Nejlepší hlášky

<on> ale je to nefér!
<ona> co je nefér?
<on> no že ty budeš mít sex a já ne:D
<ona> já ho mít nebudu
<ona> :-D:-D
<on> jo ? a co když kecáš?
<ona> no nekecám
<on> hm...
<ona> :-D:-D
<ona> to je důvěra
<on> důvěra patří do vztahu:D
<ona> okej, fajn, věřit mi nemusíš :-D:-D
<ona> stejnak seš na tom líp, teoreticky můžeš mít sex 365 dní v roce, já tak 290...tohle není fér :-D:-D
<on> lol:))))
<ona> :-D:-D
<ona> :-D:-D
<ona> ale je to pravda

Komentář: nojono...je to pravda:D

<a> stepanek dneska rubnul ferrera
<a> 6:3
<a> masters v pekingu tusim:)
<a> tak v sanghaji teda...
<b> :-Dshangaj je snad peking ne?
<a> ty chces maturovat ze zemepisu?*ROFL*
<b> nebo ne?:-D ja nevim:-D
<a> loool
<b> ted si me zmatl:-D

Komentář: <b> uz na jare bude maturovat ze zemepisu

<a> Uz jsi nekdy zazil neco na zpusob sporice displeje v textovem rezimu?? (ad. instalace jedne pitome distribuce..).
<b> Jj.. Ale tehdy se to jmenovalo Blue screen of death ;)

<eXistPierre> Chyba je vzdy medzi displayom a stolickou. Ale to v linuxe. Vo windowse to bude medzi loginom a fatall error failingom :D

<kolega> jak se jmenuje ten předmět?
<kohout> jaký?
<kolega> no ten, do kterého děláme spolu celý víkend tu prezentaci
<kohout> tak to ti nereknu

Komentář: konec semestru

<a> vieš ako sme dnes boli splavovať tú rieku...
<b> hej... ako bolo?
<a> celkom nuda... ale <c> to zachránil... prbližujeme sa k nemu na kanojke a kričí: "Ľubo! idu po nás, BEŽ!!!"

<a> som kupil za 100 evri acer aspire one neviemkolko so zabudovanym 3G
<b> 3G. To je přetížení?
<a> tiazova sila, ktorou je tahany k zemi =D
<b> Tak ten bych nechtel tahat. :D

<a> schvalne jak dlouho se me vydrzis nezeptat...
<b> Vydržim. Na tohle ti neskočim blbečku.
<a> :D okej...
<b> Jsem se měl zeptat na co viď?

Komentář: Vydržel... cca 30 sekund...

<a> Jak podle vlhkosti vzduchu, tlaku a síle a směru větru zjistím, jestli bude pršet?
<b> chceš dlouhou nebo krátkou odpověd?
<a> Stačí krátká, dlouho si z ní odvodím.
<b> kup si rosničku
<a> Rosničku? To jsou ty ženské, co říkají zprávy o počasí ne?

<a> : prosim upravte cas na wow ja se podle nej ridim diky
<b> : ano! před chvíli sem jel autem pro mladou jenom proto abych zjistil, že jsem vyrazil o hodinu dřív

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.