Nejlepší hlášky
<a> zitra se mozna stavim
<b> koncime v 11:30 :)
<a> omg lagy v mobilu poslalo se to 2 krat
<a> omg lagy v mobilu poslalo se to 2 krat
<b> to jo no :D
<a> k bye
<a> k bye
Komentář: holt lagy jsou hrozná věc :D
<rabbit> nechces tu rocnikovku udelat za me? :D
<Rafi> pravdu nebo lez
<rabbit> lez vzdy a vsude
<Rafi> udelam ji z obrovskou radosti :)
<rabbit> fajn
<rabbit> poslu ti predlohu a tema je: Teorie Konzumerismu
<Rafi> ale ty udelas moji ju
<rabbit> ok
<Rafi> seminarka o ekonomice ju
<Rafi> na 15 stran min
<rabbit> ok do kdy?
<Rafi> do brezna
<Rafi> to je casu
<rabbit> jj to moje je do zitra xD
<Rafi> :DDD
<rabbit> kurva, kurva, kurva, kurva, kurva, kurva, kurva, kurva, kurva,kurva
<Rafi> lepe bych to nerekl
Komentář: tak jsem to nechal na posledni chvili no
<a> tak to už je moc
<b> copa?
<a> podělává mě i slovník
<b> co? :-D
<a> ze zoufalství jsem tam nasázel kraviny a on našel jediné slovo "lama"
<b> fakt ses ho neptal "slovníku, slovníku, kdopak já jsem?" :-D
<a> ne můj dotaz zněl nějak takto "adjkfhskajdfakjdsfhskdjfhasdkjvbdvbdfkjghegfihsfo§"
Komentář: Školní zoufalství
<Dante1986> koťátko :-D
<Rixcz> co zas :D
<Dante1986> proč mě nemáš rád *cry*
<Rixcz> huh :D
<Dante1986> pláču
<Rixcz> EMO
<Dante1986> to mám z her trotle :-D
<Rixcz> emo jde chytit z her?
<Rixcz> asi trosku omezim hrani :D
<a> ti musim něco napsalt
<a> :-D
<a> uaa
<a> lol
<b> to je všechno? :D
<a> jsem taky malinko zdegenerovaná
<a> hele...
<a> jim zmrzlinu
<a> nabíram jí lžičkou
<a> normálka...
<a> no a jak jsem zabraná do toho icka...
<a> dočkej času
<b> *dočkává klasu jako husa času*
<b> *přemejšlí, co řek blbě*
<b> dobrý už posloucham
<a> nu a jak nabíram...
<a> tak prostě nabíram, položim lžičku, napíšu něco na icko, vezmu lžičku, nabíram zmrzku, pokládam lžičku, píšu, beru lžičku do ruky a nabíram klávesnici... :-D
<b> :-D
<b> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Komentář: a to studuje ochranu osob a majetku :-D
-!- tralala has joined #sme
<tralala> tralala
<tralala> tralala
<tralala> tralala
-!- tralala was kicked from #sme by Authority [Stop repeating yourself!]
Komentář: tralala
<traPack> Co je zač ta <a>? Tuhle sem viděl že ji máš v kontaktech.
<squee> ani ji moc neznám, taková blbá kráva
<traPack> a proč ji máš v kontaktech? už vim. Vrána k vráně sedá, že jo? :D
<squee> to jako že sem vrána či co???
Komentář: vrána k vráně, squee ke squeemu :-)
<a> vem si ze by pulpanovi kousnul pes do pytlu ale kousnul by jen do pulky, a byla by to zrovna ta pulka kde ma varle
<b> by z nej byl Nullpán
<rezna> zensky jsou peklo :-D
<AugiTreballant> jj :)
<AugiTreballant> naprosto nedeterministicky :)
<rezna> ale tak aji nedeterministicky automaty vedou k reseni :) - a nemel by byt problem je determinizovat ne? ;)
<AugiTreballant> jojo, jenze je pruser, kdyz ti takovej automat dojde do koncovyho stavu driv nez ho stacis zdeterminizovat :)
<rezna> :)
Komentář: programatori o zenskych