Nejlepší hlášky

<Jan> Mohli by ste na stvorke prestat tak vystrajat?! Mame tu pohovor.
<Jan> A dost! Ten posledny vybuch smiechu.. volam sefa.
<Peter> Klud on je tu s nami :D pozerame nejaku fail kompilation, havarovalo nejake lietadlo v Japonsku
<Jan> Co je na havarovam lietadle take smiesne?!
<Sef> Pilot - Ho Lee Fuk

<a> jaj mě dnes dostal ondrášek prej: tak já už nehulim (sme se bavili že by sme mohli dát) jaaak to proč... kecáš
<a> ne, ono to prej snižuje přožitky orgasmu
<b> lol
<a> a pak se mě o tv pokusil znasilnit na žiněnce

Komentář: zajímavej duvod

<kubik> vis jak sem mel ten opar
<b> no
<kubik> a ty ses divila ze se tak rychle zahojil?
<b> no
<kubik> taj uz ho mam po celym ksychte...
<kubik> to i mrtvola vypada proti me jako fesak

Komentář: holt regenerace no...

<a> tak ji na geburtstag kup venušiny kulicky!!!
<b> ach jo ma me ne?
<a> mame? nerikal si unce???
<b> má mě ne?

Komentář: ...ta diagritika...

<a> tak trida povidala, ze potrebuje na maturitni pes africkou akcni hudbu
<a> tak jsem jim pustil soundtrack z Battlestar Galacticy
<a> a mame hudbu na ples :)

-!- moucha.x has left
<a> tak a už nás opustila
<b> už nepotřebuju plácačku?

<a> dneska uz na to kaslu
<b> jdu na sex ve meste :-D
<a> ok cus
<a> jdu pokracovat
<b> 29: uz na to kaslu... o 30 s pozdeji - jdu pokracovat :-D
<a> sem si odkaslal ne?

Komentář: delal jsem html

<zuzik> ahoj
<zuzik> ahoj§
<kuba#37> ahoj
<zuzik> já chci se stebou s kámošit
<kuba#37> proč by né
<zuzik> kde bydlíš?
<kuba#37> městec králové
<kuba#37> znáš?
<zuzik> jo znám
<zuzik> a kolik
<kuba#37> odkud jsi ty?
<zuzik> Praha
<kuba#37> a kolik jako let jo? 21
<zuzik> 19
<kuba#37> jakto že máš v profilu 13?
<zuzik> protože játotam mám blbě nastavené
<kuba#37> aha, sem si to myslel a kde jsi našla moje icq?
<zuzik> na vyhledávači,víš já potřebuji lásku přes icq
<kuba#37> jako uplně náhodně jsi sis mě našla jo teda
<zuzik> jjj
<zuzik> Jakube myslíš žebysi mohl udělat ty lásku?
<zuzik> jo nebo ne?
<kuba#37> píšem si sedm minut a už bys chtěla lásku jo?
<kuba#37> trochu uspěchaný ne?
<zuzik> prosím Jakube, já chci ale Lásku?
<zuzik> ...
<kuba#37> já to ted teda ale jako vůbec nepobírám co mi tady píšeš...
<zuzik> promin nepiš
<kuba#37> jak můžeš chtít lásku od někoho koho neznáš
<zuzik> ale já tě poznám
<kuba#37> a ani ses nezeptala jestli už nějakou lásku třeba nemám
<zuzik> jo vlastně a máš nějakou teda tu Lásku?
<kuba#37> s jednou holkou si sem docela dost blízko ted, ale jen po icq a sms a tak no
<zuzik> tak mužu bít teda tvoje 2 holka? já ti budu říkat třeba Lásko, jestli chceš nebo pipinko
<kuba#37> ne ne , to né, to se zase nezlob, ale takhle by to nešlo
<zuzik> a jakti mám teda aspon říkat?
<kuba#37> počky já sem ti neodkýv ani tu 2. holku
<zuzik> aha tak řekni?
<kuba#37> prosimtě ani nevím, jestli ten tvůj věk je opravdu takovej jak píšeš, máš někde <nějakej profil nebo tak?
<zuzik> eee ale játi nelžu
<zuzik> promin ahoj
<kuba#37> nn ok
<kuba#37> ale tak koukám že ty hledáš někoho jinýho na psaní než sem já
<zuzik> hele nevidíš žemám v tom note že nemáte psát
<zuzik> vidíšto?
<zuzik> vidíšto?
<kuba#37> jo no, se hneda nečerti
<zuzik> jo nebo ne?
<zuzik> tak sakra NEPIŠ
<zuzik> hele nevíš jak se posílájí přs icq fotky?
<zuzik> přes
<kuba#37> jak máš nahoře ty okýnka ta to poslední v pravo
<kuba#37> mě dneska de pomale net
<kuba#37> nebo si to zavřela sama?
<zuzik> eeee

Komentář: Status...

<a> Koukni třeba Tim Curry... ten chlápek hrál lidi co ostatní děsej už po desetiletí... Pennywise, Pán temnot z Legendy, ten chlápek z Rocky Horror Picture Show, Gomez Addams, Kardinál Richelieu...

<a> lmao
<b> lamo
<a> pfuuuuuuuuuu
<b> pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
<b> jsem vetsi lama :-)
<a> souhlasim
<b> jeste aby ne
<a> no znáš to chytrejší ustoupi ale nesmim se priblížit ke zdi uz se mi taky stalo ze mi ustoupila z cesty a spadla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.