Nejlepší hlášky

<a> Vyber si tři čísla.
<b> ok mmnt
<a> Ale hlavně ne 1, 2, 3.
<b> tak 3 2 1

<a> aj ty to hras?
<b> jj
<a> a kde si?
<b> doma, a ty?

<ona> máš místo nosu tiramisu :P
<on> pěknej rým... :)
<on> nepiše se to náhodou se dvěma s? :)
<ona> to nevadí mužu přijít a ochutnat :D?
<on> jasně ale lžičku nech doma :P
<ona> :D

<a> Prozatimní dnešní bilance: 2x odchycen a odvezen pes, jeden přejetý pes, jedna mrtvola... A to ještě není konec směny...
<b> Tý jo, den blbec co?
<a> No jak pro koho..
<b> No, pro tu mrtvolu každopádně.. =D

<> Je to jedno, Stejně česká republika zapár let zkrachuje
<Bratr> Tak to abyses začal učit německy, protože nás koupí.
<> Nekoupí, stane se jim to co USA 1929. (Krach na newyorské burze)
<Bratr> Ale ne, Němci na to přece už dávno mají metody jak tomu předejít.
<> Cože, zase napadnou Polsko.

Komentář: Ekonomická obroda pomocí války je účinná, ale jen Němci ji aplikovali v praxi.

<a> suit up !
<b> shut up !

Komentář: how i met your mother :D

<a> Já už fakt musím...
<b> nikam! už jsem řekl a tak to bude!
<a> ale já si musím ještě něco udělat do školy... :-(
<c> jasný... pár molotovů, dýmovnice, granáty... :-D
<b> voe :-D
<a> ale fakt mám úkoly... musím to do zítra mít, do školy... jinak bude sekec :-(
<c> tak to udělej jako já... prostě protestuj proti škole!
<b> a to jako hodláš pálit na hranici knížky? :-D
<c> ne... budu pálit spisovatele :-D :-D :-D

<Sharpe> Snad udelam ten ridicak at to muzeme provest...
<Selurix> snad
<Sharpe> Sice me pak otec prizabije a rekne ze sem sebevrah, protoze ridic bez znalosti a novacek za volantem a pojede takovou streku z ceska na slovensko a naopak :oD
<Sharpe> a mamka rekne ze me nepustri :oD
<Sharpe> ale co ja
<Sharpe> ja reknu: "mily otce, mam ridicak? mam, nech me ridit... sme pojistenej a ty mila mamko neboj se, u me bude dalsich 5 lidi co mi kdyztak daj resuscitaci" :oD uklidnujici ze?

<Warlock> hele představ si sem se takhle dloubal flaskou v nose a mám a pak sem na ní našel novej soft
<Lugi> jo??? a jakej prosim tě???
<Warlock> Holub 1.0
<Lugi> WTF???
<Warlock> RTFM!!! :D
<Lugi> ROFL...

Komentář: xD

<Luks> kurva,ja se divim proc mi je takový vedro a ja mam 38.5 horecku :(
<Luks> to i cpu miva min
<werygood> Luks: uklidni te, ze moje CPU ma prave 63˚ C? :)
<Luks> werygood uklidnilo by me, kdyby jsi mel 63 °C ty ;)

Komentář: #pctuning.cz :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.