Nejlepší hlášky

<a> loool IBM o tej spoločnosti som 100 rokov nepočul
<b> neboj ani oni o tebe :D:D

<a> mam tu 11 chatovych oken
<b> chatové okna v paneláku?

Komentář: fb

<a> odpovedám na otázku o skrátení dane
<a> tak píšem "konanie" do wordu
<a> a české automatické opravy to menia na "onanie"

<a> já to nepočítam, já mám prázdniny
<b> ona je úplně jeblá, proč mám počítat 6 příkladu typu y=e(-x)*sin x
<b> Vidíš, i to icq z toho udělalo radši smajlika

Komentář: Vánoční dárek od matikářky

<a> cus,tak co v Praze? libi se ti v novy praci?
<b> ty voe nesnasim to tu.doprava na hovno,autem nez se nekam dostanes tak ti narostou fousy
<b> a ty lidi me uz neskutecne vytacej v praci,ja ti rikam ze v Praze je tak 98% obyvatel mimozemstanu

<a> co dovolena v Egypte?
<b> no pekny, jsem si chtel udelat srandu z nejaky Nemky na baru.Prijdu k ni a rikam: slecno,mam tu pytel plnej starosti
<a> co ona na to? :D
<b> hmm frajerka mi na to rekla: ty jsi prase
<b> ukazalo se ze to Nemka nebyla :D

<a> tak teď sem narazil na nejvíc song... má asi 2 hodiny ale parádní
<b> poškli odkaz
<a> sem si ho stahl, ale je to ve stylu http://www.youtube.com/...
<b> no tak to tě sklamu todle vážně neni muj styl :D
<b> ale když to někdo posláchá tak to musí bejt pecka :D
<b> promin no :D:D
<a> ja se stim smirim
<a> já takovejdle styl taky neposloucham ajen obcas
<a> to mam do auta vetsinou
<b> aha tak to chápu
<a> jen ještě mít v autě rádio :-/

<A> ty vole sem sundanej jak prádlo
<B> to sedí jak pes

<a> krasa ;)* koukam ze vydali novou verzi photoshopu

Komentář: pod fotkou spolužačky

<ona> V7te4n2! Kolik a kam ti m8me poslat? Nebo p5ed8me prachy osobn2?
<ona> Kruci.
<ona> V7te4n2! Kolik a kam ti m8me poslat? Nebo p5ed8me prachy osobn2?
<ona> Kurva, vždyť jsem tu klávesnici přepnula. Dokonce 2x! Takže: ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.