Nejlepší hlášky
<a> Vyber si tři čísla.
<b> ok mmnt
<a> Ale hlavně ne 1, 2, 3.
<b> tak 3 2 1
<ona> máš místo nosu tiramisu :P
<on> pěknej rým... :)
<on> nepiše se to náhodou se dvěma s? :)
<ona> to nevadí mužu přijít a ochutnat :D?
<on> jasně ale lžičku nech doma :P
<ona> :D
<a> Prozatimní dnešní bilance: 2x odchycen a odvezen pes, jeden přejetý pes, jedna mrtvola... A to ještě není konec směny...
<b> Tý jo, den blbec co?
<a> No jak pro koho..
<b> No, pro tu mrtvolu každopádně.. =D
<Já> Je to jedno, Stejně česká republika zapár let zkrachuje
<Bratr> Tak to abyses začal učit německy, protože nás koupí.
<Já> Nekoupí, stane se jim to co USA 1929. (Krach na newyorské burze)
<Bratr> Ale ne, Němci na to přece už dávno mají metody jak tomu předejít.
<Já> Cože, zase napadnou Polsko.
Komentář: Ekonomická obroda pomocí války je účinná, ale jen Němci ji aplikovali v praxi.
<a> Já už fakt musím...
<b> nikam! už jsem řekl a tak to bude!
<a> ale já si musím ještě něco udělat do školy... :-(
<c> jasný... pár molotovů, dýmovnice, granáty... :-D
<b> voe :-D
<a> ale fakt mám úkoly... musím to do zítra mít, do školy... jinak bude sekec :-(
<c> tak to udělej jako já... prostě protestuj proti škole!
<b> a to jako hodláš pálit na hranici knížky? :-D
<c> ne... budu pálit spisovatele :-D :-D :-D
<Sharpe> Snad udelam ten ridicak at to muzeme provest...
<Selurix> snad
<Sharpe> Sice me pak otec prizabije a rekne ze sem sebevrah, protoze ridic bez znalosti a novacek za volantem a pojede takovou streku z ceska na slovensko a naopak :oD
<Sharpe> a mamka rekne ze me nepustri :oD
<Sharpe> ale co ja
<Sharpe> ja reknu: "mily otce, mam ridicak? mam, nech me ridit... sme pojistenej a ty mila mamko neboj se, u me bude dalsich 5 lidi co mi kdyztak daj resuscitaci" :oD uklidnujici ze?
<Warlock> hele představ si sem se takhle dloubal flaskou v nose a mám a pak sem na ní našel novej soft
<Lugi> jo??? a jakej prosim tě???
<Warlock> Holub 1.0
<Lugi> WTF???
<Warlock> RTFM!!! :D
<Lugi> ROFL...
Komentář: xD
<Luks> kurva,ja se divim proc mi je takový vedro a ja mam 38.5 horecku :(
<Luks> to i cpu miva min
<werygood> Luks: uklidni te, ze moje CPU ma prave 63˚ C? :)
<Luks> werygood uklidnilo by me, kdyby jsi mel 63 °C ty ;)
Komentář: #pctuning.cz :D