni oriskova cokolada vole
<Foxx> akorat misto tech drcenejch orisku je tam konopny zrno no
<Foxx> kurva akorat nechapu, proc je ten displej najednou tak barevnej
<Foxx> vsechno kolem me je takovy... rozmlzeny
<Foxx> je to roztomily tady
<a> máš úžasný názor, ale on má holku? jakou?
<b> Tebe :)
<a> lol no jo vlastne...
<lucixxxxxxxx> kurva uz na to seru, du dom uz me to nebaviiiii
<bandolero> jak to, co ses nasrana?
<lucixxxxxxxx> joo su protoze si to ma udelat sam a ne to davat me takovou praci
<bandolero> a na co tam ses teda :D
<lucixxxxxxxx> na okrasu
<bandolero> :))) ROFL, jako sorry ale tohle jde na lamera :D
Komentář: kazdej si svou praci predstavujem trosku jinak :)
<andy> ?
<andy> mg
<andy> nejak mi jebe icq
<Wiw> tak mu jebni spatky
<Bado_O> kedy pijeme?
<barbar> 30.2.2009
<Bado_O> ta ja ešte 18.12 a 31.12 a 26.12
<Bado_O> aha som ja ***!
<Bado_O> bože nič mi nedochadza
<barbar> omg :DD