Nejlepší hlášky

<a> damn
<a> mel bych se ucit
<a> a ja hraju UO
<a> jsem divny?
<b> jj
<b> UO suxx, hrej něco normálního

<a> nevsimla som si dvere a vrazila som do nich a na nohe som si skoro prst odrazila teraz ho ma napuchnuty... a tak
<a> a boli ma :(
<a> ale tak to ma uz netrapi lebo mi pustili zas internet :)

Komentář: internet lieci!

<Nitro> nemáš na půjčení 500?
<Majk> no... před 5ti minutama jsem byl na hajzlu... tak jsem si s ní vytřel... :-D... možná jo, načpak :-D
<Nitro> ty si kus vola :-D no chci se jet zítra mrknout do Datartu a popř. koupit na trenál mini hifi věž, kdyby byla dobrá... bych ti to začal už příští týden splácet :)
<Majk> :-D :-D splácet :-D
<Nitro> no tak jasně, nebo seš tak zazobanej, že mi ji dáš jen tak???
<Majk> mám 2 kila, 2 kila a 1 kilo
<Majk> ale pak mě zbyde chlupatý hovno a sleva do kfc
<Nitro> ježiš to je jedno, v jaké formě
<Nitro> no vidíš, tak vezmeš to hovno a slevy do kfc a hodíš po prodavači to hovno, to se po něm rozpaple, ještě po něm hodíš ty slevy a ty se nalepí na to hovno a on přes to na tebe neuvidí a ty si tam nakradeš co chceš
<Nitro> hele a nepůjčíš mi to hovno a slevy, že bych si to šel nakrást rovnou sám

Komentář: I tak se dá nakupovat... =oD

<a> Vypnut firewall... damn, ako sa vypina firewall?

Komentář: Ajtak sa snazi dostat pod podprsenku ;)

<a> Na silvestra planujem mensi akci. Jeji cil je opit me a pak me dostat do postele
<b> se nedivim
<a> Zkouseli to uz loni
<b> neuspesne?
<a> Jo! Sem pod prisahou!
<b> spis pod zakonem!
<a> to taky
<b> jak dlouho ete?
<a> S prosincem 10 mesicu... myslim
<b> Ok poznamenam si to :D
<a> To jako ze me budes chtit opit a dostat do postele?!
<a> Moment... Zapisu te do poradniku...

Komentář: O důvod víc proč mit kamarádky...

<b> neví prosím někdo IP adresu <c>?
<a> 127.0.0.1
<a> Chcešš se hacknout?
<b> jak to víš?
<a> Sem tesstoval servr
<b> jakou má ip hadik?
<a> 127.0.0.1
<a> A poslal bych mu tam nějakej virus hrozně mě štve
<b> mě neštve mě sere!
<a> Tak mu tam na tu IP pošli dva
<b> a vychozi branu ma jakou?
<a> taky 127.0.0.1
<a> On je přímo...
<b> dík
...
<a> b: Můžu to pls dát na lamera?
<b> co?
<a> Ten rozhovor
<b> a jakej?
<a> 127.0.0.1 je loopback adresa
<a> Aneb tvůj komp
<b> muj komp? a jak ho tam das?
<a> Neřeš...
<a> Můžu?
<b> hej ale to nebude jeho ip on tam byl pres anonymizer
<b> tato ip co jsi mi rekl se uvadi i v prikladech tak neni jeho...

<a> no že se ti aspoň něco líbí... :-)
<b> a nejen to...
<a> jo a copak ještě?
<b> celá se mi líbíš... obličej, pusa, postava, prsa nohy, vag**a, ...

Komentář: "škola balení po ICQ" :D

<a> neco tu hrozne smrdi... ze bych to byl ja?
<a> nee... to neni mozny... dyt sem se vcera vomeeval...
<a> ale zase je pravda ze ze me spina vopadava...
<b> :-P
<a> to tu spinu jako volizujes???
<b> ne... vedci objevili novou formu umyvani... a to: *WALL* otloukani spiny o zed...
<a> ajoo! proto ses tupa jako hrot nafukovaciho balonku...

<Palino> ale ved nestresuj... niesme až taký sprostý aby sme nezmaturovali...
<Schuldinerova> no neviem -> keď už tak takí sprostí :D

Komentář: nádej umiera posledná

<Manic> Na věci ohledně školy se ptáš toho nejmíň povolanýho
<Blondie> hej no já mám vytlemenej den :DDD
<Blondie> nejlepší byl tělák :D sme zkoušeli stojky o stěnu :D
<Blondie> a šla tam lucka... :DD
<Manic> A komu zase vypadly vycpávky? ^^
<Blondie> a šáda jí chyt za nohy... :D a nějak mu vyklouzla... takže sletěla na hlavu... no a šáda jí přišlápl vlasy :D a při tom řval: "Zvedni se! Zvedni se!" :D
<Blondie> a na zemi tam půlka vytrhanejch vlasů :D
<Manic> Zvedla se a pak jí dal příspěvek na paruky nebo co? :)
<Renya> :DD on o tom neví :D

Komentář: hmmm :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.