Nejlepší hlášky
<a> Tak ti čoveče koukám že ty nejseš činná v žádný open source komunitě,
<b> to asi ne, nevím co to je...
<a> tím si programátoři poměřují pindíky
Komentář: Sheldor back online :-D
<honza> čtu teďka tu knížku co mám na referát
<já> a jak?
<honza> no Hemingway se asi inspiroval od Bezruče
<já> cože?
<honza> v originále se to jmenuje Farewell to Arms
<on> to je zase tema
<ona> tak daj inú..
<ona> nvm pri normálnych témach je to také drastické...ten rozhovor xD
<on> aha tak pokracujme v teme semeno vo vlasoch
<ona> mne je to jedlo xD
<ona> jedno kua xD xD
<a> můžeš mi prosímtě pomoct?
<b> no, co potřebuješ?
<a> volám na operátora, a chtějí po mě, abych zmackla 3ku
Komentář: mobil s dotykovym dysplayem
<valor> chodi tu kolem me nejakej divnej cokl a
-!- <valor> has quit [disconnected]
Komentář: pwned by cokl ;)))
<a> Ahoj, koukam na tvuj facebook profil a nejak mi to nehraje - fotky, narozeni... Chodila jsi s náma na na Hejčín? Mam takovej dojem, ze te tady ma hromada za nekoho uplne jinyho :D
<b> Ahojky, no to si říkám pořád že mě spousta lidí tady považuje za někoho jinýho, já stále studuju veřejnou správu.
Komentář: Facebook: "22 společných přátel" a nikomu to nebylo divný :D
<a> oni radši vybrali na otevřenou vědu Pham Tran Trang Thanh než mě:D
<b> cože? :D
<a> víš jk sem se hlásil na tu věděckou stáž?
<b> no...to je jako nějakej člověk? :D
<a> ze jedna holka na me "nerus me prosim penim (na nekoho byla nas*ana) a ja na to po chvili "porad penis"?
Komentář: Penis?!...
<a> njn.. Já mam radši opálenější
<b> http://www.blackgirls.***/ ?
<a> né černý kočky ale né bílí jak NIVA.. Prostě eidam je lepší
<b> http://asiancutegirl.***/ ?
<a> jdi do prdele Aziatky mě nelákaj a už vůbec né roztomilí
<b> tak chces naky nakombinovany?
<a> žádný komba