Nejlepší hlášky

<Moocha> Kolik si toho dneska vypil?
<GH0ST> nic, píču s čárkama
<GH0ST> ***píšu
<GH0ST> tamto by byli Tři Sestry xDDD

-!- a has joined
<a> GNWP!!!
-!- a was kicked by admin [chcipni nacku]

<ona> poznáš ma jak vlastnú ruku
<ona> či dlaň, či čo
<on> fuu chcel by som :)

<a> Má to cenu jít do školy když je v pondělí, úterý ředitelské volno a středa, čtvrtek prázdniny?
<b> Šak v uterý se de do škole normálně. :D
<a> Nejde :)
<b> No my teda dem. :D
<a> Se podívej na změny v rozvrhu :P :)
<c> Co tady valíte šak v úterý se do školy jde..
<a> Musíte sledovat změny v rozvrhu xDD
<c> Šak vole .. po volnu 19.4. to je úterý :)
<b> Že jo? :D
<d> Tak jde se v úterý nebo ne? Už sem z vás zmatený :D
<e> Jde! Uchovejte klid :D
<a> ŘEDITELSKÉ VOLNO - 1. - 3. ročníky
<d> To je pondělí ty tatare :D
<a> Ne to je ve změnách na úterý xD
<d> Máš pravdu :D
<b> Jsem z vás zmatená :D
<f> Jdu volat učitelce :D
<a> Volej si kam chceš.. já mám screen a nikam nejdu! :D

<a> byl jsem na sedmnactilete prohlidce ! :D
<b> ty prohlidky u kluku jsou nejvic uchylny!
<a> byla uchylna :D
<a> a vis co je na tom nejhorsi marketko ? :(
<b> doktorka je oskliva?:D
<a> ....
<a> nejhorsi na tom je ze mam doktora :D

<a> Na chlapi se musí tvrdě!
<a> y

<a> Víš jak nám <c> říkal že si ho přidávají v jednom kuse nějací rusáci na icq?
<b> no?
<a> tak mě v životě nic....4 roky prostě klid...a teď najednou mi přijde za den 6 autorizací od nějakých rusáků
<a> zajímalo by mě jestli to souvisí nějak s příletem Meveděva do prahy...

<Eso> pic... hele nvs kde je sona?
<Guantanamo> na lipne
<Eso> aha... a kdy se vrati?
<Guantanamo> v nedeli
<Eso> nooo dobre xD
<Guantanamo> co ji chces? :-D
<Eso> potrebuju si za**kat
<Guantanamo> :-D
<Eso> ...ne potrebuju se na neco zeptat
<Guantanamo> se zeptej me :-D
<Eso> tak jo :-)... chces si za**kat?
<Guantanamo> vyridim :-D

<Petra> Co uděláš jako první věc až přijedeš domů?
<Jana> Jako myslíš až přestanu hystericky brečet štěstím, že jsem doma? Nevím asi se opiju.

Komentář: au pairka se vrací domů z ročního pobytu v zahraničí

<a> ja nevim ale me ten sex nako nebavi... :D
<b> nemáš orgasmus? trapný pohyby? v čem je problém? :D svěř se sexuoložce <b> :D
<a> no te buuh... maaaam :-D az moc casto, ale nako me to nelaka proste...
<b> A co ty pohyby? jsou fakt tak trapný jak vypadaj?
<a> nejsou  sou potreba chces radu? jestli budes dole, hejbej se, ne ze budes lezet jak prkno zaprvi te budou bolet zada a za druhy si to neuzijes ani ty ani on dostanes krec
<b> Omg jak hejbat?
<a> kdyz on udela pohyb dolu, ty musim zaroven nahoru a primacknout
<b> EH!!!??? cože? :D
<a> ty vole pust si porno

Komentář: Zkušená radí nezkušené :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.