Nejlepší hlášky
<a> cau, jsem tady! Tyve, nez jsem ten pocitac nastartoval, za to bych uplet vanocku
<b> Caau :)
<b> Bys neveril, co se mi rano stalo :-D
<a> ;) posloucham. ;)
<b> Jdu ven se psem a on zalezl do krovi, tak jsem mezitim vlitnul domu cihnout, jestli se neco nedeje...
<b> A nechal jsem otevreny dvere... Pak jdu zpet ke krovi pro psa a ten nikde.. . Tak beham po sidlisti a uz bezim za nim, nahanela ho tam naka zenska v cervenym kabatu
<b> No a dojdu bliz a zjistim, ze ten cokl je na voditku, tak rikam. si dela prdel ne
<b> A dojdu jeste bliz a zjistim, ze to neni muj cokl :D
<b> Tak jdu zpet domu, prochazim krovi... a nikde nic... Tak rikam cokl v prdeli, co s tim, vratim se domu a on sedel v predsini a cumel na me jak na debila :D
<a> hahahahh. ;)))
<a> dokazu si te zive predstavit, jak tam hodnis toho jejiho psa. ;)))
<a> HAHAHAHH ;))
Komentář: No ja na nek pak taky
<a> Zdarec, hej mam totalně dost z brachy.
<b> Co s ním máš? :P
<a> toš potřeboval jsem za ním do pokoja zajít a pučit nejakou hru nebo tak bo se nudím jak prase.
<b> To je nemilé.
<a> No tak ja tam chcu jít a matka porej ať ho neotravuju že má před maturou a říkal, že ho nemá nikdo rušit, že potřebuje toho hodne dodělat. Tak ti tak kolem jeho dveří jdu a jeno slyším: "Boomer!!! Do prdele, kryjte mě..." "Kurva hunter pomóc!". A všelijaké takové hlášky :D
<b> :D tak to je mazec :D to ja jsem podělanej s matury a von si tam sjíždí Left 4 Dead xD. Ale co, zeptej se ho kde hraje, se možná taky zajdu juknout
<a> lol tě seru XD nesmím ho přece rušit sem ti řikal :D
<b> jo aha vlastně :D
Komentář: maturita klepe na pupek ale nekoho to asi netíží
<Pajush> víš co má čert zezadu a tvůj táta zepředu? :D
<Šárka> to nevím teda
<Pajush> ocas! :D :D :D
<Šárka> můj táta nemá ocas, nebo jsem ho na něm nikdy neviděla, takže smůla :) ale hrozně vtipný noooo! hahaha, tvůj táta snad má ocas trapko? je zvíře nebo co? vtip na úrovni druhé třídy opravdu :) to je hold naše Pavlínka *tired*
<Pajush> :D :D :D :D :D :D :D :D :D loooool
Komentář: ocas xDDD
<a> mam tady tabulku 4.1 a menuje se: Směrodatná odychlka směrodatné odchylky vyjádřená relativně ke směrodatné odchylce
Komentář: a je studentem ČVUT stavebni fakulta
<a> Ahoj, tak <c> učitelka nepustí k maturitě.
<b> Tě pic, proč?
<a> protože moc brouzdá na lameru :-D
<b> ???
<a> nedávno tu četl, že nějakej týpek si na ruku napsal "nečum krávo" a ve škole při písemce jako dělal že z tý ruky opisuje, tak aby to učitelka viděla, pak k němu přišla a ať jí tu ruku ukáže.... Tak si <c> říkal že to může bejt dobrá bžunda a udělal to učitelce na děják, jenže holka asi nemá smysl pro humor a teď ho kvůli tomuhle nechce pustit k maturitě.
<b> :-D :-D :-D
<a> Bakouš zase celou noc štěkal, asi na srnky nebo co... taťus se pak nasral, protože nemohl spát a vyprášil mu kožich :-D
<b> chudinkááá :( vždyť jen hlídal
<a> ale jednou jsem mu dal pivo a byl celou noc božskej klid :-D
<b> tak řekni taťusovi, ať bakoušovi jedno chlazený věnuje :-D
<a> to víš že jo... a pak celou noc bude štěkat taťus...
<a> Nespěte
<a> Chci si povídat
<a> Cítím se tak sama
20:20:04 <b> byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
20:20:04 <c> byla systémem odstraněna z místnosti kvůli neaktivitě
20:20:05 <d> byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
<a> ...
<ona> zdárek jak se máš?
<on> Ahoj, ujde to, jen mám zánět šlach
<ona> Au to bys to neměl moc namáhat
<ona> a co je novýho?
<on> ortéza?
<a> teď sem před tvým barákem..
<a> teď u basseballáku
<b> co valíš zase? :D
<a> cestuju na google earth :D :D :D
<a> http://s3.battleknight.cz/index.php?****
<a> klikni pls :)
<b> Rytíř AlbyX si myslí že by se mohl stát zbrojnošem. Ako vděčnost mu dáš 2 stříbra.
<b> Napiču za to , že ty si myslíš, dostaneš dva stříbrný jo ? :D
<b> To si o někom můžu myslet , že je kokot a dostanu od něj kilo ? :D