Nejlepší hlášky

<a> Ahoj, nechceš jít večer se mnou do divadla?
<Mulisha> A na co?
<a> Nějaká opera, myslím, že od Mozarta
<Mulisha> Týjo..Asi ne hele
<a> No tak.. Diť na Opeře si nebyl nejmíň.. 6 let
<Mulisha> No tak to asi o nečem svědčí ne?

<a> Tak teď jsem hral DOTU svého života
<b> ok
<a> Void, Mortred, Sniper, Silenter vs Omni, Sven, Magnataur, Ursa, Trinker a hádej kdo to vyhrál
<b> ty?
<a> ale kde pak jsem asi hrál?
<b> v teamu
<a> ale v jakem ztady z těch dvou?
<b> v tom "vs"
<a> to není tím ty tupče
<b> tak cim to je?
<a> ježiš marja tak si tipni a nekažmi tu dobrou náladu
<b> tipuju C
<a> ano ano, to je spravna odpověd, dopiče matere to není možne... takže pane, na konte mate 9 korun, 9 skurvenych korun 9 vyjebanych korun, ako sa cítite?
<b> jako pravy vitez...

10:38 <a> miláčku, tak v mém programu příjemná změna - vrátím se o den dřív, už dneska kolem sedmé 10:51 <b> Přijeď, jak se Ti to bude hodit. Večer mám v plánu uklízet, tak Tě s radostí zapojím. 10:56 <a> neměla jsi mít večer jiný program? 10:58 <b> Kafíčko jsem zrušila a cvičení taky, abych mohla řádit v supermarketu a doma. Je tam hrozná spoušť. 10:58 <b> Doprkýnka, měl bys vědět, že v partnerském životě se dřívější návraty hlásí s nějakým slušným předstihem! :) 11:01 <a> to je osm hodin málo?! Slušným lidem stačí max. 10 minut, aby bezpečně uklidili milenku/milence 11:05 <b> Nikdy Ti nikdo netvrdil, že jsem slušná holka. ^^

<a> ty jo, tak jsem si naťuknul novou šťávu, chodí na střední a mě dlouho nenapadalo, jak se jí dostat do hlavy.
<b> tak to gratuluju a jaký to mělo vlastně vývoj?
<a> no řek sem si, že to vezmu přes PC, ty mi jdou líp, než ženský.
<a> a jak se tak dívám v sobotu na matrix, tak si říkám, že by bylo fakt kúl ji poslat nějakou podobnou hlášku, kdyby třeba seděla ve škole u PC.
<b> není lehčí ji prostě pozvat na kafe?:))
<a> hov**, tohle byla výzva. Tak sem si nastudoval pár prográmků, od vzdálený plochy, teamviewer až po složitější, který něco takovýho dokážou a začal jsem budouvat můj ďábelskej plán.
<b> vsadím svoji buchtu, že ti to nevyšlo...:-))
<a> hele, trojku teď zrovna nechci. Horší bylo, že když jsem se hákoval k nim do učebny, splet jsem si IP a učitelka mé "ťuk, ťuk králíčku, čekám tě na 501" nevzala jako machrovinku a tak jsem si domů nesl důtku ředitele.
<b> looool > respekt! :)))
<a> naštěstí to ta rašple řekla ve třídě dotyčné (protože jsem nezapomněl jmenovat) a ta mou snahu ocenila:)
<b> příště se mě zeptej, až budeš chtít někoho zbalit, tohle by zabralo i Pamelu!!

Komentář: Proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě :)

<a> Hele, jsi rikal, ze je ti 22, cos delal ty 2 roky?
<b> Nic, flakal se.
<a> To te zivili rodice?
<b> Mama a expritelkyne.
<a> Tak to musis soustat jak buh.

<a> cau tak co praxe?
<b> tvrdě pracuju :D co ty ?
<a> my sme meli pozarni skoleni a ja napsal do odovedi jakym praskem bych hasil elektr. pristroje napsal Rohypnol nebo acilpirin
<b> to bude správně určítě :D
<a> zenska prej kolik mi je ze si z toho delam srandu :D
<a> a ty manici co tam byli se mnou se jen rechtali
<b> xDDD

Komentář: požárni školeni :D

<ona> kdyz on se chova jako bych mela jeho visacku
<ona> nejsem jeho majetek
<on> 2 roky jsou 2/3 času pro vydržení movitostí

Komentář: aneb co s vami udela maturita...

<KOMENT> zapas medzi Finskom a USA....
<Mato> Aha..tam je Jokinen
<Igor> som počul že mal rakovinu...
<Julka> a zomrel?

Komentář: ne vždy vyde..:D

<a> mafia 2 je venku kamo :D
<+5> sekund
<a> dobre tak april me zacina srat
<b> :D:D:D:D:D

Komentář: 1.dubna

<a> prdim na net, půjdu tam třeba zítra
<b> a co procházku? taky prdíš?
<a> neprdim, přesunuju
<b> na kdy?
<a> na příště nebo na jindy
<b> :D tak to je odpověď diplomata :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.