Nejlepší hlášky

<TLukanCS> a pamatuješ si, kolik ti mám dát na ruku a kolik jindy? :)
<Edi> myslim ze 1000 na ruku a 50000 pak :-D
<TLukanCS> ok :D
<TLukanCS> přesně tolik
<TLukanCS> ti nedám :D
<Edi> taktoje dobre
<Edi> protoze presne tolik sem nechtel

Komentář: Šlo o peníze z brigády :-D

<ona> no já jeste dodelam tohle a pak jdu prohrabat nejaky starsi hry, nemuzu prece parit porad jen wowko
<ona> no teda jako muzu... ale....
<ona> no vlastne a co..
<ona> jdu parit wowko :D

Komentář: já NEJSEM závislá :)

-!- Peter has joined
<Peter> ZMRD
-!- Peter has quit
<ruby.x> aha

Komentář: výlevy návštěvníků na našem irc

<a> tak jo :-D a budeš tu ještě pak?
<b> no asi se pudu divat na fotbal... :D musim fandit nizozemcum :D
<a> TY A FOTBAL?
<b> mozna kdyby euro vyhrali tak by zlegalizovali marihuanu :D

<lenox> cau prej jsi byl vcera na rybach
<crazyshit> no jo byl ale nic moc
<lenox> a chytils neco?
<crazyshit> tri klistata

<a> používáš IE?
<b> IE?
<a> antikoncepce
<b> není mi 15
<c> Řek bych, že k antikoncepci má blíž ale Firefox.

Komentář: <a> se baví jenom s uživateli IE xD

<a> btw, proc sou ty drahy obektivy tak hnusne bily?
<b> aby vsichni kolem tebe mohli slintat nad tvojim obektivem, obdivne te okukovat a potaji hledat cim by te prastili po hlave ;-)

Komentář: fotograf amater? :-)

<a> napiš mi sem prosimtě apostrof
<b> apostrof
<a> omfg :D

<veronika> chci se vrhnu do spousty veci. Od zari nastupuju do skoly, pak chci autoskolu, chci se zacit prof. orientovat v IT a jaderny fyzice... chci bejt hrozne vzdelana.

Komentář: no comment

<nicol> pocuj potrebujem ted uplnu radu!!!
<Supacupa> ano?
<nicol> dostala som vibros... kam ho mam schovat???
<Supacupa> :D od koho? :D
<nicol> od spoluzaacek :D vjes jaky pjekny???
<Supacupa> skapal som :D vsak niekedy pouzijeme ;)
<nicol> ae ted mi povec kam ho mam schovat!
<Supacupa> hm, do skrine medzi tricka? :D
<nicol> neco lepsie
<Supacupa> mas korcule odlozene v krabici? zimne? :D nieco do coho rodicia lezu raz za rok :D
<nicol> eeeee dpc... ja uplne premyslam
<Supacupa> dufam ze nemieris k tomu aby som ho ja schoval u mna doma :D
<nicol> :D to nje :D
<Supacupa> asi budes castejsie potrebovat :D
<nicol> jj:D
<Supacupa> omg nika, najdi si radsej chlapa ako kus gumy :D
<nicol> neni gumeny
<Supacupa> tak kovovy
<nicol> ae ty si myslis ze ja ho budem pouzivat? :D ja sa nesci odpanit vybrosom
<Supacupa> :D tak sa rychlo odpan aby si ho mohla zacat pouzivat :D
<Supacupa> omg toto ukladam do historie tento rozhovor :D
<nicol> kks vis ja a vibros :D kapem
<Supacupa> asi ako pat a mat :D nahras to potom aj na video? :D
<nicol> nje nenahram... ae vlasne nim sa neodpanim sak ma jen 14 cm :D
<Supacupa> hm, to mas tak hlboko? :D
<nicol> cooo?
<Supacupa> blanu :D
<nicol> a co ja vim :D

Komentář: kamoskin problem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.