Nejlepší hlášky

<a> Tak ti čoveče koukám že ty nejseš činná v žádný open source komunitě,
<b> to asi ne, nevím co to je...
<a> tím si programátoři poměřují pindíky

Komentář: Sheldor back online :-D

<honza> čtu teďka tu knížku co mám na referát
<> a jak?
<honza> no Hemingway se asi inspiroval od Bezruče
<> cože?
<honza> v originále se to jmenuje Farewell to Arms

<on> to je zase tema
<ona> tak daj inú..
<ona> nvm pri normálnych témach je to také drastické...ten rozhovor xD
<on> aha tak pokracujme v teme semeno vo vlasoch
<ona> mne je to jedlo xD
<ona> jedno kua xD xD

<a> můžeš mi prosímtě pomoct?
<b> no, co potřebuješ?
<a> volám na operátora, a chtějí po mě, abych zmackla 3ku

Komentář: mobil s dotykovym dysplayem

<valor> chodi tu kolem me nejakej divnej cokl a
-!- <valor> has quit [disconnected]

Komentář: pwned by cokl ;)))

<a> nevidim nic, co by tam melo chybet...

Komentář: prepracovani...

<a> Ahoj, koukam na tvuj facebook profil a nejak mi to nehraje - fotky, narozeni... Chodila jsi s náma na na Hejčín? Mam takovej dojem, ze te tady ma hromada za nekoho uplne jinyho :D
<b> Ahojky, no to si říkám pořád že mě spousta lidí tady považuje za někoho jinýho, já stále studuju veřejnou správu.

Komentář: Facebook: "22 společných přátel" a nikomu to nebylo divný :D

<a> oni radši vybrali na otevřenou vědu Pham Tran Trang Thanh než mě:D
<b> cože? :D
<a> víš jk sem se hlásil na tu věděckou stáž?
<b> no...to je jako nějakej člověk? :D

<a> ze jedna holka na me "nerus me prosim penim (na nekoho byla nas*ana) a ja na to po chvili "porad penis"?

Komentář: Penis?!...

<a> njn.. Já mam radši opálenější
<b> http://www.blackgirls.***/ ?
<a> né černý kočky ale né bílí jak NIVA.. Prostě eidam je lepší
<b> http://asiancutegirl.***/ ?
<a> jdi do prdele Aziatky mě nelákaj a už vůbec né roztomilí
<b> tak chces naky nakombinovany?
<a> žádný komba

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.