Nejlepší hlášky
<a> loool IBM o tej spoločnosti som 100 rokov nepočul
<b> neboj ani oni o tebe :D:D
<a> odpovedám na otázku o skrátení dane
<a> tak píšem "konanie" do wordu
<a> a české automatické opravy to menia na "onanie"
<a> já to nepočítam, já mám prázdniny
<b> ona je úplně jeblá, proč mám počítat 6 příkladu typu y=e(-x)*sin x
<b> Vidíš, i to icq z toho udělalo radši smajlika
Komentář: Vánoční dárek od matikářky
<a> cus,tak co v Praze? libi se ti v novy praci?
<b> ty voe nesnasim to tu.doprava na hovno,autem nez se nekam dostanes tak ti narostou fousy
<b> a ty lidi me uz neskutecne vytacej v praci,ja ti rikam ze v Praze je tak 98% obyvatel mimozemstanu
<a> co dovolena v Egypte?
<b> no pekny, jsem si chtel udelat srandu z nejaky Nemky na baru.Prijdu k ni a rikam: slecno,mam tu pytel plnej starosti
<a> co ona na to? :D
<b> hmm frajerka mi na to rekla: ty jsi prase
<b> ukazalo se ze to Nemka nebyla :D
<a> tak teď sem narazil na nejvíc song... má asi 2 hodiny ale parádní
<b> poškli odkaz
<a> sem si ho stahl, ale je to ve stylu http://www.youtube.com/...
<b> no tak to tě sklamu todle vážně neni muj styl :D
<b> ale když to někdo posláchá tak to musí bejt pecka :D
<b> promin no :D:D
<a> ja se stim smirim
<a> já takovejdle styl taky neposloucham ajen obcas
<a> to mam do auta vetsinou
<b> aha tak to chápu
<a> jen ještě mít v autě rádio :-/
<a> krasa ;)* koukam ze vydali novou verzi photoshopu
Komentář: pod fotkou spolužačky
<ona> V7te4n2! Kolik a kam ti m8me poslat? Nebo p5ed8me prachy osobn2?
<ona> Kruci.
<ona> V7te4n2! Kolik a kam ti m8me poslat? Nebo p5ed8me prachy osobn2?
<ona> Kurva, vždyť jsem tu klávesnici přepnula. Dokonce 2x! Takže: ...