Nejlepší hlášky

<a> ale tak třeba ti kolegině pomůžu uvolnit napětí metodou SajHo()
<b> jj to je velice použitelná metoda... jen je treba ji nasadit jako dodatecny plug-in
<a> ale jako standardní feature toi není špatné ne???
<b> To teda ne... ale je malo kolegyni ktere tuto metodu zpristupni bez predchozi zdlouhave konfigurace
<a> to je fakt... musíš obsloužit spoustu metod, které začínají JáChci
<b> to je fakt a navic je treba nasadit spoustu systemovych prostredku datoveho typu money... to pak nekdy vyzaduje aby jsi pracoval ve na vice vlaknech
<a> to je fakt a navíc je strašné že ikdyž budeš pracovat ve více vláknech, tak stejně jak příjdeš domů a chceš se hodit do idle stavu, tak přesto budeš muset obsloužit aspoň několik metod JáChci, které navíc sežerou nejvíce procesorového času...
<b> to je svata pravda, je pak velice nelogicke ze si tyhle viry sami implementujeme domu
<a> jj ale musíš zase uznat že pokud tento vir naimplmentuješ domů, pak se stává jakýmsik druhe antiviru a firewallu aby sis nanaimplementoval jiný vir...
<b> No a to je hned dalsi problem
<a> presne tak... ty vole tohle je na lamera
<b> myslim ze nahrat libovolny rozhovor s pritelkyni pres telefon je na lamera

Komentář: njn, dva programátoři se baví o ženských :-)

<Gangy> pri polovici je nejaky dojebany zvuk
<Gangy> si ten mikrofon asi strcil do zadku nie
<Gangy> ty znies normaln
<Gangy> e
<Gangy> ale ten druhy
<Gangy> pato
<Gangy> ci kto
<Gangy> znie strasne duto
<Mephy> ?
<Gangy> no sak si to pusti
<Gangy> ked bude ostavat nejakych 24 minut tak to budes pocut
<Mephy> ?
<Mephy> wtf?
<Gangy> ty vole este jeden otaznik a v skole ta vykastrujem
<Mephy> o com? nesom v obraze
<Mephy> o com basnis
<Gangy> jaj kurva
<Gangy> to pisem tebe
<Gangy> ja ze mesimu
<Mephy> :D
<Gangy> do pice si vravim ten ma chce nasrat alebo fetuje

Komentář: Ten fet fakt robí divy...

<shorty`> nevite proc mi nejde gprs /mno ono to neni primo o gprs/, prote kdyz navazuju spojeni tak pppd hlasi kernel null pointer bo tak neco
<jezek2> a ses aspon panic?
<jezek2> teda tvuj kernel ;)
<shorty`> ne jinak vse bezi dal ;))
<jezek2> skoda

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<A> víš která myš chodí po 2 nohách?
<B> Ne
<A> mickey mouse
<A> a víš která kachna chodí po 2?
<B> Hanychová

Komentář: Všechny...

<ona> FUCK
<on> lol vies co to vobec znamena?:D
<ona> nie ale ked bude treba tak si to najdem v slovniku!

<Wenca> jdu si umýt auto
<Dave> každej říká penisu jinak
<Wenca> jdu oplachnout kamion
<Dave> to že penis přirovnáváš k autu , to by šlo , ale že ke kamionu to už ne
<Wenca> jdu umejt smarta

Komentář: Každej myje něco jinýho :D

<a> Nejaky plany na vecer?
<b> muzeme nekam skocit
<c> Náplavka
<b> sorry no, ze nejsem z Prahy, nemusis mi to porad pripominat...
<c> Náplavka je místo v Praze... :)

Komentář: Nechte si prehnane reakce pro sebe

<BonPree^^> já ti šla fotit jak je u nás... vylezla sem na balkon... Fotím, a najednou slyšim, jak se zavíraj dveře
<BonPree^^> tak volám bratrovi...
<BonPree^^> "ty si zavíral balkon?"
<BonPree^^> "jo, proč?"
<BonPree^^> "tak ho poď znovu otevřít."
<BonPree^^> "proč, co tam je?"
<BonPree^^> "JÁ!"

<slečna1> Teda to je psycho.
<slečna2> co? O_o
<slečna1> Víš, jak jsem byla na koncertě? Pódium plný pěknejch kluků a ještě k tomu muzikantů...
<slečna1> A já celou dobu zírám na to velikánský kombo Marshall.
<slečna2> ses fakt dement...
<slečna1> A celou dobu jsem přemýšlela, kde ho sehnal a kolik stálo.
<slečna2> jezis, co ty jsi za cloveka! :-D

Komentář: Kytaristka?

<a> můžeš dát kočce krmivo pro psy? bude to žrát?
<b> když bude mít velký hlad, tak možná jo
<b> jak to mám vědět?
<a> jsem kliknul na nějakou reklamu a oni posílaj vzorek krmiva zdarma
<a> hele a nedal by sis ty?
<a> jednou jsi říkal, že bys to ochutnal
<b> tak teď si mě dostal
<b> co je to přesně? granule?
<a> asi jo, konzervy by asi poštou neposílali
<a> nebo nějaký polštářky
<b> polštářky si klidně dám
<b> ty granule, to nevím, aby to nebylo moc tvrdý
<a> a tu plechovku, no když to nebude smrdět a bude to k žrádlu
<a> když dáš Bc. tak to sežereš, ok?
<b> i bez toho, mě to fakt zajímá, jak to chutná

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.