Nejlepší hlášky

<a> pyčo fčera zápich...
<b> jo?
<a> umřel ferda (ten můj štír)
<a> uklidil jsem terárko,
<b> to už ale nějakej čas je ne?
<a> vyhodil cvrčky
<a> někde min. týden
<a> a ferdu mi bylo tak nějak líto vyhodit
<a> tak jsem si řekl, že ho nechám uschnout
<b> :-D
<a> a dal jsem ho na balkon za květináč
<a> a nechal ho tam
<b> nasla ho mona?
<a> a odjel
<a> švagrová...
<b> :-D

<a> jo jinak, už jsem celkem rozhodnutej do čeho budu dávat nekromantovo body ;-)
<a> hlavně kletba iron maiden, to je věc kámo :-)
<a> ta vrací několikanásobek síly útoku zpátky na útočníka :-)
<b> měli mu udělat kletbu "emo"... netvor by pak vytáhl žiletku a řezal se :-)

Komentář: hrajeme Diablo2 za nekromanta

<Tomas> čus draku
<Martin> suč
<Tomas> Hele to víš jak to máme s mladou radči tvrdčí ne?
<Martin> to dá rozum
<Tomas> tak posloché
<Martin> omg oco de
<Tomas> jí volam na mobil a spustim si tu svou: Tak co kdybych ti dneska vy..dal pr.el? budeš řvát jak prvorodička a zcákam ti kcicht že se pos... es ty d.vko.
<Martin> nic nového
<Tomas> to ne, ale zvedla to její maminka heh.
<Martin> lol to je vůl.
<Martin> a co na to maminka?
<Tomas> se pose.es
<Tomas> chtela si přidat.
<Martin> tak sto doufam neodmítnul... woe
<Tomas> ne
<Martin> ...můžu si vás netočit?
<Tomas> wole

Komentář: doslova zvrácená family

<marionnetta> maji tam chybi

<a> Asi už bych se měl vyspat, jdu na porno a divim se proč v kategoriích maj nabídku Ledničky...zavostřim a oni to lesbičky :(

<PoPo> Zdar
<CryAngel> Cus
<adolf33> nazdar
<PoPo> je tu nejak malo lidi
<CryAngel> no jo, jen 5
<adolf33> to vis...
<adolf33> Vsichni sou uz v Mexiku...
<CryAngel> Buenas dias, ja taky du..
-!- <CryAngel> has quit
<PoPo> :D :D :D :D
<adolf33> :D :D

<a> aaaaa........ twilight som pozerala s velmi vela ludmi, ale len s tebou twilight vyzera ako blbost....

Komentář: začínam mať na niekoho dobrý vplyv

<máma> To není možný, takovýho pinďoura v sobě měla.
<> Copak pinďoura, ale i to dítě!

Komentář: Máma se dívá na fotku čerstvě narozeného miminka =)

<Cin> cus
<Ojis> Nazdar
<Cin> hej... dneska se zas neco povedlo v cesaku!
<Ojis> co?
<Cin> Ucitelka prisla rano do tridy prvni hodina, probirali jsme pohadky, tak ze si zahrajeme takovou hru... Ze kazdy rekne nejakou vetu co se tyka pohadky a tak to pujde po rade, jaka nam vznikne pohadka... Tak vsichni zacali kecat o nejakem chlapovi jak si zil se svou starou a jak se nemeli dobre... A ted prisla rada na synky kteri sou totalne zazrani do WoW... Tak prvni se nasral a ze: nemam rad stastne konce, prisel tam jejich syn a vsechny je tam sundal pyroplastem... druhy ze: potom se rozbehl a zacal sbirat honory... a ted prisla rada na nejvetsiho maniaka, rikame mu wowko... on sedel, premyslel, a ucitelka na neho: ted to bude trochu tezsi pro toho, kdo nehraje world of warcraft... Typek se na ni podival a spustil: pote mu dosla mana... kamo zacal kecat take nazvy z toho wowka vsichni svijak, ucitelka taky... proste maras
<Ojis> Hej tak husne no :D...

Komentář: Wowko nehraju, nevím o něm nic, ale z tohodle jsem nemohl...

<Beny> mikrofil na mikro péra
<Max> nj... seš chudák no...
<Beny> já sem bigfil :D
<Max> nj... ale pořád seš gay
<Beny> ale nejsem na péra
<Beny> si to spatne pochopil
<Max> takže seš na velký... hm... chlapy?
<Beny> (_._) (_._) kozy
<Max> to vypadá jak dvě velký prdele
<Beny> to je jedno
<Max> do trojky s chlapama bych nešel... jaký to bylo?
<Beny> obojí dobrý
<Max> lol... to sedlo
<Beny> myslim jako kozy a prdel
<Beny> lol
<Beny> lol
<Beny> lol

Komentář: normální den na chatu s kámošem :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.