Nejlepší hlášky
<kacenka> DwAnDeR: tak hlavne nezapomen rano vstat pravou nohou, vykrocit z bytu pravou nohou, nechodit pres kanaly, neslapat na spary atd atd :D:D:D
<DwAnDeR> kacenka: kdyz si vemu v jakem stavu budu mezi 6-8mou rano, tak je to neproveditelne
<bruenor> :DDD
<kacenka> DwAnDeR: taky vylizas z postele stylem: plesk na zem a nak se at uz po ctyrech nebo lezmo dostat do koupelny? :D
<DwAnDeR> kacenka: nekteri tomu rikaji "Zombie" ja tomu rikam "Stav vyoraneho krtka"
<bruenor> :D
<bruenor> no ja se posadim na posteli a nejdriv si rozhybu klouby :D
<DwAnDeR> kacenka: plizenim plazenim vpred
<bruenor> ja vstavam na duchodce :)
<kacenka> DwAnDeR: aaaano
<DwAnDeR> bruenor: nice, ja rano vstanu a premyslim jestli jsem se vzbudil, nebo umrel :-D, jak me bolivaj zada
<bruenor> :)
<bruenor> ja mam problem spis s nohama :D
<bruenor> a teda protoze uz jsem starej tak kdyz necham venku z periny couhat loket tak musim rozhybat i ten :D
<smash> bre ranko :)
<kacenka> omg CHLAPI! tu nejste v cekarne u doktora! :D
<DwAnDeR> kacenka: you win again !
Komentář: Probírali jsme raní vstávání, kacenka nás nakonec uzemnila dokonalým způsobem.
<a> Tak jsem se jednou bavil s klukem z Anglie a ptá se mě odkud jsem, tak mu odpovím, že z České Republiky. Většina lidí z větších zemí než je ČR ani neví o její existenci, ale překvalip mě a dokonce znal i jedno české slovo.
<b> Jaké?
<a> Curwa
Komentář: že by se inspirovali tvůrci vypatlátoru?
<b> umíš v morseovce číslíčka?
<a> Myslis kdyz se mnozina tecek exponencialne mnozi a naahrazuje mnozinu carek, po dosahnuti hodnoty 5 je tento postup praktikovan inverzne?
<b> rozumím ti uplný hovno ale asi to tak bude
<a> Jo tak to umim
Komentář: Příprava na test z fyziky
<a> GOOOOOOL klepiš !!
<b> JOOO klepiš je nejlepší !!
<c> KLEPIŠ SKÓRUJE
<d> KDO DAL ??
Komentář: Čtenář :)
<a> Tak co? jak si dal fyzický?
<b> Ani mi nemluv jsem vyfluslej
<a> až tak?
<b> ty vole ti kokoti dali 15-ti stovku až na konec
<b> a na psycho testech bude prý 600 otázek na 5 hodin a i něco jako IQ test
<a> tak to jseš v prdeli co? :-D
<b> já su v prdeli už teď, si cestou asi sjedu do nemocnice pro kriplkáru, protože zítra se nehejbám :D
Komentář: hh myslím že si toho policajta rozmyslí :-D
<Parmen128> ze je uloz.to zadarmo plati se jenom když chceš vip???
<Edee> j
<Parmen128> pac mama sili ze budem platit haldu penez kdyz tam stahuju filmy
<Parmen128> ja si vzdycky stahnu film v avi pak si ho prevedu na dvd at je to ve slusne kvalite
<a> prosim, aspon jedno foto. vem matce telefon a udelej foto tedka jak si
<b> :D :D
<a> kurva sorry, blby okno
<a> Prosím, nevíš nějaké info o Wolkewindovy a kolik stojí zaslání jeho ID sem do ČR?
<b> Gestüt Altmarkhof
<b> No to vím taky, ale jak se mám u nich informovat, když německy umím leda Bonjour.
<a> Tak jsem se oženil.
<b> Wow, gratuluji a <přítelkyně> o tom ví?
<a> Vzal jsem si ji.