Nejlepší hlášky

<Beni> http://musicserver.cz/clanek/21747/Queen-prijedou-zahrat-Praze/
<Annienka> pojdeš?
<Beni> uvidim
<Annienka> pojedeš?
<Beni> uvidim
<Beni> pokud nepojdu tak pojedu
<Annienka> :) dobře dobře

Komentář: ICQ a kouzlo překlepu

<Silvia> cau - este raz dotazy k matracom
<Silvia> kolko ich je a ake priblizne rozmery ma jeden
<Lubo> 6 ks a pokryvaju 2 normalne postele
<Silvia> tak to su tretinove matrace. a su strunove?
<Lubo> nie su tusim strunove, pretoze na to su moc tenke
<Silvia> potrebujeme to vediet kvoli tomu ci mame brat transportera alebo fabiu
<Lubo> jaj, fabiu
<Silvia> lebo okrem matracov bereme z BA este 2 zive kozy
<Lubo> tak to potom transporter
<Silvia> ale sak sa tych 6 matracov snad vojde na zadne sedadla a kozy do kufra
<Lubo> zive kozy do kufra???
<Silvia> to uz mame odskusane - budu sa ale moct pozerat z okna z toho kufra

Komentář: dobry den, cestna kontrola. meeeee

<zákazník> Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč byla závada klasifikována jako mnou zaviněná.
<servis> Na povrchu zařízení jsou mechanicky zaviněné škrábance, které musely být způsobeny zákazníkem. Warranty problem se během servisní prohlídky neprojevil.
<zákazník> Takže problém, že zařízení nešlo zapnout se u Vás v servisu neprojevil, ale našli jste škrábanec za 2 500 Kč. Samotné zařízení tedy funguje bezchybně?
<servis> Ano, zařízení funguje.

Komentář: Něco asi najít museli.

<a> hele dneska nemůžu... bolí mě rameno..
<b> ok
<a> pak ještě trochu koleno.. nemůžu chodit
<b> jo ok! chápu, nepřídeš
<a> i ten kotník mě zlobí...
<b> ježiš di už do ****
<a> řikám že nemůžu chodit...

<ona> a hledali jsme se
<on> já tebe,tys na mne srala :-d

<ona> celý se to zamotalo,když jsem tě poznala :/
<> ale my se poznali už někdy v lednu ... to se to zamolalo před pěknou dobou:D
<ona> co to povídáš? dyť to bylo v zimě!!!

Komentář: žena má vždycky pravdu

<a> Tvl hele.. Jak si to představuješ, že už si DOSPĚLEJ?!!
<b> nijak, další den, jako každej jinej
<a> Jenže si DOSPĚLEJ
<b> no a co? :D
<a> No a co? No a že si DOSPĚLEJ vole
<b> no to je skvělý no.. to je povyku, jediný z čeho mam radost je, že můžu beze strachu chlastat a dívat se na všechny videa na youtube

<a> why(teplaVoda==studenaVoda) ?
<b> bool Because(bool teplaVoda) { bool studenaVoda=true; if (teplaVoda) return teplaVoda; else return studenaVoda; }
<c> Momentálně: soucasnaTeplaVoda = (teplaVoda - studenaVoda) / 2 + studenaVoda;
<d> viac ma trapi ze (teplaVoda.getColor == "# ffff66")
<b> tak potom: while(teplaVoda.getColor == "# ffff66") { odpustitVodu(); } U mě to zabralo (Ale já odpouštěl dneska už od rána, semtam mi funkce odpustitVodu() vracela false, nebo úplně jiný datový typ (vzduch)
<d> dovolim si malu upravu dal bych skor: while !(teplaVoda.getColor == "# ffffff" && teplaVoda.getOpacity > 0.98 ) { odpustitVodu(); } bohuzial ani tento kod nezabera, bud som skusal kratko alebo je tam niekde bug.
<b> Cítím, že to bude HW problém, asi nějaká trubka ve zkratu... Popř. zkus ping trubka.0.0.1 Teď mě napadlo, nepřetekl někde buffer?
<b> Jinak u mě: teplaVoda.getOpacity==1; teplaVoda.getTemp=="Přijatelné na osprchování se"; A jinak u mě aktuálně platí: umyjSe(teplaVoda,studenaVoda) { return 1; }

Komentář: Ked na technickom internáte nejde teplá voda.. :)

<a> Zdar, víš jak jsem ti říkal, že mě můj malej brácha furt otravuje a ty si mi řekl, ať mu řeknu, že když vyhraje ve hře "kámen, nůžky, papír" proti zrcadlu, dostane bonbón?
<> Vzpomínám si... Proč?
<a> No, tak jsem to zkusil.
<> A zabralo?
<a> To sice jo, ale teď potřebuju poradit, jak zabavit rodiče, až ponesu domů vysvědčení... :-D

Komentář: Nic nás nenapadlo, tak něco navrhněte vy do komentářů :D

<on> ale tak vy ženský jste měkký...vy si na vrásky dáte krém a je to, ale co my, drsní velcí chlapáci?
<ona> ... parní válec?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.