Nejlepší hlášky
<Beni> http://musicserver.cz/clanek/21747/Queen-prijedou-zahrat-Praze/
<Annienka> pojdeš?
<Beni> uvidim
<Annienka> pojedeš?
<Beni> uvidim
<Beni> pokud nepojdu tak pojedu
<Annienka> :) dobře dobře
Komentář: ICQ a kouzlo překlepu
<Silvia> cau - este raz dotazy k matracom
<Silvia> kolko ich je a ake priblizne rozmery ma jeden
<Lubo> 6 ks a pokryvaju 2 normalne postele
<Silvia> tak to su tretinove matrace. a su strunove?
<Lubo> nie su tusim strunove, pretoze na to su moc tenke
<Silvia> potrebujeme to vediet kvoli tomu ci mame brat transportera alebo fabiu
<Lubo> jaj, fabiu
<Silvia> lebo okrem matracov bereme z BA este 2 zive kozy
<Lubo> tak to potom transporter
<Silvia> ale sak sa tych 6 matracov snad vojde na zadne sedadla a kozy do kufra
<Lubo> zive kozy do kufra???
<Silvia> to uz mame odskusane - budu sa ale moct pozerat z okna z toho kufra
Komentář: dobry den, cestna kontrola. meeeee
<zákazník> Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč byla závada klasifikována jako mnou zaviněná.
<servis> Na povrchu zařízení jsou mechanicky zaviněné škrábance, které musely být způsobeny zákazníkem. Warranty problem se během servisní prohlídky neprojevil.
<zákazník> Takže problém, že zařízení nešlo zapnout se u Vás v servisu neprojevil, ale našli jste škrábanec za 2 500 Kč. Samotné zařízení tedy funguje bezchybně?
<servis> Ano, zařízení funguje.
Komentář: Něco asi najít museli.
<a> hele dneska nemůžu... bolí mě rameno..
<b> ok
<a> pak ještě trochu koleno.. nemůžu chodit
<b> jo ok! chápu, nepřídeš
<a> i ten kotník mě zlobí...
<b> ježiš di už do ****
<a> řikám že nemůžu chodit...
<ona> celý se to zamotalo,když jsem tě poznala :/
<já> ale my se poznali už někdy v lednu ... to se to zamolalo před pěknou dobou:D
<ona> co to povídáš? dyť to bylo v zimě!!!
Komentář: žena má vždycky pravdu
<a> Tvl hele.. Jak si to představuješ, že už si DOSPĚLEJ?!!
<b> nijak, další den, jako každej jinej
<a> Jenže si DOSPĚLEJ
<b> no a co? :D
<a> No a co? No a že si DOSPĚLEJ vole
<b> no to je skvělý no.. to je povyku, jediný z čeho mam radost je, že můžu beze strachu chlastat a dívat se na všechny videa na youtube
<a> why(teplaVoda==studenaVoda) ?
<b> bool Because(bool teplaVoda) { bool studenaVoda=true; if (teplaVoda) return teplaVoda; else return studenaVoda; }
<c> Momentálně: soucasnaTeplaVoda = (teplaVoda - studenaVoda) / 2 + studenaVoda;
<d> viac ma trapi ze (teplaVoda.getColor == "# ffff66")
<b> tak potom: while(teplaVoda.getColor == "# ffff66") { odpustitVodu(); } U mě to zabralo (Ale já odpouštěl dneska už od rána, semtam mi funkce odpustitVodu() vracela false, nebo úplně jiný datový typ (vzduch)
<d> dovolim si malu upravu dal bych skor: while !(teplaVoda.getColor == "# ffffff" && teplaVoda.getOpacity > 0.98 ) { odpustitVodu(); } bohuzial ani tento kod nezabera, bud som skusal kratko alebo je tam niekde bug.
<b> Cítím, že to bude HW problém, asi nějaká trubka ve zkratu... Popř. zkus ping trubka.0.0.1 Teď mě napadlo, nepřetekl někde buffer?
<b> Jinak u mě: teplaVoda.getOpacity==1; teplaVoda.getTemp=="Přijatelné na osprchování se"; A jinak u mě aktuálně platí: umyjSe(teplaVoda,studenaVoda) { return 1; }
Komentář: Ked na technickom internáte nejde teplá voda.. :)
<a> Zdar, víš jak jsem ti říkal, že mě můj malej brácha furt otravuje a ty si mi řekl, ať mu řeknu, že když vyhraje ve hře "kámen, nůžky, papír" proti zrcadlu, dostane bonbón?
<já> Vzpomínám si... Proč?
<a> No, tak jsem to zkusil.
<já> A zabralo?
<a> To sice jo, ale teď potřebuju poradit, jak zabavit rodiče, až ponesu domů vysvědčení... :-D
Komentář: Nic nás nenapadlo, tak něco navrhněte vy do komentářů :D
<on> ale tak vy ženský jste měkký...vy si na vrásky dáte krém a je to, ale co my, drsní velcí chlapáci?
<ona> ... parní válec?